Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelaaaaa

tylko zbigniew liber i jego prywatna kilinika w niepolomicach...polecam

Polecane posty

Gość adelaaaaa

jest najlepszym ginekologiem poloznikiem ..polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda Blake
tez slyszalam, ze jest dobry....tylko pewnie drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetxxxx
zajebisty jest ten koles ma swojawłasną prywatną klinike w niepolomicach .to fakt.. moja zona chodzila do niego .. jest on ginekologiem poloznikiem i seksuologiem.wyklada tez na uczelniach.... super facet z poczuciem humoru.. naprawde zejbisty facet.mieszka w krakowie ale przyjmuje tez w wawie.. moja zona była zadowolona bardzo z tego doktora. cennik to w kraku za wuzyte bral 90 zł a w wawie za wizyte 200 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wygląda jak reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetxxxx
zajebisty? on ma ponad 60 lat a gada non stop jak napalony zbok. ciagle tylko cipka i cipka .. jak mozna takiego sowa uzywac okreskając srom?wstydzilby sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwy
Ten człowiek to zboczeniec. Zmusza pacjentów do nagich zdjęć, w razie odmowy grozi i zastrasza. Jest niezrównoważony psychicznie, potrafi wybuchnąć gniewiem bez większego powodu. Wydaje mu się, że jest zabawny i niezwykle błyskotliwy, a tak naprawdę jest prostacki. Ostrzegam przed nim zanim wylecicie za drzwi, bardzo nie przyjemnie pożegnani! Nie wiem jakim jest położnikiem, ale wiem, że seksuologiem absolutnie być nie powinien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×