Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psisko

kocham zwierzęta bardziej niż ludzi -co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość psisko

czy jest ktoś kto tak samo czuje jak ja .... czy można kochać zwierzęta czy tylko się je lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to chyba coś jest nie w
porzadku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
pase kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylonka
jak się nie wierzy w Boga to ma się wszystko popieprzone w głowie ... to co ważne jest brane za mało istottne, a co mało istotne za fundamentalne, kompletny chaos wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebusia
ja też tak mam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykos
kobitki co z zielonymi trzymają są takie popieprzone, że zwierzęta nad ludzi stawiają. To klasyczny przykład zezwierzęcenia, antyczłowieczeństwa. Kiedyś taka jedna w TV powiedziała, że gdyby jej dom się palił do najpierw swoją ukochaną kurę by rartowała a dopiero później swoją starą matkę. Ohyda moralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylonka, cos cie porabalo!!! Bog stworzyl zwierzeta, kazal o nie dbac. Jak mozna o cos dbac jak sie nie kocha??? KOCHAM moje pieski!!! Wole niz dzieciaki ktore tylko pomaza szklane lawy, trzeba wszystko przenosic wyzej bo moga sobie krzywde zrobic wrrrr! Pieski gora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
wiedziałam że ludzie będą mnie oczerniac brak zrozumienia z Waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często też mam takie wrażenie, zwłaszcza jak słyszę lub czytam o tym, do czego ludzie są zdolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylonka
Bóg stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje ... i uczynił człowieka panem wszelkiego stworzenia. Jest tu wyraźnie zarysowana supremacja człowieka nad zierzeńciem co nie znaczy, że o zwierzęta nie należy dbać, a zabijać je można tylko dla pokarmu, nigdy dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykos
do czego doprowadził liberalizm lewicowy ? Do zezwierzęcenia kobiet ! Nie dość, że zachowują się jak zwierzęta ko[pulując przygodnie to jeszcze zwierzęta nad ludzi mają. Muzułmanie by was zatłukli na śmierć jak ścierwo ostatnie - bo bluźnicie przeciw Bogu. A jeśli tego nie rozmiecie to ciemniaczki odmóżdzone jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swojego psa
ale , gdy kiedyś na ulicy idiota by na nas wjechał, najpierw- w pierwszy odruchu- zasłoniłam córkę , potem złapałam sunię, bo STRATĘ PSA BYM PRZEŻYŁA ,A SWOJEGO DZIECKA NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
zbyt wiele doznałam krzywd od ludzi co nieznaczy że nie kocham np;swoich rodziców sa wspaniali wiele im zawdzięczam i kocham ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambroży.pl
To co tu czytam napisane przez kobiety świadczy o głębokim kryzysie tożsamości współczesnej kobiety. Jeśli kobieta nie odróżnia człowieka od zwierzyny, jeśli nie odróżnia wywyższenia człowieka przez religie i znaczenia tego wywyższenia to znaczy, że cywilizacja Europy umiera. Nie dziwi mnie, że kobiety tak łątwo zabijają nienarodzone dzieci skoro ten dzieciak dla nich znaczy mniej niż zwierzę. Kobiety są ogłupiałe i amoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
w dalszym ciagu pase kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja we wtorek koncze 54 lata czyli jestem stara baba! Niech tak bedzie ale najwiecej przyjemnosci mam ogladajac takie igraszki :P [url=http://www.mFoto.pl/]http://www.mFoto.pl/uploads/1091/proba-159_acbdc.jpg [url=http://www.mFoto.pl/]http://www.mFoto.pl/uploads/1091/proba-019_3678c.jpg I jak tu tego tatalajstwa nie kochac??? Przeciez to sliczne i za serce lapiace!!! [url=http://www.mFoto.pl/]http://www.mFoto.pl/uploads/1091/proba-016_a96da.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryfinna
a ja myśle, że piszące tu młode gąski i kóżki po prostu pozwoliły sobie na skrót myślowy - podobnie jak minister Macierewicz. Tak naprawdę kochają ludzi a do zwierzątek lubią się poprzytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
cały czas pojawiasie jeden termin zezwierzęcenie bardzo mi pzykro ale nie updabniam sie do swojego psa jesli o to wam chodzi niestety nie jem karmy dla psa natomiast miedzy mną a psem zawiązała się niesamowita więz ,której nie doswiadczyłam od człowiek nie mówie tu o rodzinie tylko o ludziach którzy mogli być kiedys moimi przyjaciółmi a nie są bo niedbają o to nawet nie podejmują inicjatywy nie raz ludzie mnie odpychali nie moge całe zycie na rzucac sie bo to niestety tak wyglądamam błagać ludzi o przyjażń mnie to poprostu już męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezwierzęcenie to stan
umysłu, ale jak sobie zrobisz operację plastyczną to może być też stanem ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wabinek
mam pytanie do autorki topiku: a dzieci też chcesz mieć z psem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillunia
kocham mojego robaczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etinna
uwielbiam węże i nie cierpię rosówek ... u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesz mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
jesteście tępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadadade
no rozumiem Cię, trudno mieć szacunek dla mało wartościowych ludzi, a ich jest 90% na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam idiotki psie
mózgi wyżarło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×