Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam kobietki . Piękny dzień ,śnieżek pruszy ,lekki mrozek ,fajnie. Która z Was piecze ciasto ? mam ochotę na coś słodkiego :))) Poliko -myjesz okna? pomogę :) Miłego dnia życzę przesympatycznym dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Poliko!!!!!!!👄,ciesze , ze do nas czesciej juz zagladasz,.......🖐️ i do zobaczenia pozniej 🌻. Alusiu1960!!!!!!!!! okna to myje ja ......... moze i mnie pomozesz????? bedzie szybciej, a potem mozemy sie zabrac za pieczenie ciasta!!!!!:-) :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Witam Lawczke 🌼 gdzie wy mieszkacie ze u was sniezyk puszy ? u nas sucho , nawet slonce sie od czasu do czasu wynurza...:) ide gotowac dalej obiadek, a ciasto to juz wczoraj upieklam :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuura!!!!!!!! okna czyste, firanki pachnace.......... a teraz przyszlam na laweczke odpoczac, bo strasznie bola mnie rece!!!!!!!!! Moj piesek sobie biega, a ja poczytam troche gazetke, pogoda piekna, wiec zapraszam na laweczke!!!🌻 💤. Potem musze zabrac sie za robienie obiadku, bo o 17stej wraca MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! POLIKO,ALUSIA,Aaaakiciaaa,ZABCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuje Wasza radosc ,ktora udzielila mi sie od rana..... U mnie mrozno,slonecznie i bialo.Poszloby sie gdzies do lasu,,,,,tam to musi byc pieknie.Pamietam te nasze spacerki \"po lesie\". Kocham las o kazdej porze roku.Tam jest tak prawdziwie! Czasami zastanawiam sie,czy ja przypadkiem nie urodzilam sie w lesniczowce i nikt mi tego nie zdradzil.,,,,,A moze mialam lesniczego w rodzinie? Rozmarzylam sie i to bardzo,,,,,, Juz widze te piekna zime w polskim lesie,,,,,,ilez zdjec \"nacykalabym\" i wpatrywalabym sie w nie \"godzinami\". W moim rodzinnym domu byl wielki obraz z lasem.Czesto sie w niego wpatrywalam i byc moze tak bardzo polubilam las? Sama juz nie wiem,czy wziela mnie tesknota za polskim lasem czy domem rodzinnym? A moze i za jednym i za drugim? Ale mnie wzielo dzisiaj ,,,,,moze po tych kabaretach? Z nostalgicznym pozdrowieniem!!!!!! PS.Aaaakicia,ja dalej jestem ciemna jak tabaka ,,,,,, Napisz mi krok po kroku,prosze! ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakicia! Stopka bardzo wymowna.Sliczna! Spojrz na stopke Poliko i Alusi! Twoje okna lsnia____ten blask widze z lotu ptaka. Jeszcze Zabcia musi wymyslic cos.,,,,, Mysle o Kingali_________biedactwo nie ma kontaktu z nami! Kiedys juz jej laptop byl w naprawie i teraz znow,,,,, Kochana,stan na glowie ,zrob wszystko, i przychodz do nas na laweczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,, Miodowy miesiac nowozency spedzili w Acapulco,nad morzem.Ti Jackie po raz pierwszy w zyciu poczula smak pieniedzy.Teraz byla jedna z Kennedych i wiedziala,ze definitywnie skonczylo sie liczenie z kazdym groszem.Znalazla sie w szczesliwym polozeniu,ze bedzie miala pieniadze,ile zechce.Bedzie mogla zamawiac stroje u najdrozszych kreatorow mody,w ekskluzywnych butikach kupowac torebki i buty>Naszyjniki z perel i brylanty przestana byc marzeniem. Takie miala nadzieje. Nie wiedziala jednak,ze JFK pochodzi z zamoznej rodziny,sam jednak ma skromne wymagania i jest wrecz skapy. Zaskoczony JFK przysluchiwal sie,jak jego mloda zona recytuje wiersze,pozwalal objasniac sobie roznice miedzy poszczegolnymi kierunkami w sztuce,a nawet sluchal muzyki klasycznej. Jackie wprowadzila go w swiat kultury europejskiej____dzieki niej wkroczyl w obcy,fascynujacy swiat. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banana split Skladniki:2 banany,1/2 cytryny,1/3 tabliczki czekolady,200ml smietany kremowki,1 lyzka cukru pudru,1 lyzeczka cukru waniliowego,lody waniliowe lub smietankowe. Banany obierz ze skorki,kazdy przekroj wzdluz na polowe,skrop sokiem z cytryny. Czekolade rozpusc w goracej kapieli wodnej. Schlodzona kremowke ubij na sztywno z cukrem pedrem i waniliowym. Na kazdym talerzyku poloz po 2 polowki banana,a miedzy nimi 2 kulki lodow. Deser ozdob bita smietana i rozpuszczona czekolada,od razu podawaj. Drogie Panie,zaprzaszam na slodkie co-nie-co. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,\"Lekarstwem na nude jest ciekawosc.Nie ma lekarstwa na ciekawosc\"/Dorothy Parker/ PS.A teraz zabieram sie za swoje obowiazki! Zycze milych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piekę murzynka :) takiego z wiórkami kokosowymi i czekoladą. Vanesso, a te pyszne lody ,przygotuję po niedzielnym obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren!!!!! dziekuje, napewno skorzystam !!!!!!!🌻. Kingalo!!!!!🖐️ czekamy .🌻 i 👄.czy mozemy Ci cos pomoc??????? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAkiciaaaaaaa- maestria . I kwiatki i łapka i usteczka:))) no ja tak nie umiem :( Ciasto się piecze ,zaraz będę zapraszać ,róbcie kawkę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
http://forum.o2.pl/emotikony.php wejdz w link i zobaczysz jak latwo sie to robi w nawias piszesz slowo.np 🖐️ tylko z kreseczkami u gory i wyjdzie lub te znaki , zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
o nawet bez kresek nad s i c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........Lepiej bez wrzawy,milosci , slawy, w blogiej sumienia zyc ciszy, Przyjazn jedynie niech nas nie minie, Do grobu nam towarzyszy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Tyle sie tu dzialo,wiec i ja dorzuce cos z tamtych lat...cd o Pancernych Gdy wiec grano sceny,w ktorych naprawde kierowal czolgiem, ekipa filmowa miala strach w oczach./dot.Pressa/ Podczas jednego z ujec o malo nie staranowal lufa Tomka Czeresniaka, czyli Wieslawa Golasa,ktory do ekipy\"Rudego\" dolaczyl w miejsce poleglego w boju Olgierda, dzis juz niezyjacego Romana Wilhelmiego/na planie pancernikow przez kolegow zwanego Romenia/ GOLAS,choc w serialu gra najwiekszego woskowego zoltodzioba zalogi czolgu 102, w rzeczywistosci jako jedyny mial prawdziwe wojskowe doswiadczenie. W czasie wojny byl zolnierzem AK. Troche praktyki mial tez Gajos,bo nie zdajac za pierwszym razem do szkoly teatralnej, trafil do sluzby wojskowej./cd/ Pozdrawiam panie! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,,,,,Dalilo i Pasjo!!! Jak dobrze,ze zdazylam na kawke i ciasto Alusi. Od 2 godz nie moglam wejsc na nasza laweczke.Cos sie dzieje z tlenem,albo z moim laptopem.Moze zbyt obciazony? Aaaakicia,step by step !!!!!Powinnam chyba siedziec w oslej lawce. Nadal nie wiem,czym to sie je,,,niestety. Mniam,,mniam,,pychotka pierniczek.czy moge prosic o jeszcze jeden kawaleczek? Alusiu,napisz nam Twoj przepis.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×