Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość Olimpia 2014
Witaj Kingalo! Wypoczywaj,śpij, a jak dojdziesz do siebie, pogadamy. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingalla
Nie otwieram zadnych nieznanych mi linkow. Nie otwieram poczty nie oczekiwanej. Prosze sie nie trudzic kimkolwiek jestes , nie zniechecisz do pozostania na laweczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to moment szczególny. Wszystkiego najlepszego RODAKOM W KRAJU I NA ŚWIECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingalla
Miałam wczoraj urodzinki. Było miło i wesoło. Co raz bliżej setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingallla
Otworzyły mi się się wcześniejsze strony ławeczki. Szczerze mówiąc nie czytałam. Nie interesuje mnie co kiedy i kto powiedział. Szkoda czasu na wyjaśnienia a tym bardziej swary. Mam ochotę tu być i będę. Olimpio pozdrawiam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kingalo,dlaczego raz piszesz przez jedno L,innym razem przez dwa i trzy? Czy to Ty,czy inna Kingala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam meza ,ktory w*****a mnie od 38lat ,popapraniec ,len smierdzacy,ktory nie kala sie zadna praca tylko chcialby rozkazywac i byc tym ,kto rzadzi...Kupilam mu samochod zeby byl troche mniej marudzacy...a on dalej nudny jak flaki z olejem tylko chcialby napic sie tez ,ale nie za swoje(renta)...teraz nasze dziecko chce nam zrobic kapitalny remont naszego domu tz dach iocieplenie (wszystko nowe) ale ten moj stary mowi ,ze moze mu dac kase,ale on tu bedzie decydowal.....okna 4szt chce wstawic dopiero po elewacji budynku pytam sie dlaczego tak pozno,przeciez bedzie elewacja juz poniszczona.....a on to ja tu rzadze i mnie sie tak podoba.............nie da kasy nasze dziecko 20tys to on ma go w dooopie i nie chce go widziec.jak ja mam rozmawiac z tym capem !???? Helka50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helka 50+ męża już nie zmienisz, wytrzymałaś z nim 38 lat i albo pokażesz mu kto rządzi, czyli jasno i wyraźnie zakomunikujesz razem z dzieckiem, że on nie ma nic do gadania w sprawie remontu, bo nie on daje kasę na ten cel albo złożysz papiery rozwodowe, może wystarczy jak się przestraszy i zobaczy na własne oczy, że takie coś jest możliwe w Twoim wykonaniu Nie daj się, teraz masz czas dla siebie, na odpoczynek, na swoje pasje i ulubione zajęcia, a nie użeranie się z kimś kto nie docenia ani Ciebie ani dziecka. Trzymaj się dzielnie i nie daj dziadu wejść sobie na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingalllla
Tak, tak to ja. Nie chce mi się logować. ;) Wróciłam z parapetówki znajomych. Chata fajna, miejsca dużo, porcz fajny, mecle na porczu takie same jak moje więc czułam się jak u siebie. :) Wspaniala bezalkoholowa impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Witaj Kingalo! Już jestem na ŁAWECZCE. Czekam na Twój odzew.Przez chwilę bedę na skype,odezwij się. Zajrzyj tam,albo tu. Siedzę i patrzę przed siebie:),dzień ponury ale ciepły.Nie szkodzi,że pada. Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysiadłabym tu na tej ławeczce, ale od dłuższego czasu nie ma tu nikogo-wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest piękna niczym róża, Nie taka mała tylko ta duża. Miłość jest w ptakach, Miłość jest w drzewach, Miłość ma wszystkie kolory nieba. Kocha się drzewa, Kocha się ludzi W miłości nigdy nikt się nie nudzi! ❤️ Z pozdrowieniem Walentynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla PAŃ o imieniu KRYSTYNA w DNIU IMIENIN Krysiu,Krysieńko,Krysiuniu!!!! Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła. 🌻 Krysie to wyjątkowe charyzmatyczne osoby.Są cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś imieniny Wasze, więc ja składam Wszystkim Krysiom życzenia: zdrowia, szczęścia i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRYSIA nie kieruje się nagłym natchnieniem, lecz drobiazgowo przygotowuje swe działanie. Ma raczej męski sposób myślenia. Woli wybranych przyjaciół od gwaru prywatek. Lubi, by życie towarzyskie było zorganizowane i trochę uroczyste, nie znosi nagłych wtargnięć znajomych, którzy „robią niespodziankę”. Trzeba jej okazywać uczucia bez wielkich manifestacji. Należy unikać nieporozumień w tej dziedzinie, gdyż jest pamiętliwa i z trudem wybacza. Niektórzy jej typ moralności nazywają „mieszczańskim”. Nie chce nikogo bulwersować, nawet jeśli niekiedy ma na to ochotę. W miłości oczekuje na inicjatywę ze strony partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla krystyn wszystkiego najlepszego w dniu imienin🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech blask ŚWIĄT WIELKANOCNYCH rozprasza cienie codziennych spraw i trosk, niech przyniesie radość,pokój i nadzieję. .Zdrowych i pogodnych świąt!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę, aby Wielkanoc w tym roku,życzenia wielkanocne napełniła Was zdrowiem, szczęściem i pogodą ducha. Niech nie opuści Was radość płynąca ze wspólnego przeżywania, dnia Zmartwychwstania Chrystusa Jezusa. Niezapominanych chwil spędzonych podczas dzielenia się Święconym jajkiem przy rodzinnym stole oraz mokrego Dyngusa Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęła Wielkanoc i wi0sna, mija lato i zaraz nastanie jesień a trole wciąż w akcji. I po co była ta walka o nic? to przecież jedynie zabawa w "zabicie" wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ławeczka jeszcze istnieje? Nikt jej nie ukradł? mrówki, szczury i inne gady jedynie obsiadły. Kobietki sprystkać randapem, domestosem, odkurzyć, odmalować i będzie gotowa na przyjęcie gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23432
Pusto tutaj bardzo, może ktos się zjawi wieczorowa porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×