Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

specjalnie dla Poliko,,,, Jackie,,,,, Jackie Kennedy nie nalezala do kobiet,ktore lubia pokazywac sie publicznie,nie znajdowala przyjemnosci w sciskaniu rak i gawedzeniu ze zwyklymi ludzmi; wolala w zaciszu domowym przeczytac interesujaca ksiazke,posluchac dobrej muzyki i odpowiadac na niezliczone listy naplywajace co dzien do Bialego Domu. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Jackie-to byla na pewno ciekawa kobieta , chociaz... zyla tylko na pokaz najpierw z Kennedym a pozniej z Onassis... ogladalam w TV jej historie zycia z Onassis i... to malzenstwo tez nie bylo udane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu_______blyskawico! Pieknie dziekuje za ten przepis.Och,jak ja lubie przepisy bez gramow,dekagramow.Super! A tymi \"waleczkami\"na brzuchu,pod brzuchem ___nie przejmuj sie.Nie wolno odmawiac sobie przyjemnosci! Pamietaj!!! Kochanego ciala nigdy dosc!!!! My mamy piekne wnetrze i to sie liczy u czlowieka! {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu! Podziwiam ja! Czy znioslabys zdrady meza? Nie odeszla od niego.Mam wrazenie,ze byla bardzo samotna,,,,,a ze byla inteligentna kobieta,nie nudzila sie nigdy.Byla tez i samotnikiem. Ale przede wszystkim ---First Lady!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,Jackie Jackie nie interesowala sie gospodarstwem domowym,i jedynie wtedy gdy ktos listownie prosil o przepis na ulubiona potrawe prezydenta,wykazywala zainteresowanie tak banalnym tematem. Najpierw z luboscia poswiecala sie wyposazeniu Bialego Domu,a kiedy to sie skonczylo,zajela sie zmianami w innych domach,ktore para prezydencka przejsciowo wynajmowala. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawód jak każdy inny ,tylko trochę niebezpieczny . Osobiście nie znam żadnej prostytutki,choć bardzo bym chciała . Miłego popołudnia:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,Jackie JFK i Jackie nie pasowali do siebie.I ciekawe,jak ulozylyby sie ich dalsze zycie,gdyby nie przedwczesna smierc prezydenta w Dallas. Dzieki Johnowi Kennedy\"emu skromna reporterka lokalnej prasy stala sie Pierwsza Dama Stanow Zjednoczonych,a z kolei JFKennedy zostal dzieki Jacqueline Bouvier najpopularniejszym od czasow Lincolna prezydentem USA.To ona,dzieki swemu wygladowi,tajemniczosci,dystyngowanym manierom,z dnia na dzien zmienila wyobrazenie o amerykanskiej kobiecie,dzieki czemu ulica ja podziwiala,tak jak owej pamietnej wiosny w Paryzu,,,, cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziw***a to dziw***a
i nic wiecej nie uwazam tego za zawod czy sprzedawanie swego ciala jest zawodem? prostutkaka to normalna dziw***ka dla mnie nie ma usprawiedliwienia z jakich pobudek to zrobila a jesli ukrywa to przed rodzina a chelpi sie pieniedzmi to jest do tego jeszcze oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziw***a to dziw***a
nie chcialabym takiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie jest tak,ze ktos nam usiluje \"zabruzdzic\" laweczke? Mnie ten swiatek nie interesuje! Pomaranczko! Mam podobne zdanie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteście tolerancyjne a to właśnie świadczy o naszym \'\'człowieczeństwie\'\' . Taka pani nie musi być naszą przyjaciółką ale pogadać z \'\'taką\'\'mogę . Znam wiele wykształconych pań z dobrych domów i 99 % z nich ,według mnie nie nadaje się na moje koleżanki . Są zawistne,wredne ,takie rozmodlone hipokrytki:( Lubię ludzi szczerych , otwartych i chetnie pomagających innym .Dobre słowo i uśmiech to walory o które coraz trudniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziw***a to dziw***a
a czy napewno uściskasz taką szczerze nie bojąc się o swoje zdrowie a czy podasz takiej rękę wiedząc że obściskała pewnien czas temu mężczyżnie jego genitalia? zastanawiałaś się nad tym? a czy zaprosiłaś bys taka do domu gdzie byłby twój mąż? czy pozwoliłabyś takiej zaprzyjażnic się z twoimi dziećmi lub wnukami? odpowiedz na te pytania (przed sobą) i wtedy porozmawiamy o tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie muszę się z nią całować :))))))) mam na myśli rozmowę . A swoją drogą, nawet nie wiemy że facet który całuje nas np. w rękę wyszedł przed chwilą z łóżka prostytutki . Wiele kobiet pracujących np. w sklepie ,dorabia sobie po godzinach w ten sposób . Nie zdajemy sobie nawet sprawy że mamy kontakt z osobą \'\' niemoralną\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na tym topiku otrzymalam tyle pieknych slow pod moim adresem ,pomimo,ze osob nie widzialm.Dlaczego? Odpowiedz prosta.Taka chce pozostac.Jest mi z tym dobrze. Alusia! Chcialabys,by Twoja corka uprawiala ten zawod? Czy tez bylabys tolerancyjna? Nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa o tolerancji
Tolerancja to uznawanie prawa innych ludzi do odmienności. Jest ona poszanowaniem poglądów, gustów, wierzeń czy uczuć drugiego człowieka, choćby były zupełnie sprzeczne z naszymi własnymi. Szacunek ten przybiera formę wyrozumiałości i życzliwości dla tego, co nie musi być naszym udziałem, ale co cieszy się naszą akceptacją istnienia w imię demokratycznej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanesso ,oczywiście że nie !!!!!! Każda matka chce najlepiej dla swego dziecka. Ale potępianie takich kobiet ,potępianie samo w sobie jest chore. A co powiemy o facetach korzystających z ich usług? to może jest nasz mąż ,syn,ojciec ,brat ....... i co, oni są cacy ??? Gdyby tam nie chodzili ,kobiety musiałyby znależć inną pracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta formułka powinna być codzienną modlitwą dla wielu z nas!:)))) nie zdziwię się jak ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
szacunek? osobie ktora sie sprzedaje? jest to najlatwiejsze co moze byc - sprzedac swoje cialo - nie musi daleko chodzic bo cialo zawsze ma ze soba tolerancja = zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Jackie w Paryzu,,, Jej wystapienia.....Kilka krokow za mezem weszla na trap eleganckiego przezydenckiego samolotu.Ubrana w welniany plaszcz o prostym kroju,w malenkim kapelusiku,ktory nazwany zostal jej imieniem,i powoli uniosla reke w gescie pozdrowienia.Zadna filmowa gwiazda nie moglaby konkurowac z Jacqueline Kennedy,kiedy tak wraz z Charlese\"em de Gaulle\"em i JF.Kennedym szla po czerwonym chodniku w kierunku trybuny honorowej.🌻 cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
szanuje poglady religijne, szanuję ludzi jako ludzi ale nie dziwki, prostytutki czy k...wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
ta modlitwe aluniu powinnas przeczytac ze zrozumieniem a nie jak leci czytanie ze zrozumieniem aluniu ZE ZROZUMIENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Vanesso, a co sadzisz o malzenstwie Jackie i Onassis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia! Jestem bardzo tolerancyjna,ale nie mam zamiaru jej poznawac i uzalac sie nad nia.Na szczescie inne maja wieksze aspiracje w zyciu,niz tylko kasa i obslugiwanie facetow.Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciuu! Lada moment dojde do Onasisa,,,chce tylko dokonczyc o JFKennedy\"m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,Jackie Co ich laczylo? Przede wszystkim dzieci ___Karolina i John John ___byly trwalym spoiwem.Prezydent mogl ze swego pokoju obserwowac codzienne zabawy obojga i czesto zdarzalo sie,ze nagle wstawal zza biurka,zeby podokazywac w ogrodzie z corka i malutkim synkiem. Rowniez Jackie szukala w zabawie z nimi odprezenia i rozrywki.Uwazala,ze dzieci powinny wyrastac w mozliwie swobodnej atmosferze,naturalnie na ile pozwoli na to pozycja ich ojca. Dlatego od czasu do czasu prosila swoja osobista sekretarke,zeby przychodzila do Bialego Domu ze swymi dwoma synami i jackie rowniez ich odwiedzala. Rowniez dziadkowie Kennedy byli zawsze serdecznie witani,a dzieci cieszyly sie kazda ich wizyta. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie_________rok 1963,,,, Jackie znow oczekiwala dziecka,ciaza przebiegala niespodziewanie dobrze.Jednak ku powszechnemu rozczarowaniu ,Jackie nie wziela udzialu w kilku wizytach panstwowych w Europie.Nie chciala w tym stanie ryzykowac,poniewaz porod przy jej nader szczuplej budowie mogl byc zbyt niebezpieczny. John Kennedy rozpoczal podroz od Berlina.Chociaz ciekawi Berlinczycy cieszyli sie na spotkanie z piekna Jackie,zadowolili sie samym prezydentem i powitali go dlugotrwala owacja.Ich entuzjazm osiagnal szczyty,kiedy z dyplomatyczna zrecznoscia zakonczyl swoje przemowienie: ___\"Wszyscy wolni ludzie,gdziekolwiek sie znajduja,sa obywatelami Berlina i dlatego jako wolny czlowiek mowie z duma ___Jestem Berlinczykiem. Ostatnie slowa JFK wypowiedzial po niemiecku. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×