Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana Poliko!! Dziekuje za komplement, z natury jestem skromna , ale powiem ,ze tez mi sie podobaja moje okularki 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię oponki, a zwłaszcza je robić i wrzucać na gorący olej, ale sama nazwa źle mi się kojarzy---:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,to jest nasza ale moja Poliko Nie wierze w Twoja zazdrosc,nie wierze!Jestes bardzo przyjazna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos okularków-----też od niedawna mam nowe do czytania zaraz Wam pokarżę, mnie się podobają. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ktory kwiat chcialabys dostac na Walentynki? aster bialy,aster czerwony,azalia,bez bialy,bez fioletowy,bratek,chaber,cyklamen,fiolek,frezja,gerbera,gozdzik,kaczeniec,konwalia.krokus,lwia paszcza,narcyz,pierwiosnek,roza biala,roza czerwona,roza herbaciana,roza rozowa,stokrotka,storczyk??🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Was przygotowuje do Walentynek,,, Mowa kwiatow____to sekretny jezyk,jakim w XIX wieku porozumiewali sie zakochani w wiktorianskiej Anglii.Kazdy 🌻 mial okreslone znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY!!!!!!! Jest mi z Wami milo, ale musze sie juz na dzisiaj pozegnac, poniewaz czeka mnie jutro ciezki dzien, na samo wspomienie ............, no ale jestem optymistka i wierze , ze wszystko bedzie dobrze. jutro nie bede miala sily przyjsc na Laweczke, ale w srode juz napewno przybiegne do Was . Zycze Wam przyjemnych pogaduszek i dozobaczenia , trzymajcie miejsce na Laweczce!!!!👄 👄 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,ale odjazdowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet w Ameryce takich nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaa! Szkoda,ze uciekasz! buuuuuuuuu...👄🖐️ wybierz kwiatek___________--prosze,bo musze sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor czerwony jest symbolem namietnosci i jest najlepszym kolorem kwiatow na Walentynki. Inne dobre kolory to rozowy,bialy i pomaranczowy. Kolor bialy mowi o czystej,wiernej milosci. Kolor pomaranczowy jest kolorem radosci zycia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko! Jaki piekny storczyk!!!! Czy masz go w ziemi? Tfu tfu,,,nie chce Ci go zauroczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W doniczce ------ i różowy miałam ale biały uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,zostajemy przy storczyku!! Jestes niezwykla!!!!!!!!!!!Podpisuje sie obiema raczkami.Juz to mowilam wielokrotnie! Powiem jeszcze raz. Poliko,jestes niezwykla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso-----dziś mi humorek dopisuje i miło mi się żartuje ale moje kochanie, tak na mnie dziwnie patrzy, czy coś chce mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zostajemy przy storczyku i pożegnam się------- bo kochanie moje nie żartuje i smutno mu, że zostwiłam go. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Walentynek wiele kwiaciarek tworzy piekne,niepowtarzalne bukiety.Wplataja w nie serduszka i ozdoby. Mozesz zamowic na przyklad wiazanke z kwiatow,slodyczy i owocow,ktore zostana ulozone w ksztalcie serca lub strzaly Amora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,dobranoc____przekaz nasze pozdrowienia dla MM.Prosze Cie cmoknij go od nas w prawy policzek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×