Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Jeszce pracuje ,dlatego tez pożegnam dziś Was miłe Panie , jeśli pozwolicie to wpadnę do Was jutro.Dobranoc ! Miłej nocy Walentynkowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelko,napisz troche o sobie.Nie mozemy Ci narzucac tematu___napisz co Ciebie intersuje,czym sie zajmujesz,Twoje hobby,rodzina?Jesli mozesz,oczywiscie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelko,dobranoc! Milo,ze dosiadlas do nas,Bedziemy Ciebie oczekiwac jutro.Do jutra!❤️ Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiesc o milosci,,, Jurek,,,,❤️ Dzisiaj przemiescimy sie do Sztokholmu,,,,, Pograzony w sniegowej brei Sztokholm jest rownie przygnebiajacy jak Chicago czy Warszawa.,,,, Jurek szedl nieznanymi,szarymi ulicami,zastanawiajac sie,co z soba poczac.Dopiero od dwoch tygodni byl w Szwecji i juz mial dosc.A tak rwal sie do tego stypendium.Przed wyjazdem myslal,ze Sztokholm jest znacznie blizej W-wy niz Chicago,w ktorym mieszkal od wyjazdu z Polski.No,ale skad mogl wiedziec ,ze cale dnie przesiadywac bedzie w laboratorium,otoczony aparatura i nudnymi asystentami profesora.....Nawet nie mogl marzyc o wypadzie do W-wy. Wreszcie mial wolne popoludnie.I co z tego? Nie mial z kim do baru wyskoczyc,porozmawiac,,,Zaczal go ogarniac coraz wiekszy smutek.I wlasnie wtedy zobaczy JA.Szla srodkiem chodnika , niosac w sobie jakis dziwny blask. cdn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Walendziakowa
probuje odnalesc mojego chlopa,gdzies sie zawieruszyl,moze uciekl do iinych Pan?,oj dam ja mu ,dam.Paniom zycze milej Nocy🌼 ❤️,Venesso Twoja opwiesc jest intrygujaca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
:D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄 dawaj dawaj kobito Venesso dobrze gadosz i co ona tam szlo a moja mnie tu gonio diabli z tymi babomi tamta z blaskiem a ta z kijem wybierom to z kijem bo moja ino moja :D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄:D🌼:)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Walendziakowa
Walenty,idziemy do dmomu.obiecuje............❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
:D🌼:)❤️👄 te stara mojo ja tuta kole ciebia :D🌼:)❤️👄 stara to i slipia juz nie te:D🌼:)❤️👄widzisz ty moja starucho ze te uso to dla ciebia:D🌼:)❤️👄ten kwiatek to kolo ciebia bo Venessa jest oj sliczno dziwucho:D🌼:)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/Jurek,,,, Jego wzrok najpierw przykleil sie do smuklych nog w wisniowych kozaczkach na wyokim obczasie.Potem powedrowal wyzej,zatrzymujac sie na malym,kuszacym rozcieciu czarnej spodniczki,troche powyzej kolan.Obcisla skorzana kurteczka podkreslala wciecie w talii,,,Dziewczyna miala ksztalty jak miss swiata.No i jej wlosy!!!! Ciemna burza falujacych ,polyskujacych w swietle neonow .Jurek pomyslal:___Szwedka czy turystka? Dogonil ja,szedl tuz za nia.Odwrocila sie i cos do niego powiedziala.Niestety,jurek nie zrozumial.Pomyslal___pewnie Szwedka.Zagadnal w j.ang:I\"m sorry I don\"t speak Swedish. Usmiechnela sie i zapytala sie go w j.ang.____czy pan cos do mnie mowil?Jurek zaczerwienil sie.Nagle cos w niego wstapilo.Nasluchal sie tyle opowiesci o swobodnych obyczajach ,,,, WypaliL:____Zachwycalem sie twoja uroda.Ide za toba od jakiegos czasu i dzialasz na mnie jak,,,,niesamowicie dzialasz\" Dziewczyna zmierzyla go od stop do glowy,,, cdn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
te walendziakowo idx ta sama do dom ja zostaje i czekac bedo na Venesso , zostawta ino wrota otwarto bo zamarzne i juz nie bedzieta mieli korzysci ze mnie:P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam,,,hihiihiihiihiih,,,,,,,,, Ale ma sie ta kobiecina z tym swoim chlopem. W koncu na imie mu Walenty,no nie? W Ameryce jeszcze musi urzedowac....pani zono Walentego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
a te stopy venesso to gdzie skonczone ???:P :-P oj ja glodny oj ja glodny bo moja walendziakowo choruje na jakos niemoc:P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
dawajta dawajta venesso nie spita tam 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie stopy? Czyje stopy? Walenty,a czytales poprzednia opowiesc?Nie ma zartow z uczuciami! Ja tam nie mam ochoty byc spoliczkowana przez Twoja zone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
wszystkie panienki justa spac polazly a ja z tobo zostane venesso ale slepia i moje nie te co wprzudy byli 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
ty zadziorna dziwucho! nogi to stopy no nie? to gdzieze sie one konczyc muszo no wiesz te nogi dlugie 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
a mowi o uczuciach venesso ja o tych stoponogach dlugich jak kominnnn toz ja chlop no nie? 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walenty,nogi widac do rozciecia,a dalej wyobraznia pracuje!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
ot i ja wykurzyl panienkie a szkoda nie byla ona rozmowna ale byla a tera bez walendziakowej i bez venessy:o :-o :O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
no venesso nie jestes rozmowna taka jak walendziakowa ale dawaj dawaj to z tej powiastki szla z blaskie w oczach czy w tym rozporku🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rozciecia spodnicy___niech Ci jednak za bardzo wyobraznia nie galopuje,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walenty,czy ja pisalam o rozporku? Rozciecie zlociutki albo pekniecie w spodnicy!!! A co zona tak okresla? Eeeeeeeee tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Walendziakowa
Walenty,bedzie zle,ale co tam,jak zabawa,to zabawa,tylko musze pod prysznic wskoczyc,a Ty za dokazuj tu za duzo,sluchaj opowiesci Venessy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
a moja stra pod tym prysznicem szoruje i szoruje swoje ... oj grubiutkie te faldy z tym ze ja nie mam sil czekac ide ja legna na kozetke za rok dziewouchy za rok 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Walendziakowa
hi,hi ja tez juz juz w pizamce,czekam na swojego Walentego,oby tylko nie zabawial Venessy❤️,spijcie dobrze,ten stary piernik zawsze znajdzie droge do domu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zajeta przez jednego milusiego przystojniaka od 33 lat. Matko Jedyna__________nie wierze! Powinnam dostac jakis medal .Tak,ze Walenty nie ma szans.A Walendziakowa moze mi bezgranicznie ufac w moja uczciwosc.Przede wszystkim jestem twierdza nie do zdobycia,ciagle zakochana.Jestem stala w uczuciach.Teraz to nie wiem,czy ja sie chwale,czy skarze.?Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu,,,,,zderzylam sie z Walendziakowa!depcze mi po pietach? A Walenty gdzie sie podzial?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Walendziakowa
no Walenty,tez to umie zabawic sie,ale co tam,raz w roku,ja mam lozeczko,Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Bede pisac o tym nieziemskim zjawisku stworzonym tylko po to,by dawac radosc i upiekszac ten szary padol. Jeszcze musze zaliczyc spacer__________zadzwonic do Las Vegas do diamencika___pamietasz jej jedyny post? Kiedys mieszkala w Kalifornii,a teraz od kilku m-cy w Nevadzie.Zostawila mi taka wiadomosc,ze o maly wlos wpadlabym w zaspe.Dla takiego newsa warto wyjsc na to zimne\"pole\".Wroce ,to cos skrobne____nie sadze,ze dzisiaj skoncze.Wroce za 30 min i uaktywnie GG.Widzisz za kazdym razem po wylaczeniu kompa_____wyrzuca mi GG.Chyba jakis wirus go uszkodzil__________nie wiem,co sie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/ Jurek,,,,,,,,,,, Zgodzila sie na spotkanie w samym centrum.Mial ochote krzyknac jak Jerzy Stuhr w roli obywatela Piszczyka,gdy Maria Pakulnis zaproponowala mu intymne zblizenie,,, Zapewnil ja ,ze bedzie na pewno punktualnie,,,Zanim rozstali sie przedstwili sie sobie;ona__Erika a on__George. Marzyl by dzien w istytucie nareszcie dobiegl konca.Co rusz lapal sie na tym,ze zamiast przyrzadow naukowych mial przed oczami boska Erike.Mial tyle watpliwosci_____ale czy ona na pewno przyjdzie? A moze pomylil sie w swojej opinii o niej? Zblizal sie czas spotkania,,,Jurek gnal na nie z obawa i nadzieja w sercu.Rozgladal sie nerwowo na wszystkie strony. Nagle za jego plecami rozleglo sie___Dzien dobry ,George. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×