Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

4/ Jurek,,,,,,,,,,,,,,,,, Ona zapewniala go,ze jest zwykla dziewczyna spotkana na ulicy w Sztokholmie,a on,ze spotkal boginie,,,, W koncu zapytala:___Czy wy Polacy ,wszyscy jestescie tacy ognisci? Jurek chcial uchodzic za zabawnego faceta ,odparl____Nie wiem.Nigdy nie kochalem sie z zadnym Polakiem. Przez chwile nie docieralo do niej to,co Jurek powiedzial,a potem wybuchla dzwiecznym smiechem. ___Niestety George,nie gustuje w tego typu mezczyznach__powiedziala Erika. Na to Jurek_______Ale ja gustuje w takich kobietach jak ty.Eriko,jestes niczym zrodlo,przy ktorym wedrowiec nabiera sil.Sa kobiety,ktore mecza.Ty dajesz orzezwienie.Przy tobie staje sie poeta.Moja ty Muzo.Jestes jak wulkan.Po prostu Niagara namietnosci\". cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5/ Jurek,,,,,, Z zaskoczeniem zauwazyl,ze wypowiadanie takich slow po angielsku przychodzilo mu latwiej niz gdyby mial to wyrazic w ojczystej mowie.Wszystko dlatego,ze nie czul w ogole skrepowania mowiac jej takie rzeczy. Podobnie jak w kawiarni,kiedy zaproponowal Erice pojscie do jego hotelu.Tam sam do siebie powiedzial po polsku_____To jednak prawda,co mowia o chetnych kobietach w Szwecji.Gdybym cie tak zaczepil,na przyklad,w Alejach Jerozolimskich,a potem na pierwszym spotkaniu,po kilku minutach rozmowy,zaproponowal wspolna wyprawe do hotelu,pewnie dostalbym zdrowo po gebie\". Patrzyla na niego spod lekko zmarszczonych brwi,a potem,,,,,,, Wiesz______odezwala sie w najczystszej polszczyznie___-gdybys tak zrobil w Alejach Jerozolimskich,bez watpienia i zadnego \"ale\" oberwalbys ode mnie po gebie\" Glos odzyskal dopiero po dluzszej chwili.Patrzyl na nia okraglymi oczami.Jego oslupienie bylo coraz wieksze.,,,,, Na koniec dodala:_____Jednak moj drogi Jureczku,nie jestesmy w Polsce ani nawet w twojej drugiej ojczyznie-Ameryce.A to wiele zmienia,,,,,,,,,,, ,koniec,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalus kochanie____________opowiesc o Jureczku zakonczona! Jutro wznowie opowiadanie o Jackie_________nie moge przeciez zawiezc niektorych pan,np.Poliko.Prawda? A teraz ruszam do lozeczka.Dobranoc ,kolorowych snow zycze! Pa. PS.Musimy miec dobre relacje ze swoim JA. Kiedys o tym gdzies pisalam,,,,jutro przypomne te "podroz".Pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze śpicie? Sen to zdrowie :) skrzynka w dalszym ciągu zapchana - w ustawieniach nic nie mogę zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------Kochana Laweczko!-------------------------- 🖐️ Witam Was w ten pochmurny dzionek, a to na rozchmurzenie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Kazda z nas napewno lubi kwiatki, wiec wyobrazmy sobie , ze siedzimy na naszej laweczce , ptaszki spiewaja, sloneczko nie smialo wychodzi z za chmurki przed Nami rosna piekne kwiatki, czyz nie piekny widoczek? Przyszlam do WAS z paczkami, bo mamy dzisiaj Tlusty czwartek, jak wiemy ----- ostatni tydzien karnawalu------- wiec bawmy sie!!! Zapraszam wszystkie Panie , czestujcie sie paczkami !!! zycze smacznego!!! Alusia1960!!! Wstalam rano, ale polecialam po paczki, a potem zaraz na Laweczke i czekam na Was!!!!!!!! przybywajcie !!!!!! 🖐️. O juz widze, kto tam idzie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------Haaaaaaaaallooooooo!!!!!!!!!!! ------------------------- Kingalo, Pasjo, Venesso. Poliko. Alusiu1960, Dalila, Jotazet, Cocacola, Zabciu, Samotna kobieta, Babciaelektryczna, marianna08, Czytelniczka51, czekoczeko, ziolko, Roanna, Yolanda, i nasza nowa Pania---- Zelka---- zapraszam na paczki, prosze ubrac sie cieplo i na laweczke, czekam!!!!!!!!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 Kochana ,najdrozsza Aaaakiciuuu! Z tymi chorymi paluszkami!Jak nioslas te paczki? Czy nie za ciezko bylo ?Zebym to ja wiedziala,ze juz sa paczki,nie pieklabym swoich,,,,,,,Moje sa z wisienka! Stawiam talerz na tym skladanym stoliku,,,, Masz racje Aaakiciu,ze slucham ptasiego koncertu.Moge sobie przypomniec,ale mam plyte____cos nibywalego.Puszczam Wam,,,, Skladniki na 30 sztuk._____4dkg drozdzy,150g maki,1/4 kostki masla,1/4 szklanki mleka 4 zoltka,1/2 szklanki cukru pudru,cukier waniliowy,1/2 szklanki slodkiej smietanki,sloik wisienek koktajlowych,tluszcz do smazenia. Drozdze utrzyj z 1 lyzeczka cukru i maki.Wlej cieple mleko,wymieszaj.Odstaw w cieple miejsce do wyrosniecia. Maslo rozpusc i wstaw,az wystygnie. Zoltka utrzyj na parze z polowa cukru pudru i cukrem waniliowym. Do miski przesiej make,wlej lekko podgrzana smietane,ubite zoltka i i zmiksuj.Dodaj wyrosniety rozczyn. Wyrabiaj ,az ciasto przestanie lepic sie do rak. Wlej przestudzone maslo,wyrob dokladnie. Ciasto przykryj,odstaw w cieple miejsce do wyrosniecia. Podziel je na 3-4 porcje,uformuj walki,pokroj w plastry. Na kazdym plasterku kladz po osaczonej wisience. Zlepiaj ciasto w kulki,ogonki zostawiajac na zewnatrz. Smaz na goracym tluszczu. Po usmazeniu osacz paczusie na papierowej serwetce lub pergaminie. Na koniec posyp je reszta cukru pudru. S M A CZ N E G O !!!!!!!!!!!!!!!! Kingalo,to ja pracuje w pocie czola od wczesnego ranka____bylo jeszcze ciemno,a ja w kuchni,,,,,,,ale nasmazylam tych poczkow,tak jakbym wiedziala,ze Aaaakicia zaprosi wiele osob,,,,, Jakze sie ciesze,ze Was widze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!🖐️ To chyba dzisiaj urzadzimy zapusty,Kingalo?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,, Gdy po pogrzebie w Arlington podejmowala obecnych tam przedstawicieli wielu panstw i liczne delegacje,wiedziala juz,ze stosunkow szybko bedzie musiala spakowac walizki i oproznic Bialy Dom dla nowego prezydenta. Kiedy rodzina Kennedych zaczela wychodzic z szoku,Robert Kennedy,szwagier Jackie,oddal sie calkowicie do jej dyspozycji. Z jego pomoca znalazla stosowne mieszkanie dla siebie i dzieci,dokladnie przeanalizowano jej sytuacje finansowa.Nadal byla osoba bogata,ale w tamtej chwili raczej nie zastanawiala sie,czy pieniadze,ktore przyslugiwaly jej jako wdowie po prezydencie,oraz kwoty wyplacone z funduszu rodzinnego wystarcza na same jej stroje. Nadal nalezala do klanu Kennedych i Bob Kennedy liczyl na to,ze z jej pomoca uda mu sie wygrac wybory prezydenckie.Wiedzial,ze moze na nia liczyc.Nie przewidzial jednak,ze Jackie nie zamierzala reszty zycia spedzic jako wdowa po prezydencie,,,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,gdzie sie podzialas?🖐️ Aaaakiciu,dlaczego nic sie nie odzywasz? Bardzo smaczne te Twoje paczusie_______czy ze slynnej cukierni?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey oh Cappucino i do tego paczki wlasnej roboty .Powiem krotko: Pychotka .❤️ A teraz jade do lekarza na zmiane opatrunku, zajrze jak wroce. Dozobaczenia pozniej . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu,Ty to sie biedactwo nacierpisz! Wiem,ze jestes dzielna___a jak nie zrobia to delikatnie,to wiesz,co masz zrobic?🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łakoma Grazynka
witam drogie Ppanie :D mam zamiar usmazyć pączki,do tego celu zagniotłam ciasto,z tym że brakło mi mąki i zamiast niej użyłam mączki rybnej,która miałam własnie pod ręką(oczywiscie zachowując proporcje) :) czy jest szansa ze pączki wyjda takie jak powinny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjda kijanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Po rocznej zalobie widywano ja w towarzystwie starszych wiekiem adoratorow,jej nazwisko coraz czesciej pojawialo sie w rubrykach towarzyskich,a smietanka towarzyska poczytywala sobie za szczegolny honor,kiedy wdowa pokazywala sie na jej przyjeciach. Oblegali ja artysci uprawiajacy wszystkie rodzaje sztuki,mezczyzni w roznym wieku,wszelkich zawodow i narodowosci.Wszyscy mieli jedna wspolna ceche_________byli bogaci.Nie mieli jednak najmniejszych szans,poniewaz tylko jeden czlowiek byl w stanie zrealizowac kazde jej marzenie.Byl bogatszy od innych,byl najwiekszym bogaczem swiata________nazywal sie Aristotelis Onasis. Wdowa po prezydencie doskonale znala swoja wartosc w miedzynarodowym towarzystwie,mogla wybierac i wiedziala,ze Onasis pomimo swego bogactwa potrzebuje wzmocnienia,prestizu,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakoma Grazynko,ile Ty masz lat? Zadajesz jakies smieszne pytania,,,Czy wszystko OK ? Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łakoma Grazynka
ufff...juz wszystko ok:D dzieciaki prosiły o dokładkę - mówiły ze tak pysznego mintaja dawno nie jadły.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszka ------ przytulam was do mojego serduszka. Tak bardzo dziękuję że pamiętacie o mnie. Super bawiłyście się wczoraj ----- i Walenty zawitał, no,----- no-------- nie mogłam być z wami, żle się czułam. Jak mnie mniej to tęsknię bardziej, ale wtedy pisać nie mam siły. Bardzo dziękuję za wszystkie utwory dla mnie, Kingali Venessie, --- ależ wszystkim wam dziękuję. Venesso ------ czy Ty mnie aż tak znasz? Dedykujesz mi utwory zgodnie z moim upodobaniem. Skąd wiesz, że ze mnie taka romantyczka, bo naprawdę-- straszna aż do łez. Kochana jesteś. Cieszę się, że będziesz kontynuować wątek losów Jacke Kennedy. Nie pogniewaj się, przedstawię fotki tej sławnej pary, ok? http://images20.fotosik.pl/46/75398d452669ff56.jpg http://images20.fotosik.pl/46/20373b147390aa66.jpg Muszę jeszcze przeczytać zaległe wpisy ---- myślę, że zawitam na ławeczkę troszkę później.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaKICIAaaa,------ Alusia 1960, ❤️ i pomarańczki ----- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko! 🖐️ Wyczuwam Ciebie przez dzielacy nas ocean.Myslalam o Tobie______i powiedz mi skarbie,czy nie wyczuwamy sie? Jestes mi tak bliska____nie potrafie Ci odpowiedziec na pytanie,dlaczego Ciebie \"znam\". Czuje widocznie jak Ty,reaguje jak Ty,mam bratnia dusze.Nawet nie wiesz,jak bardzo ,bardzo Ciebie lubie.Przytulam Cie mocno i bede zamieszczac kolejne posty o Jackie____oczywiscie z mysla o Tobie! Dziekuje Ci kochana,ze mnie uzupelniasz.Masz racje,bardzo mi brakowalo ich zdjec.Jesli mozesz czyms podzielic sie,prosze Cie rob to_______-bede Ci niezmiernie wdzieczna. A wiesz________--wczoraj sobie pomyslalam o Tobie_____moze byla kolacja we dwoje?? Czulas moj \"cien\" na sobie\"? Pozdrawiam serdecznie!❤️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje. Przycupnę na chwilkę,może również sprobuję tego z wisieńką,z różą.z tofii,bardzo smaczne............. Venesa Twój przepis wydaje się być łatwy,ale wyobrazcie sobie,że nigdy w swoim życiu nie odważyłam się upiec pączków.Mój mm czekał i nie doczekał się do końca swoich dni.......... Serdecznie pozdrawiam i zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj korespondentko🖐️ Jak milo,ze smakuja Ci moje paczki! Wczesniej zamiescilam inny przepis,rowniez bardzo prosty.Dlaczego nie mialas odwagi upiec ich? Wszystko zalezy od jednej rzeczy____pozwolic im wyrosnac!!! Opowiem Ci zabawna historie_____Po slubie,nie umialam ich robic,piec.Postanowilismy razem z MM je zrobic na podstawie kucharskiej ksiazki.Wszystki skladniki byly,kolejnosc czynnosci przestrzegalismy,a potem zostalo juz tylko smazenie. Nawet sobie nie wyobrazasz,co nam wyszlo!!!!! Gdyby ktos oberwal naszym paczkiem w glowe-___zginalby na miejscu.Jakie byly ciezkie?W ogole nie do jedzenia.A wiesz w czym tkwil nasz blad? Nie pozwolismy im wyrosnac____to byla lekcja na cale zycie.Nie powtorzylam juz nigdy takiej \'glupotki\". Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie! PS.Zostan z nami na zawsze! Prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie konny zaprzeg,,,,,,, Pedzace konie____________---to nasze EMOCJE. Woznica_____ktory im kieruje_________to NASZ UMYSL. POWOZ____________to NASZE CIALO. Jesli pragniemy,by nasza podroz udala sie__________wszystkie te elementy musza wspoldzialac. Kogos w tym powozie brakuje______________kogo? Oczywiscie PASAZERA!!!!!!!!!!!!! Kto to jest pasazer?_____________OSOBA,dla ktorej jest zorganizowana ta podroz. OBECNOSC PASAZERA sprawia,ze podroz ma CEL i SENS. Jesli nawiazemy wiez ze swym PASAZEREM,zaczniemy ZYC naprawde. CALE NASZE ZYCIE________________TO PODROZ. Na swej drodze spotykaja nas rozne zdarzenia,rozni ludzie,,,itp. We wszystkim,co nas spotyka___________mozemy odnalezc WARTOSC,WSKAZOWKE,SENS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,to co napisalas __________jest bardzo wazne! Nalezy jedynie wiedziec,co znaczy nasze JA. JA__________to pewien system przekonan. Na JA sklada sie wszystko to,co slyszalysmy,widzialysmy i czego doswiadczylysmy. Niektorzy wyznaja zasade_________Powiedz mi,co spotkalo Cie w zyciu,a powiem Ci kim naprawde jestes.,,,, Moj ulubiony Coelho tak duzo mowi o przezyciach,o cierpieniu,o uczuciu i o ludziach,,,,,,,,,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,,,,,,,,, Onasis_____________czlowiek,ktorego laczyla przyjazn z sir W.Churchillem i ktory z innymi mezami stanu calego swiata zapijal sie do szampanem do utraty przytomnosci oraz posiadl najpiekniejsze i najslawniejsze kobiety,mog,zeniac sie z wdowa po prezydencie USA,osiagnac najwyzsza pozycje wsrod towarzyskiej elity.Gotow byl za to wiele zaplacic. Jackie miala swoja cene! Kiedy gazety pod wielkimi tytulami doniosly o ewentualnym slubie pieknej wdowy z superbogatym wprawdzie,ale niepozornym playboem,w prasowym swiatku zawrzalo.Czy dojdzie do tego zwiazku ,jak wdowa po prezydencie mogla wpasc na taki pomysl? Jackie byla mloda i piekna,swiat stal przed nia otworem.A on? Podejrzany kupiec ze smyrny,ktory przy pomocy wszelkich mozliwych sposobow,nie zawsze czystych,zdobyl przeogromne bogactwo. Fala oburzenia ogarnela nie tylko Stany Zjednoczone.W koncu Jackie byla wspolna wlasnoscia miedzynarodowej prasy bulwarowej! Nikt jednak nie zastanawial sie,ze pieniadze maja magiczna sile przyciagania,ktora pozwala zapomniec o wszystkim. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×