Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kingalko , wpisz w adresach u gory: http:fotosalbum.web.de/christinareszka/Wnuki potem wpisz aaaakiciaaaaa wmiejsce Kennwort eingeben i powinnas zobaczyc caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ja Wam pomoge.........................................:-) Ten adres,ktory Wam wkleje teraz,skopiujcie go i wklejcie tam,gdzie wybieracie stronki internetowe,np.(www......)i otworzy Wam sie ta stronka \"kicia\",w prostokat prosze wpisac haslo i zobaczycie fotki wnukow:-D fotos.web.de/christinareszka/Wnuki Ja juz widzialam:-) PIKNE😍 Pozdrawiam Was serdecznie i zycze powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! udalo sie !!! moj kochany M mi pomogl, oj musze sie jeszcze duzo uczyc!!!! A MM mowi ,ze to latwe, moze ma racje!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!! ciesze sie , dam wiecej, ale musze popracowac. 👄 Lenko!!!!! Dziekuje Ci serdecznie i wpadaj na Laweczke!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zapomnialam Cie przeprosic, ze zabralam Ci tyle czasu. Mysle, ze mi wybaczysz!!!!! 🖐️Bay, bay!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAkiciu - wnuki przecudne ,rozkoszne :):):):):):) szkoda ,że nie mogę pochwalić się swoimi . Po prostu nie mam strony a zdjęć tu nie wkleję ? chyba:) nie mogę już leżeć w łózku :):) Kingalo ,życzę szczęśliwej podróży :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke!!! 🖐️ 🖐️ 🖐️ !!!!!! Alusia 1960 jak zdrowko? mam nadzieje, ze juz lepiej. Ubierz sie cieplo i zapraszm na Laweczke!!! 🌻 Zycze Wszystkim pieknego dnia.🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipilinda
cześć babeczki pozdrowionka i życzę udanego tygodnia jesteście wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa
a ja uważam że the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,Witaj laweczko!! Witajcie DROGIE PANIE___________dziewczyny! Aaaakiciaaa____Nie moge napatrzec sie na Twoich radosnych przystojniakow.To musi byc wielka radosc!!!! Nie mam wnukow,ale na sama mysl___________radosc w sercu. Kingala w podrozy? Ciesze sie razem z nia,ze sprawy obraly inny,pozytywny obrot.Czulam,ze tak bedzie______mam swoja wrodzona intuicje i w nia wierze.Nie chce byc nudna____chcialoby sie powiedziec_____________a nie mowilam? Kingalus_________ciesze sie z Toba.Nawet nie wiesz,jak bardzo.! Alusia chora? Moze juz lepiej____wygrzewaj sie! Poliko__________dla Ciebie ❤️ .Dziekuje serdecznie! Pipilinda________gdzie sie podziewalas ? Dzieki za mile slowa! pipa____po co Ci taki brzydki nick? Slowa Twoje piekne!dzieki. Wypatruje nieobecnych PAN! Przybywajacie do nas.Zapraszamy! Po weekendowej labie_________rozkrecam sie,,,, Pozdrawiam bardzo serdecznie !!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede wam codziennie serwowac dowcip goralski_____oczywiscie na poczatku________dowcip goralski ma sens i urode,kiedy opowiada sie go gwara.Bo w gwarze jest dusza,a bez jej uzewnetrznienia dowcip traci na sile,oryginalnosci i kolorycie goralskim. ___Ogromnie wazny w goralszczyznie jest akcent.Gorale akcentuja na pierwsza sylabe w wyrazie,a takze w wyrazeniu przyimkowy. Np.pod lasem/akcentowane o/ ___Kt wymawiaja ft___doftor ___Zawsze po z/rz/,sz,cz,z,s,c___zamiast y gorale mowia i. _______________--SCYNSC BOZE! W zyciu tak bywa czesto,ze sie do czlowieka cos przylepi albo jemu ludzie przylepia i masz,czlowiecze,przechlapatane na cale lata.W kazdym zywobyciu,w kazdym ustroju,w kazdej dziurze,gdzie diabel mowi dobranoc,tak bywa,ze cos sie do ciebie brzydkiego przyklei. Pojechal kiedys Jasiek Plewa do Nowego Targu.Szedl przez rynek,a krok e krok za nim jego owczarek Dunaj.Pies jak pies,owczarek silny i postawny,tyle ino,ze bez smyczy,czyli bez postronka,i bez kaganca.A teraz wiadomo,ze burmistrz Nowego Targu bardzo ciety na podatki i mandaty,to i wloczenia sie psom,szczegolnie owczarkom,po miescie zakazal. ____Bedziecie placic mandat____powiedzial policjant,ktory Jaska z psem przyfilowal i zlapal.___Tak nie mozna z psem po miescie chodzic.Pan burmistrz..... ___To nie jest moj pies!____krzyknal Jasiek.___Ktory gazda by z psem do miasta jezdzil,zeby z nim paradowac.A kto by w tyn cos gazdowki pinowol.Miejsce psa na lancuchu przy budzie. Policjant nie uwierzyl Jaskowi.Odczekal chwile,a potem lazil za Jaskiem krok w krok.Jak ten pies. __Co wy mi tu opowiadacie,ze to nie wasz pies!___wkurzyl sie policjant.___Lazi za wami jak cien.Lasi sie,przymila..... ____Sumiennie clwiece,moj Dunaj pilnuje chalupy ,przy budzie! Gdy za trzecim razem policjant zlapal Jaska z tym pieronskim psem,chcial mu wlepic mandat,wtedy jasiek juz nie wytrzymal i powiedzial: ___\"Ucciwie godom,komisarzu,ze to nie jes moj pies.On sie ino do mnie przypieprzyl jako i wy!\" PS.Tak powiedzial Jasiek Plewa,a nie ja,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,, Slub odbyl sie wedlug obrzadku greckokatolickiego,dzieci__Karolina i John John towarzyszyly matce w kosciele,podobnie jak Radziwillowie i inni czlonkowie rodziny Kennedych.Rodzina Onasisa okazala wieksza rezerwe.Syn Aleksander i corka Christina w ogole zastanawiali sie,czy zaszczycic ojca swoja obecnoscia. Wieloletnia kochanka Aleksandra,rozwiedziona baronowa Fiona Thyssen,przekonala je wreszcie do wziecia udzialu w slubnej ceremonii.Smutne i ponure dzieci Tiny Onasis nie mogly zrozumiec,dlaczego na nowa pania Onasis ojciec wybral wlasnie te \"wdowe\". cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,, Dzieki malzenstwu Jackie pozbyla sie wszelkich klopotow finansowych,mogla teraz korzystac z bogactwa,poniewaz w kontrakcie slubnym zagwarantowano jej 3 miliony dolarow,chociaz nowojorski adwokat domagal sie niemal 6--krotnie wyzszej kwoty.Kazde z dzieci otrzymalo po 1 milionie dolarow,ponadto Onasis zobowiazal sie pokrywac wszystkie wydatki Jackie.Nie wiedzial jeszcze,na co sie tak pochopnie godzi. Skoro juz sie bowiem\"sprzedala\",to uwazala,ze strumien pieniedzy z pelnych kieszeni meza,powinien plynac nieprzerwanie.Jackie natychmiast wpadla w szal zakupow,czego nikt,a przede wszystkim Ari,nie byl w stanie pojac.Nieraz krecil glowa na widok gigantycznych rachunkow,ktore z polecenia zony przysylano na jego nazwisko,a jeszcze bardziej zadziwialo go to,ze prawie nigdy nie widywal zony w tych potwornie drogich strojach,poniewaz Jackie niemal zawsze nosila plaskie pantofle,dzinsy i luzne pulowery. Po co zatem ten luksus i marnotrawienie pieniedzy? Onasis wprawdzie byl ostatnim czlowiekiem,ktory by musial liczyc sie z pieniedzmi,jednak z czasem zaczal krytycznie obserwowac manie zony,zwlaszcza,ze jej wymagania systematycznie rosly,,, 🖐️ cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,, W porownaniu z Jackie Maria Callas byla uboga sierotka____pomyslal Onasis.Czy aby nie popelnil powaznego bledu,tak brutalnie odtracajac marie,kiedy zdecydowal sie poslubic Jackie? Po dramatycznych scenach Maria wreszcie zrezygnowala __mowiac,ze najpierw stracila nadwage,potem glos,a na koniec Ariego Onasisa.Co prawda dawno juz ja przeprosil i ponownie nawiazal kontakt z przebywajaca w Paryzu diwa,glownie dlatego,ze coraz rzadziej widywal sie z malzonka. Jackie wiekszosc czasu spedzala w Nowym Jorku,rzekomo dlatego,zeby troszczyc sie o wychowanie dzieci.Jednak coraz czestsze byly pogloski,iz malzenstwo Onasisow naprawde zawarlo porozumienie,ze kazde z malzonkow ma prawo do oddzielnej sypialni i ze Jackie przyznano prawo do nierodzenia dzieci. Podobno w kontrakcie ustalono rowniez,ile m-cy w roku malzonkowie musza spedzic razem,,,, cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,,, Ari zestarzal sie w walce o pieniadze,wladze i kobiety.Prawdopodobnie pod kazdym wzgledem przestal byc dla Jackie Kennedy atrakcyjny.Poniewaz jackie schwytala kure znoszaca zlote jajka,nie zadawala sobie trudu,zeby przebywac razem z nia w jednej klatce.Chciala jego pieniedzy,a teraz szukala wolnosci. Dla kazdego,kto znal Onasisa,bylo oczywiste,ze dosc szybko zreflektowal sie i zaczal sie zastanawiac,jak by tu najlepiej rozegrac sprawe rozwodu.Przez cale zycie zwykl postepowac konsekwentnie.Nie byl tylko calkiem pewien wysokosci odszkodowania,kiedy otrzymal potezny cios. Aleksander,jego jedyny syn i generalny spadkobierca,lecac prywatnym odrzutowcem,zginal w katastrofie lotniczej. Wraz ze smiercia Aleksandra rozpoczal sie upadek Onasisa,chociaz za zycia syna nie mial z nim najlepszych stosunkow.Teraz,o wiele za pozno____zrozumial,co stracil,i cala milosc przelal na corke.Wiedzial,ze Christina,tak jak za swego zycia Aleksander,nienawidzial\"wdowy\' Kennedy.Nie istniala najmniejsza szansa na porozumienie sie obu kobiet,,,, cdn. {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidziala,,,,itp Jackie,,, Wprawdzie juz dawno otwarly mu sie oczy i wreszcie zrozumial,ze Jackie poslubila go wylacznie dla pieniedzy.Nie moze jednak liczyc na to,ze uda jej sie wywiesc Onasisa w pole____postanowil definitywnie przekreslic jej rachuby. Demonstracyjnie okazywana zaloba z powodu smierci syna powstrzymywala go chwilowo od natychmiastowego porozumienia sie z adwokatami w sprawie rozwodu.Jedno jednak ustalil____podczas wspolnego lotu z Acapulco,gdzie Jackie koniecznie chciala kupic pewna wille,Ari usiadl w kacie samolotu i sporzadzil szczegolowy testament. Jackie przypadlo w nim bardzo malo,poniewaz generalna spadkobierczynia zostala jego jedyna corka Christina.Z jego zachwytu dla Jackie nic juz nie pozostalo________-ta,ktora niegdys powrownywal do diamentu____na zewnatrz chlodna i ostra,a ognista i goraca pod powierzchnia\",stala sie bezdusznym,zimnym kamieniem,kula u nogi,ktorej chcial sie pozbyc. Kobieta,ktorej wlasciwie nigdy nie kochal,zostala w testamencie,zwazywszy bogactwo Onasisa,odprawiona z kwitkiem. cdn. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dzisiejszy___________dosyc mojej aktywnosci! Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×