Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam Cala Laweczke!!!🖐️ Lena jestes super!!!!!!!👄 A u nas Kingalo Ladna pogoda!!!! 🌻, ale oby do wiosny!!!!!!!!!!! Zajrze wieczorkiem. 🖐️ 🖐️ 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wczoraj byl bal nad bale.Cieszy mnie,ze umiemy sie cieszyc drobiazgami.Z nich sklada sie zycie. Ostatnio zwiedzamy zamki w Polsce.Jest to nasze nowe wyzwanie.Bylismy w Pszczynie... Postaram sie dokonczyc o \"Pancernych\" i bede o nich opowiadac. Witam bardzo milo nowe panie. 40 lat minelo..... Pieczce z Pancernych zostalo wspomnienie dzieciakow, ktore podbiegly do niego na ulicy z gwozdziami proszac, by wygial je jak silacz Gustlik. Tyle ze prawdziwe gwozdzie byly stalowe,te na planie olowiane i latwo bylo go owinac wokol palca. Janusz Gajos z czasow \"Pancernych\" zachowal zapalniczke, ktora nalezy do najcenniejszych pamiatek aktora. Wlodzimierz Press za odkladane przez piec lat pracy nad serialem pieniadze kupil pierwsze lokatorskie mieszkanie. Serial o \"Czterech pancernych i psie\" to przede wszystkim opowiesc o przyjazni i przygodach,a nie o prawdzie historycznej. Wlodzimierz Press,podpisujac ksiazke synom redaktorki, napisal:----By znalezli w zyciu choc jednego takiego przyjaciela, jakim byli dla siebie chlopcy z Rudego\". Moze wiec nie warto,by z malego ekranu zniknela dzielna czworka spiewajaca:---My ,czterej pancerni,powrocimy wierni,Rudy i nasz pies\". Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnacka REZYDENCJA--ZAMEK w Pszczynie : Z mysliwskiej siedziby,zalozonej juz w XI_XII wieku,stal sie wspaniala rezydencja,ktorej przepych mozna porownac z najwiekszymi europejskimi palacami--nawet z Wersalem. Te opinie poswiadcza honorowy dyplom\"Europa Nostra 95\", przyznany za zachowanie i przywrocenie blasku wnetrzom z konca XIX stulecia./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj zabawa,a dzisiaj mnostwo pracy.Podam Wam jeden link.Czasami wydaje mi sie,ze nie mozemy zdazyc z czytaniem.Piszemy duzo ciekawych rzeczy,czytamy wszystko,a potem brakuje juz czasu na napisanie swojego postu.To jest moja refleksja.Zycze milego popoludnia.Pozdrawiam. JUSTYNA STECZKOWSKA I JEJ RODZINA http://www.viva.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=495&Itemid=78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! Pasjo!!!!!!!!!!!!! Wreszcie jestes z nami! Zastanawialam sie,dlaczego Ciebie nie ma-_____teraz juz rozumiem__________zwiedzasz zamki. Kochana moja,zwiedzaj i pisz__________jak wroce ,podaze Twoim szlakiem i tez chcialabym je zwiedzic. Lenko! Nam brakowalo grafiki___________a dzisiaj dzieki Tobie ,mamy piekne \"obrazki\".Wiesz,mam w swoim komputerze grafike,ale nie wiem jak sie do niej zabrac.Nie jestem jeszcze na tym etapie.Oj nie!!!!! Mam zamiar poprosic fachowca,zeby mi wyczyscil komp i zainstalowal nowy anty-wirusowy program__________to moze wtedy ,przy okazji ,cos sie dowiem.Najwazniejsze,ze Ty potrafisz. Podziwiam Twoja prace artystyczna!!!! Prosze o wiecej,,,, Kingalko_________pytalam,czy dopislo Ci szczescie w loterii? Aaaakicia___nawet nie wiesz,jaka jestem utaneczniona dzieki Twoim linkom. Alusia ,jotazet,pipilinda_---🖐️ Badzcie z nami codziennie! Dalila________don\"t worry! Umieszczaj swoje linki w nieskonczonosc.Nie martw sie kochana,wszystko czytamy i piszemy tez.Masz racje,sa to ciekawe informacje. Brakuje mi mojej kochanej Poliko! Siedze na tej laweczce i wypatruje_________a tu zadnego odglosu......Nie zejde z niej dopoki nie pojawi sie z nami.Bardzo sie martwie o Ciebie,,,,,,,, A gdzie podziewa sie cocacola,kobieta samotna,Zabciaaa,babciaelektryczna? Odezwijcie sie! Prosze! Cd.o Jackie napisze pozniej_________teraz zrobie sobie kawke i poczytam.Czekam na nasze panie! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,JESLI CHCESZ BYC KOCHANA,KOCHAJ SAMA\" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Seneka Mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,, Greccy krewni zgromadzeni w komplecie wokol trumny potraktowali wdowe w sposob ostentacyjnie wrogi i nawet w takiej chwili Christina nie potrafila ukryc pogardy wobec Jackie. Do prawdziwego skandalu doszlo,kiedy Jackie,Christina i teddy Kennedy przejezdzali razem jednym samochodem w poblizu Akcjum w Grecji.Nagle auto zahamowalo,gwaltownie otwarto drzwi i christina wyskoczyla w najwyzszym wzburzeniu,po czym wsiadla do innego samochodu. Znacznie pozniej poznano przyczyne tego zachowania: Ted Kennedy_____bardzo nietaktownie____zamierzal rozpoczac z Christina rozmowe na tematy finansowe,choc zwloki jej ojca jeszcze nie ostygly i towarzystwo bylo w drodze na pogrzeb na wyspie Skorpion. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa dziekuje za mile slowa.Sluze informacjami. Zamek w Pszczynie/2/ Wejscie do zamku wiedzie przez brame Wybrancow. To dawna siedziba strazy zamkowej,powstala w 1687 roku. Nazwe wziela od naboru wzorowanego na naborze do polskiej piechoty wybranieckiej. Gdy na zamek wjezdzal ksiaze,zaloga witala go, strzelajac na wiwat z muszkietow i mozdzierzy. Brame zdobia herby Promnicow i lacinska inskrypcja: \"Wszechmocny nieba,ziemi,morza Tworca niech warta swa tej bramy strzeze\". Wyroznione litery napisu sa zarazem cyframi rzymskimi, ktore po dodaniu tworza rok wzniesienia tego obiektu./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,,,,,,,,, Po smierci Onasisa Jackie spokojnie mogla patrzec w przyszlosc,poniewaz Christina bardzo szybko doszla z nia do porozumienia w sprawach finansowych,najprawdopodobniej dlatego,zeby pozbyc sie tej kobiety,o ktorej mowila,ze przynosi nieszczescie. Kiedys w rozmowie z przyjaciolmi wyznala,co o niej sadzi:_______Sciaga nieszczescia jak odgromnik pioruny\".Christina ze wzgledu na swe pochodzenie,byla zbyt zakorzeniona w Grecji,gdzie dzis jeszcze,jak w czasach archaicznych,wierzy sie w sily nadprzyrodzone.Byla pewna,ze Jackie posiada magiczna moc i zrobila wszystko,zeby uwolnic sie od \"czarnej wdowy\". Zainteresowanie miedzynarodowej prasy bulwarowej osoba Jackie nie zmalala po smierci Onasisa ani po jej definitywnym powrocie do Ameryki.Dla wszystkich bylo jasne jak slonce,ze nie pozostanie samotna. Kto bedzie jej nastepnym mezem?_________o tym w nastepnych postach.🖐️ cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was:-) kochane😍 *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalko! Widzialam wczoraj w klubie \"JEDYNKA\" jak bralas udzial w loterii__________ponoc byly do wygrania 3 bilety lotnicze do Polski.Myslalm,ze Ci szczescie dopisalo! Nie ?????? PS.Co ja Ci tu bede ,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jeszcze cos ;-) ________________________________________.s´ ________________________________________s3 _______________________________________s3´ _____________________________________`sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$ $$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$ $333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$ ´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$ s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s $$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$ $$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$__ _______3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____ ________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______ ________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________ ________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________ ________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´____________ ______s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´______________ _______$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´_________________ _______´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$, ___________33§§3$$s _______________$$$s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO! I kiss YOU too! Podziwiam i zazdroszcze Ci Twoich umiejetnosci! Piekne!!!!!!!!!!!!!! Dziekujemy kochanie! Tworz w nieskonczonosc,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz LENKO,ze kocham konie! Jezu,,,,,,,,,,nie moge napatrzec sie! Dziekuje___icha-cha! PS.Moj dziad komputer zjada literki! Podobnie jak u Kingalii.Moze hodujemy tego samego wirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkie Panie, a szczegolnie nasza: Pasje i Dalile!! Pasjo!!! przesylj nam bardzo prosze Twoje linki o zwiedzaniu zamkow. Piekny ten zamek w Pszynie, jak mieszkalam w Polsce tez zwiedzalismy Np. zamek w Malborku jest tez piekny ,moze juz tez tam bylas? ,albo zamek w Kurniku, tez piekny.Dziekuje i prosze o wiecej. 🌻 👄 🖐️. Dalilo!!! Czytalam Twoj link o Justynie Steczkowskiej, dziekuje.Moze powiem , slowo MAMA mowi samo za siebie. Mama jest najlepsza nauczycielka i opiekunka swojego dziecka. To Ona uczy stawiac pierwsze kroki,wymawiac pierwsze slowa. To Ona uczy ,jak postepowac w zyciu,by cieszyc sie szacunkiem i zaufaniem innych ludzi.Sprawia, ze dom jest bezpiecznym, cieplym i spokojnym azylem. Tak moje kochane Panie ja tez bardzo tesknie za moja Mama. A to dla Wszystkich Mam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 i wiele, wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam SALATKE ogorkowa z imbirem,,,,, Skladniki:1 sos salatkowy do mizerii Knorr,2 duze ogorki,3 jablka,1 jajko,maly kawalek swiezego korzenia imbiru,1 lyzka stolowa jogurtu naturalnego,3 lyzki stolowe wody,kilka listow dowolnej salaty,sol,1 cytryna,liscie miety. Jajko gotuj na twardo ok.10 min. Ogorki obierz i pokroj w kostke,dopraw do smaku sola.Odstaw na ok.10 min.,nastepnie osacz z soku. Jablka umyj,obierz ze skorki,przekroj na pol,usun gniazda nasienne.Rowniez pokroj w kostke i skrop sokiem z cytryny. Imbir oskrob i posiekaj. Warzywa wymieszaj z mieta. Liscie salaty umyj,osusz i pokroj w paski,wymieszaj z warzywami. Sos salatkowy Knorr rozmieszaj w 3 lyzkach stolowych jogurtu i 3 lyzkach stolowych wody.Delikatnie polacz z salatka,calosc przeloz do salaterki i odstaw na 10 min. Salatke udekoruj listkami miety i czastkami jajka. Zapraszam do konsumpcji! S M A CZ N E G O!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia😍😍😍 Piekne slowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLA WSZYSTKICH MAM!!!!!I PAN!!!!!! PS.Ja tez tesknie bardzo za swoja:-( _##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakicia,jestes kochana! Bardzo sie stesknilam za Toba. Masz racje,ze nikt MAMY nie zastapi. Ciesze sie,ze Pasja ma takie wyzwanie.Poznamy wiele ciekawych miejsc.Niestety,mam blade pojecie,,,,ale juz wkrotce__________bede zorientowana. Jestesmy Ci niezmiernie wdzieczne,ze zaprosilas Lenke do nas.Spojrz,jakie piekne rzeczy tu wyczynia!!!!Piekne! Kingalo,krecilas sie.Zerkalas na mnie,wiec odeszlam.I Ty tez poszlas? A w jakiej cenie sa bilety do Polski? Pytam z ciekawosci____nigdzie sie nie wybieram! Jest mi tu naprawde jeszcze dobrze! LENKO,kochanie_________tworz do konca zycia i jeszcze dluzej.Mamy \"malarstwo\" Mamy tez pokazny zbior laweczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego serduszka,,,, \"Powietrze,swiatlo,odpoczynek uzdrawiaja,lecz najwieksze ukojenie plynie z kochajacego❤️ /Theodor Fontane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkio
Wybaczcie mi, ------ za moją słabą frekwencję, ja już jestem taki zimny drań !!!!! Jenak nawet na chwilkę nie przestaje o was myśleć. Tak świetnie bawiłyście się wczoraj --- mam zaległości ale przeczytam. Wiem, że mogłam być wczoraj u Venessy, czy tak? Może coś pomyliłam ale wrócę się i spokojnie poczytam. Wszystkie jesteście szalenie kochane, dziękuję , że tęskniłyście i wspominałyście mnie. Buziaki ode mnie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkio
coś się "stanęło" ------ wyżej to ja. No tak pomyliłam się i --- widzicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------- no nie, skąd to się wzięło? Ja chcę dobrze ----- ale nie chcę na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna madrosc, ktorej mozemy nauczyc sie na ziemi, nie da nam tego,co slowo i spojrzenie matki. /Wilhelm Raabe/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko! Jestes i juz nie odchodz.Bardzo stesknilam sie za Toba.I nie tylko ja. Masz racje,wczoraj zaszalalysmy w Chicago.Oj ,brakowalo Ciebie!!!!!!!!!!!!Miejmy nadzieje,ze nastepnym razem bedziemy w komplecie.Caluski dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×