Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana Poliko!!! Tak mialas z nami wczoraj byc___ to prawda__ Ale uwierz nam , wspominalysmy Ciebie, nastepnym razem juz nam nie uciekniesz, lecisz z nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaakicia,czy mowisz o wczesniejszym golabku? Ten pierwszy przylecial ok.14.00 .Narazie go zatrzymam_____pozniej wyleci. Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko_________czy Twoj golabek zmierza do mnie? Wczoraj wylecial ode mnie i oczekuje jego powrotu.Tylko nie wiem,czy ma kurs dzisiaj? Wygladam na niego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ---- leci do Ciebie z serduszkiem gorącym i dobrymi wieściami. ❤️ aaaakiciaaaaaaa ------- widziałam twoje skarby, zuchy chłopaki. kingala ------- 👄 jak się cieszę, że już Ok. Dalila ------ nie wiedziałam, że jesteś blisko Venessy. Jotazet ------ 🌻 Pasja --------🌻 Lena ------ naprawdę jesteś cudowna🌻 pipilanda --- 🌻 Alusia 1960 ---- 🌻 nie mogę odnieść się do wpisów bo nie wszystko przeczytałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,, Kazdy jej/ Jackie/ spacer,kazde spotkanie z przyjaciolmi bylo mozliwie najdokladniej rejestrowane i fotografowane.Jednakze Jackie zaczela coraz bardziej wycofywac sie z zycia towarzyskiego.Poniewaz prawie nie bywala wsrod ludzi,kazala zainstalowac sobie w mieszkaniu przy Piatej Alei teleskop,przez ktory mogla podgladac ludzi na ulicy. Ta najbardziej kiedys obserwowana kobieta swiata teraz wiele godzin spedzala na obserwowaniu innych. W chwili smierci Onasisa Jackie miala 47 lat.Jakkolwiek ndal wygladala korzystnie,na jej twarzy pojawily sie juz oznaki swiadczace o jej wieku.Tak jak inne bogate Amerykanki,latwo mogla sobie poradzic z tym problemem.Do jej dyspozycji byly skalpele slynnych chirurgow kosmetycznych,ktorzy tylko czekali,by jej twarzy przywrocic mlodzienczy wyglad. W drugiej polowie zycia Jackie miala dwie mozliwosci:_________nadal mogla wydawac odziedziczone po smierci Ariego pieniadze na modne szmatki i trawic czas na nieustannym robieniu zakupow lub poswiecic sie jakiejs sensownej dzialalnosci,ktora przynioslaby jej odmiane i przysporzyla wewnetrznej satysfakcji. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,skarbie_________zmieniam stanowisko i wygladam golabka.Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Pozdrawiam cala laweczke w ta srode popielcowa 🌼 Vanesso, chyba umiesz czytac w myslach :) wlasnie czekalam na c.d. o Jackie , zagladam i co widze ? c.d. jest na zawolanie :) dla wszystkic siedzacych na laweczce 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciuu,telepatia! Odebralam Twoje impulsy! W wolnej chwili,wpadam i pisze dalszy ciag.Niebawem zakoncze jej historie. Ale jeszcze kilka postow poswiece Jej! Wreszcie Zabciuu jestes z nami! Witaj na laweczce.!!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,Jackie,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ku ogolnemu zaskoczeniu Jackie zdecydowala sie na drugi wariant.Przez dziesiecilecia nie postawila nogi w zadnym wydawnictwie__________teraz skorzystala z nadarzajacej sie okazji i we wrzesniu 1975r przyjela stanowisko w wydawnictwie Viking Press,gdzie zlecono jej opracowywanie rekopisow do druku. Swoja pensje w wysokosci 10.000$ rocznie musiala traktowac jak kieszonkowe. Byla First Lady i wybitna osobistosc miedzynarodowej socjety nadspodziewanie szybko zintegrowala sie z zespolem redakcyjnym,a nawet,co uwazano za malo prawdopodobnie,zostala uznana za powazna wspolpracownice;_____jedna z asystentek tak wypowiedziala sie na jej temat;___________bylismy mile zaskoczeni,odkrywszy w niej cos wiecej niz modnisie o zabawnym glosiku\". Wszyscy widzieli,jak Jackie przejmowala sie praca i ze wykonywanie zawodu,ktorego iedys tak chetnie sie nauczyla,sprawialo jej wyrazna przyjemnosc. cd.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Vanesso 🖐️ znow moglam dzieki Tobie przeczytac kawalek historii o Jackie... zaciekawil mnie ten glos Jackie :) , ciekawe czy naprawde byl taki zabawny ? dorobilam sie zapalenia migdalow i dlatego najadlam sie teraz lodow jak na razie dobrze mi pomogly :) dla Laweczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakiciaaa,dziekuje za umilanie nam zycia ____piosenka sliczna. Wyprawilam golabka w droge__________mysle,ze wystarczy mu odpoczynku i bez problemu juz dotarl do Ciebie.Przepraszam ,ze go troche przetrzymalam.Pozdrawiam Ciebie i Berlin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciuuuu,podobnie robie przy chorym gardle.Pomaga. Kuruj sie kochana i nie poddawaj sie.Moze jeszcze szklaneczka wody z lodem? Tak na wszelki wypadek,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucilam okiem na to moje pisanie_________i za glowe sie lapie! Moj komputer zjaaaaaaaada literki!!! Wybaczcie! Wiem,ze to moja wina_______nie sprawdzam tekstu i wysylam w eter.Przepraszam,ze musicie domyslic sie ,,,,,,A moze to tez nic by nie pomoglo? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,,,,,,,, Koledzy w pelni ja zaakceptowali.Swoj nowy zawod traktowala bardzo powaznie.Juz wkrotce okazalo sie,ze chetnie pracuje nad rekopisami,starannie przygotowyjac je do druku.Miala do tego talent i przykladala sie do pracy.Kiedy zostala zaakceptowana,poczula sie nieco swobodniej. Jackie szybko zrealizowala swoj pomysl przejecia czesci wydawnictwa i stala sie jego udzialowcem_________chociaz pracowala tylko 3 dni w tygodniu,udalo sie jej wprowadzic na rynek krajowy kilka interesujacych pozycji,jak np. pamietniki Michaela Jacksona. Teraz kiedy miala uregulowany tryb pracy,nagle pojawily sie problemy,nad ktorymi prawdopodobnie nigdy sie nie zastanawiala.Jej dzieci,Karolina i John,dorosly i chcialy prowadzic wlasne zycie,nie jako czlonkowie klanu Kennedych,ale jako mlodzi obywatele USA. Bylo rzecza naturalna,ze rodzina zamordowanego prezydenta nadal chciala wywierac wplyw na dwoje mlodych ludzi.Na skutek roznic w pogladach na ten temat dochodzilo do powaznych tarc z Jackie,ktora popierala artystyczne ambicje syna i artystow zaprzyjaznionych z jej corka. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,,,,,,,,, Karolina wybrala wprawdzie surowe studia prawnicze,zamierzajac zostac adwokatem,ale widywano ja,podobnie jak matke,w towarzystwie tancerzy,malarzy i pisarzy. W koncu wyszla za maz za pewnego nieprzecietnego mezczyzne,ktory dzieki swej na pol intelektualnej,na pol artystycznej osobowosci doskonale do niej pasowal. Wiecej problemow sprawial mlody John John.Uplynelo wiele czasu,zanim odkryl swoja zyciowa droge.Chociaz goraco pragnal zostac aktorem,jak zawsze posluchal matki,ktora namowila go na studia prawnicze.Byl nadzwyczaj przystojnym mlodym czlowiekiem__________jego slubu,ktory stal sie prawdziwa sensacja,matka nie doczekala.Prasa nazywala mlodego Kennedy\"ego najpiekniejszym kawalerem USA. Kiedy Jackie poznala ostatniego mezczyzne swego zycia Maurice\"a Tempelmana,nie przeczuwala,ze maja przed soba tylko 14 lat wspolnego zycia. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dowcip goralski,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, __________"Goralu,czy ci nie zal"? Wybieral sie Jozek z Czarnego Dunajca do USA-____jak to mowia gorale___\"Na wycieczke\". Wsiadl do pociagu w Nowym targu,wszystkie walizki i toboly rodzina pomogla mu ulozyc w przedziale,pociag do warszawy mial odjechac za kilka mint. Ale ,aby godnie Jozka pozegnac,jego koledzy zamowili muzyke cyganska,ktora na peronie zaczela grac:______Goralu,czy ci nie zal\"?.Jozek lzy wytarl,spojrzal na gory,,,,wiec Cyganie zagrali mu jeszcze raz\"Goralu,czy ci nie zal?\" I tu Jozek rozplakal sie na dobre.Spojrzal z wielkim smutkiem na przyjaciol,a potem na gory,,,, Cyganie nie dawali za wygrana.Zagrali mu po raz trzeci\"Goralu,czy ci nie zal?_________te piosnke wiatr poniosl az pod Tatry,,,,,,, I tu Jozek juz nie wytrzymal,,,,,Powiedzial: ______Mam w nosie Ameryke,nie jade! I wysiadl z pociagu,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Targ,,,,Warszawa,,,,, Na dzisiaj juz koniec mojego pisania-_____ide juz spac. Dobranoc! Dzien dobry!🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipilinda
wstawajcie śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 3/Zamek w Pszczynie:http://www.ga.com.pl/pszczyna.htm Po przekroczeniu bramy stajemy przed monumentalna budowla,nazywana zamkiem ze wzgledu na jej militarne dzieje. Na poczatku XVIw Pszczyna zostala stolica Wolnego Panstwa Stanowego,a w polowie tego stulecia stala sie wlasnoscia moznego rodu Promnicow. Wlasciciel przyjmowal od wszystkich hold lenny, by z kolei taki sam zlozyc krolowi Czech, cesarzowi Rzeszy i krolowi pruskiemu. W 1846r dobra pszczynskie przejela rodzina von Hochbergow z zamku Ksiaz,trzeci wsrod najbogatszych niemieckich rodow. Hochbergowie zaczeli tytulowac sie ksiazetami von Pless,od niemieckiej nazwy Pszczyny. Najpierw stal tu niewielki zameczek, siedziba mysliwska.W I pol.XVw helena Korybutowna, bratanica Wladyslawa Jagielly, wzniosla w Pszczynie gotycki zamek obronny, ktory odparl najazd husytow.Kolejni wlasciciele Promnicowie, przebudowali go w stylu renesannsowym, a pozniej barokowym.Ostatnia przebudowa dokonana w latach 1870-1876 w/g projektu francuskiego architekta AD nadala budowli monumentalny charakter i rysy XVII wiecznej architektury francuskiej. Dach zwienczono osmiometrowym masztem, na ktorym powiewala flaga z herbem Hochbergow. We wnetrzu odtworzono pomieszczenia z XIXw, w wiekszosci wraz z oryinalnym wyposazeniem,rowniez dzieki fotografiom z 1914r./cd/ Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!!!! Dziekujemy za .......dowcip goralski................. czytalam go kilka razy....... czasami zrobilabym tak samo jak JOZEK.NOSTALGIA..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. A teraz siedze juz cichutko na laweczce, bo kazda z Was czyta swoj horoskop i zajada sie knedelkami. SMACZNEGO!!! aaaakiciaaaa............Cisza !nic nie mow..................................,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×