Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witajcie wieczorowa pora! Aaaakiciu,jestes taka dzielna! Az mi Ciebie zal___dzieki za poswiecenie! Poliko! Nie mozemy sie spotkac! Ciagle sie mijamy,,,Dzisiaj cwicze wysylanie zdjec---i nic z tego nie wychodzi.Nie wiem,,,,,Na dodatek wczoraj kolezanka poobracala mi zdjecia,nawet tego nie zauwazylam,otworzylam nowy folder ____i smiac mi sie zachcialo___up and down!!! Lenko,nasze sloneczko___ciesze sie,ze podtrzymujesz aakicie na duchu. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................poliko............... lena...........venessa................... mowie juz dzisiaj dobranoc i do zobaczenia jutro na laweczce!!!!!!! .............zycze calej laweczce kolorowych snow!!.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,DZIEN DOBRY LAWECZKO! Ranek jest tak piekny,ze szkoda spac_____popijam kawke i szykuje sie na poranny spacerek,,,, Czuje wiosne,budze sie do zycia_________\"jak dobrze wstac,skoro swit\".Od wczesnego ranka testuje zapachy.,,,,, Firma MARY KAY zaproponowala mi : perfumy____ELIGE,BELARA,TRIBUTE,AFFECTION..Najbardziej przypadly mi do gustu Affection____piekne.Cena tylko 50$. Ciesze sie,ze sprawilam sobie prezent z okazji naszego swieta,,,,,a poza tym zblizajacej sie uroczystosci.,,,,,Poczulam sie \"odjazdowo\". Poliko,mialas racje_____nie nalezy o sobie zapominac.!!! Aaakiciu🖐️ Biedna,Ty sie nacierpisz! Jestes dzielna! Trzymam kciuki! Lenko! Tak trzymaj🖐️ Dziewczyny,wyruszam przed siebie! Do zobaczenia po spacerku. Ach,co to za piekny zapach wokol mnie! Milego dnia! Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na momencki______POLIKO,kochana czy zajrzysz do nas w ciagu dnia? zapraszamy🖐️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,EVITA,,,,,,,,,, Jej matka byla odmiennego zdania.Dlaczego to jej dzieci nie mialy uczestniczyc w uroczystosci pogrzebowej,przeciez w przystrojonej kwiatami trumnie spoczywal ich wlasny ojciec. Wynajela dwukolowke i pojechala wraz z dziecmi na miejsce pochowku.Poczatkowo\"bekartom\" wzbraniano wstepu do kosciola,ostatecznie jednak wpuszczono je i pozwolono pozegnac sie z ojcem. Eva na cale zycie zapamietala dzien,w ktorym uswiadomila sobie,ze nalezy do rodziny Duarte,ze nie pochodzi z dolow spolecznych,ale z rodu dosc zamoznych posiadaczy ziemskich. Swiadoma swego lepszego pochodzenia,postanowila uczynic ze swoim zyciem cos wiecej niz jej matka.Chociaz Juana doszla do czegos w zyciu dzieki swemu urokowi i wesolemu usposobieniu,to jednak pozostala prosta kobieta,ktora przyciagala swoja uroda,zmyslowoscia i naturalnoscia mezczyzn szczegolnego rodzaju. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Golabki polecialy do kazdej z Was! Do zobaczenia na laweczce! Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkio
Goląbek doleciał :D ---------- hura !!!!! Dziękuję Venesso 👄 Śliczne z Was dziewczyny jak..... 🌻🌻 Wpadnę na Ławeczkę później.Hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------------witam cala laweczke!!------------------------------- venesso!! przybywam do ciebie na laweczke, siedzisz dzisiaj tak samotnie---------- gdzie sie podzialy nasze dziewczyny? lena, poliko, kingala, jotazet i pozostale panie zapraszamy!!!! dziekuje golabek dolecial ----i---- nakarmilam go, zeby szybciutko wrocil do ciebie, napewno puka juz do twojego okienka!!!!! pozdrawiam was dziewczyny____ wszystkie ladne jak maliny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------ wyżej to ja, czarny Poliko, znowu błąd. Ze mnie to drań !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane___wygladam na Was od rana___jestescie moje skarby! Wzielam laptop do domu,to go wykorzystam.Dzisiaj mi fiksuje____moze po tych zdjeciach.Napisalam do Was e-maile i poszly w eter____brak dostepu do serwera.Myslalam,ze i ja wyskocze z siebie.Poniewaz pisalam do Poliko o takich madrych rzeczach /autohipnozy/,to i ja porozmawialam ze swoja podswiadomoscia_____i jak reka odjal! Cos jest na rzeczy.,,,,, Kochane,chyba szukalysmy sie dlugo po swiecie,,,,jestesmy i ciesze sie,ze jestesmy takie,jakie jestesmy,,,,,,❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------------dowcip------------------------------------------------ ----1---- zawsze mowilam, ze mezczyzni sa glupi. przykladem tego jest moj maz.ilekroc potrzebne sa mi pieniadze--,groze--, ze wyjade do matki ----mowi malinowska. ----i co , skutkuje?--pyta z zaciekawieniem sasiadka. ---oczywiscie. za kazdym razem dostaje od niego pieniadze na bilet!! -----2------ ----kowalscy sie rozwodza. a kto jest wiien? --maz, bo wrocil o dwie godziny , wczesniej niz zwykle. -----3------- jak dlugo zyje mysz? - zadaje pytanie nauczycielka biolobii. przez chwile w klasie panuje cisza, wreszcie zglasza sie chlopiec z ostatniej lawki. -ja wiem - chwali sie jasio --- to zalezy od kota,prosze pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,Moj przyjacielu! Moj przyjacielu Ile czasu minelo? Ile slow przemilczalo sie? Ile spojrzen uleglo slepocie? Moj przyjacielu, powiedz,co u Ciebie? Usiadz na przeciwko i napij sie ze mna kawy. Opowiadaj, jak kiedys, jak za dawnych lat,,,, Pozwol slowom Uciec z niewoli milczenia. I zatancz dla mnie z nimi,,, Moj przyjacielu powiedz,co u Ciebie? O ile jestes w poblizu,,,,, O ile slyszysz mnie,,,, Moich wspanialym przyjaciolkom_____Venessa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim____fiksacja przedmiotow martwych,, Aaakiciu,trafilas! Bingo! Super dowcipy!!!! Martwie sie o Ciebie____nie oszczedzasz raczek!!!🖐️ Byc moze jest to gimnastyka? Nie mam odwagi prosic o wiecej,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 1!! spod mostu dochodzi wolanie tonacego o pomoc. najpierw krzyczy po polsku, potem po angielsku, wreszcie po niemiecku. --widzisz --mowi do swojej zony idacy przez most mezczyzna. --zamiast jezykow mogl nauczyc sie plywac. pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprzeciwko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak---- pisze lewa reka, powiedz venesso gdzie podziewaja sie nasze dziewczyny---- poliko, lenka, kingala, jotazet!.......... zapraszamy.........hop,hop, chodzcie do nas!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venesso!! dowcipy ..... super!!!!! pozegnam sie z toba na chwile, ale jeszcze dzisiaj wpadne do was!!!! pa,pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i czekam ------- na Was 🖐️ I ja coś opowiem. Gorbaczew siedzi u fryzjera w Moskwie, za Walesy. Fryzjer go pyta, co nowego w Polsce? Gorbaczew odpowiada: niczewo. Za chwile fryzjer znow pyta: Co nowego w Polsce? Gorbaczew odpowiada - niczewo. Za minute fryzjer znow pyta, co nowego w Polsce. Gorbaczew na to, zdenerwowany, co pan tak o to pyta? A bo za kazdym razem jak pytam, to towarzyszowi wlosy deba staja i latwiej mi strzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ----- powiem tak: piękno i elegancja !!!!!! Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ----- Twoja rączka biedna, wiesz powiedz tak, niech lewa sie uczy.. --------- ja już pożegnam Was, mam duże manko w spaniu. Zbyt późno chodzę spać i ciągle jestem zakręcona. Do miłego jutra i kolorowych snów. Venesso 👄 Akiciu 👄 🌻 -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Wstawaj:... szkoda dnia!!!!__________________ -------------------------Witam cala Laweczke!!--------------------------------- HEJ!!!........ Laluchy ___zrywac glowy od poduchy!!, mamy dzisiaj piekny dzionek.!!!!!!!!!!!_____- Robie gimnastyczke prawej reki__ juz coraz lepiej! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Pozdrawiam i zycze Wam ________ duzo sloneczka!!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :)🖐️ U nas bardzo piekny dzionek:) Ani jedenj chmurki na niebie,wiec postanowilam spedzic caly dzien z dziecmi na tarasiku naszym:) Przyjemne z pozytecznym,bo zarowno relax,jak i nauka mojego syna:) Obiadek tez podam na tarasiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×