Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

A zatem, odbądźmy naszą podróż w możliwie najlepszy sposób. Próbujmy zawierać znajmomości z każdym pasażerem szukając w każdym z nich ich najlepszych cech. Pamiętajmy, że zawsze w jakiejś chwili w podróży oni mogą bełkotać i prawdobodobnie będziemy musieli ich zrozumieć... Ponieważ nam również wiele razy będzie plątać się język i będzie ktoś, kto nas zrozumie. Wielka tajemnica na końcu polega na tym, że nigdy nie będziemy wiedzieć na jakiej stacji wysiadamy, ani gdzie wysiądą nasi towarzysze, ani nawet ten, który zajmuje miejsce przy naszym boku. cz.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu teraz czekam do dnia na spelnienie zyczenia! 👄 Tak losy p. Jadwigi sa bardzo smutne, ale ciekawi mnie bardzo jak sie zakoncza! Venesso kochana nie trzymaj nas w takim napieciu... pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu__________odbieramy na tych samych falach,,, Wiem cos wiecej o Twojej wrazliwosci___Moj kochany raczku! Mamy wspolne zainteresowania,,,, Rzeczywiscie_________________p.Jadzia przezywa rozczarowanie swoimi dziecmi,,,, Pewnie inaczej sobie wyobrazala swoj przyjazd,,,,, Moj Boze___________masz racje,ze bol przeszywa serce podczas czytania,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana akiciu___________niestety,historia p.Jadzi jeszcze,,,,jeszcze potrwa,,,,,, Dzisiaj napisalam az trzy odcinki_____to duzo na jeden dzien,,,,, Jutro napisze cd.____Dzisiaj jeszcze posiedze z godzine i wyjezdzam do mojej kolezanki___________musze wrocic wieczorkiem,by pieska wypuscic na jarde,,,,,,,,,, A poza tym zajrzalam do naszej ULUBIONEJ,,,wypilam kawusie,,,, Czy Tobie akiciu tez dopisalo szczescie w tescie? Igusiu___mow mi,czy to zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! gratulacje, wygralas laptopa! Ja musze jeszce pare dni poczekac ,a moze wygram wycieczke do Stanow!! :-) :-) :-) To sie bedzie dzialo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy kiedy wysiądę z pociągu, poczuję nostalgię... Wierzę, że tak. Oddzielić się od niektórych przyjaciół, z którymi odbywałem podróż będzie bolesne. Pozwolić, by moje dzieci pozostały same, będzie bardzo smutne. Ale chwytam się nadziei, że kiedyś przybędę na stację główną i zobaczę jak przybywają z bagażem, którego nie posiadali przy wsiadaniu. Uszczęśliwi mnie myśl, że współpracowałem przy tym, by ich bagaż rósł i stawał się bardziej wartościowy. Mój przyjacielu, sprawmy, by nasz pobyt w tym pociągu był spokojny i wart starań. Róbmy tak, by gdy nadejdzie chwila wysiadania, na naszym pustym miejscu pozostała tęsknota i miłe wspomnienia dla tych, co kontyuują podróż. Tobie, gdyż jesteś częścią mojego pociągu, życzę... Szczęśliwej podróży!!! cz.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akiciu trzymam kciuki za spelniene marzenia. Vanesso nie mam pojecia czy to zart ,ale wyniki testu daja do myslenia. Powiem wam moje drogie swoje zdanie na temat takich testow i przepowiedni. Uwazam, ze daja one nam chwile przemyslen i zadumy. Sprawiaja ,ze na chwile sie zatrzymujemy i myslimy o naszych marzeniach i bliskich. Jednak tak naprawde to my jestesmy kowalami naszego losu. To my dokonujemy wyboru i choc nie zawsze mamy wylyw na pewne rzeczy, to zawsze mozemy wyciagnac wnoiski i nauki. Marzenia sa po to by je spelniac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu kochana a jak spelni sie moje marzenie, to ktora z Was odbierze mnie z lotniska!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzenia pojawiaja sie na naszej drodze po to,by czegos nas nauczyc,,,,wzbogacic,,,,___/wyczytane,,,/ Zadaje sobie pytanie___________-po co niektore? Nie mamy wpywu na wiele sytucji,,,osoby,,, Oczywiscie ,ze kazdy jest kowalem wlasnego zycia____ale nie do konca tak jest,,,,,,, A czy wierzysz w przeznaczenie? Jak uciec przed nim? ___wielu zadaje sobie to pytanie,,,, Zreszta__________nie wiemy,jaka to bedzie podroz zycia,,,,, skad mamy to wiedziec? Reagujemy spontanicznie na pewne zdarzenia,,,,ale tez niekoniecznie,,,,, Chyba mamy ograniczone marzenia,,,,,, Oczywiscie nalezy w nie wierzyc___i to nie podlega dyskusji,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu___________---Ty tylko wygraj,a o reszte zadbamy na miejscu. Jesli wybierzesz CHICAGO____________bede juz o swicie czekac na Ciebie! Ojej,ale byloby spotkanie na szczycie!:D Czy juz wypelnilas wszystkie druki dot.wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asnyk Adam, Kiedym cię żegnał... Kiedym cię żegnał, usta me milczały, I nie wiedziałem, jakie słowo rzucić, Więc wszystkie słowa przy mnie pozostały, A serce zbiegło i nie chce powrócić. Tyś powitała znów swój domek biały, Gdzie ci słowiki będą z wiosną nucić, A mnie przedziela świat nieszczęścia cały, Dom mój daleko i nie mogę wrócić. Tak mi boleśnie, żem odszedł bez echa, A jednak lepiej, że żadnym wspomnieniem Twych jasnych maszeń spokoju nie skłócę, Bo tobie jutrznia życia się uśmiecha, A ja z gasnącym żegnam się promieniem I w ciemność idę, i już nie powrócę. 16 września 1870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie zmieniaj mnie\" Budzę się i a – a, myśli mych brzask Gdzie bym nie był zawsze ze mną moje ja Widziałem sny a – a, szukałem gwiazd pełne niebo moich wspomnień z sobą mam Bo ja wciąż jestem taki sam Bo ja zakręty życia znam I nie mów mi, bym zmienił się Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Ta mowa brzmi a – a, jak głupi żart mówisz nie ma sensu nie ma czegoś brak No, powiedz czy a – a, mój świat nic nie wart Gdzie bym nie był wiem, że jest w nim moje ja Bo ja to wiem najlepiej sam Bo ja wciąż swoją duszę mam I nie mów mi, bym zmienił się Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu,,,,, wczesniej tez widzialam polkniete literki____wybaczcie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miejsce Mam takie ulubione miejsce, gdzie lubię chodzić. Nigdy się nie zatrzymuję. Zawsze podążam do przodu, po to by w pewnej chwili zawrócić. Idę tam, aby myśleć o niebycie. Nigdy nie wiem dlaczego ta myśl pcha mnie akurat w to miejsce. Może tam właśnie kończy się świat, zaczyna się nicość? Mijam drzewa rozłupane przez pioruny, wdycham zapach tajemniczej przestrzeni. Jest pełna śmiertelnych wrażeń moich zmysłów. W trawie czają się pomyleńcy, którzy rękoma próbują zasłonić Słońce. Za drzewami chowają się ludzie łaknący krzyku przerażenia. Każdy zakręt kryje śmierć w męczarniach. Pomimo świadomości upiorności tego miejsca lubię spokój, który mnie ogarnia gdy tam przebywam. Nieodparte przeświadczenie, że ja też się tam znajdę próbuje mnie oswoić. Nie bronię się zdziwiona tą perspektywą. Może kiedyś będę chciała zabrać Słońce wołając, że to tort pomarańczowy? Przeznaczenie nie chce zdradzić tajemnicy tych, którzy każdej nocy oblizują palce po zjedzonym Księżycu, zagryzonym kawałkiem importowanej zorzy. Widziałam też zdesperowanych przerażeńców nerwowo szukających zagubionego w trawie zrozumienia rzeczywistości. Żadne z nich nie ma własnego grobu, a przynajmniej nikt o nim nie wie. Nigdy nie ma dla nich płomyka świecy, główki kwiatu. Gdy żyli nikt nie im nie chciał przynieść pociechy, podać ciepła pomocy. Byli tacy jak teraz - niewidocznie nieśmiali. Gdy będzie koniec świata odnajdą to czego szukają, zaspokoją swe pragnienia. OŻYJĄ. autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo_____widze Cie____przybywaj na laweczke! Do zobaczenia! Mam program na dzien dzisiejszy____musze go zrealizowac! IGUSIU_________do uslyszenia .Zadzwonie🖐️ Akiciu____kochana moja___-wypelniaj te druki,bo trzeba do Ameryki jechac,,,,, Ciekawa jestem____do ktorej z nas przylecisz? Kingali,czy do mnie i Igusi? Ale bedzie sie dzialo!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo bardzo dobrze ,ze masz marzenia. One nadaja cel naszemu zyciu. Niewazne jak wypadl test, wazne ze znow wrocilysmy na chwile do naszych marzen. Wierze,ze choc czesc uda Ci sie spelnic ,a to i tak bedzie duzy sukces. I tego Ci zycze. Akciu oczami mojej wyobrazni juz widze radosc powitania ciebie na lotnisku. Ale bedzie impreza. Vanesso odpoczywaj i baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,ale podrzucilam cos do czytania,,,,,z bledami! sorry Kiedy wreszcie zacznie moj komp pisac poprawnie? Pa,pa🖐️ Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU__________mam guza! Ale zderzenie____w tym samym momencie👄 To sie nazywa telepatia,,,, Zreszta ,nie pierwszy raz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------- Ławeczko 👄 ----------------------------- Venesso Akicia Kingala Igusia i pozostałe kochane, to dla was 🌻🌻🌻 Tak się składa, że tak mało mam czasu i tak rzadko przebywam z wami na Ławeczce. Jednak nie myślcie, że zapominam o was --- nigdy. Zawsze jestem przy was, może cichutko ale jestem i sercem i duchem. Nie czytałam wszystkich postów, niestety może jutro. Tylko pobieżnie i zobaczyłam, że ktoś wypowiadał się na temat postów Venessy. Oświadczam, wszem i wobec, że uwielbiam czytać Venessy wypowiedzi, czy to są opowieści, czy przepisy kulinarne, czy inne informacje, czytam je z wielkim aplauzem, są bardzo interesujące i wiele nas uczą. Kochana Venesso, ja po prostu uwielbiam Ciebie. Jesteś wyjątkowa na całym forum. Zawsze będę czekała na Twoje kolejne posty, bo czytajac je czuję, że jesteś wspaniałą osobą. ❤️ Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poliko!👄 Nie wiem dlaczego,ale wierzylam w to ,ze zajrzysz dzis do nas! I wiem tez,ze jak bedziesz miala wiecej czasu bedziesz z nami czesciej! Pozdrawiam i 👄 Moje kochane Dziewczyny czekam jutro na Was na.............. http://kartki.onet.pl/2401,,,,,tesknie-czekam_na_ciebie,kartki.html?&d=13&m=07&r=2007&IM=Sary Zycze milego Wieczoru i dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do akici, kingali, vanessy ,poliko,lenki Przechadzka Janka po Paryżu Janek spacerował ze swoim dziadkiem po Paryżu. W pewnym momencie ujrzeli szewca, którego obrażał jakiś klient, twierdząc, że źle naprawił mu buty. Szewc wysłuchał spokojnie skarg klienta, przeprosił go i obiecał prędko naprawić swój błąd. Janek z dziadkiem zatrzymał się w kawiarni. Przy sąsiednim stoliku kelner prosił jakiegoś mężczyznę sprawiającego wrażenie bardzo ważnej osoby, aby przesunął nieco swoje krzesło, bo nie mógł swobodnie przejść. Mężczyzna obsypał go potokiem obelg i kategorycznie odmówił. - Nigdy nie zapomnij tego, co właśnie widziałeś - rzekł dziadek do Janka. - Szewc przyjął skargę klienta, podczas gdy ten człowiek obok nas nie chciał ruszyć się z miejsca. Ludzie, którzy wykonują jakieś przydatne zajęcia, nie przejmują się wcale, jeśli są traktowani tak, jakby byli bezużyteczni. Natomiast ludzie, którzy nie robią nic pożytecznego, zawsze uważają siebie za osoby niezwykle ważne i swój brak kompetencji zasłaniają autorytetem władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogi i my na swoim topiku mamy takiego gbura pomaronczowego,ktory nie potafi zrobic nic pozytecznego . Potrafi tylko obrazac i wysmiewac. Pomaranczka swoj brak kompetencji, madrosci i ludzkiej zyczliwosci, probuje zastapic sobie poczuciem madrosci i wladzy nad innymi. Pomaranczowa nic bardziej mylnego. Tu nikt nikogo nie ignoruje.Topik istnieje , bo my tego chcemy!!!! Wiec jesli masz troche ambucji i honoru to znikaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana akiciu kingalo vanesso lenko kingo poliko i inne przyjazne duszki czekam na wasze opowiesci. Piszcie wiersze, poezje , slijcie piosenki!!!!!!!!!! Na co tylko macie ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa masko!____przyssalas sie do nas jak rzep psiego ogona! Pewnie masz juz spora kolekcje swoich masek! Nie przypominam sobie,zebysmy ciebie tu zapraszaly.Weszlas bez \"pukania\" >Nieladnie! Nie cierpimy intruzow.! Trafia cie,ze tworzymy fantastyczne grono przyjaciolek!!!!!!! To masz problem,,,,,wielki problem.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×