Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana kingalo jestes!! Dziekuje za tyle zyczen i te piekne seruszko. Dziewczyny co ja moge powiedziec? Jeszcze raz dziekuje, ze jestescie cudowne,ze ...... Ach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kingalko❤️ Ty to naprawde potrafisz zlapac za serce! Jakze sie rozczulam przy Twoich piosenkach i wierszach,,,, Jakze sie ciesze sie,ze jestes!!! IGUSIU_______________mowilam Ci,ze sa tu wyjatkowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochająca pisze Widzieć, jak na mnie patrzysz, i w twe oczy patrzeć, Na ustach poczuć twoich ust pocałowanie - Która już tego szczęścia doznała - czyż dla niej Mogą być teraz inne radości bogatsze? Z dala od Ciebie, obca dla swoich - kołacze Jedno wciąż moich myśli pasmo nieprzerwane I zawsze ta godzina przyjdzie niespodzianie - ta jedna, i pierś zadrga, i wybuchnę płaczem! Lecz po chwili wysycha już łza. Szepczą wargi: Przecież on kocha, przecież nawet w tym momencie Sięga jego myśl ku mnie, jak moja ku niemu... O, usłysz szept daleki tej miłosnej skargi! Ty wiesz: moje największe i jedyne szczęście To twa przychylność dla mnie. Daj znak sercu! Przemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienie kwiatami Kwiatami, które uszczknąłem, Pozdrowień przyjmij tysiące! Ach! ileż razy sie zgiąłem, Gdy je zbierałem na łące, I do serca przycisnąłem Nie raz, a razy tysiące! IGUSIU_______🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ,że jesteś -wiersz o przyjaźni. Każdy człowiek o czymś marzy, Każdy człowiek o czymś śni, A ja nie chcę wcale dużo, Mi wystarczy, abyś był... Kiedy w sercu gości smutek I gdy z oczu płyną łzy, Nie potrzeba wcale dużo, Bo wystarczy, abyś był... Wtedy zjawia się na twarzy Uśmiech i dodaje sił, Czuję radość, czuję szczęście, No bo obok jesteś Ty! Przyjacielu, wiesz najlepiej – Ja Cię bardzo potrzebuję, I że jesteś, zawsze jesteś, Za to właśnie Ci...dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde zyjemy na tyle na ile istniejemy dla innych ludzi lecz tylko wobec Przyjaciela mozemy zaistniec takze w tym co jest w nas najglebsze a zarazem najwrazliwsze. Jestesmy tutaj podobni do kwiatow, ktore pragna rozwinac pak aby ukazac swoje wnetrze, lecz by bylo to mozliwe musza byc otoczone swiatlem i cieplem. Zapewnie wlasnie na tym polega tajemnica szczescia, iz jest sie wzajemnie dla siebie sloncem i kwiatem, ktory rozkwita w cieplym spojrzeniu w jasnym usmiechu w dobrym slowie w zyczliwym gescie w serdecznym dotyku akceptacji. Kochana Igusiu Dla Ciebie!! 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ..........czy juz w komplecie? Venesso! Kingalo! Poliko! a gdzie reszta dziewczyn? Zaspiewajmy Igusi!!! STO LAT; STO LAT niech zyje, zyje nam! 👄 YYYYYYYY Igusiu kochana Twoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poezja Nie szukaj poezji w poezji, To obcy sen i marzenie Nie szukaj jej w szyszkach daglezji Tam tylko flory nasienie Poezja jest Tobą - Kochana Zaklęta w uczuć korale I tylko Tobie jest znana Gdzie indziej nie szukaj jej wcale IGUSIU_________________jestesmy z TOBA!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU___________________________________❤️❤️❤️ Podaruj mi panie Długo czekałam stwórco wszechświata Jedyny Panie. Letargiem życia uśpiona przez to czekanie. A ty mi mówiłeś: poczekaj... już dobrze, śpij spokojnie... Często dawałeś mi ciernie, a innym róże hojnie. Zapomnij o mnie na chwilkę - podaruj mi czas! Elegię odwlecz na długo, powiedz jej - pas! Góry przenosisz, miłość i zdrowie rozdajesz. Otocz opieką me ciało! Czy ty mnie jeszcze poznajesz?... Ja ci w podzięce naprawić chcę świat... Ale ty w zamian radosnych dołóż mi lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sprawia, że mnie kochasz? Co czyni mnie wyjątkową? Co takiego jest we mnie, że wciąż chcesz mnie znać? Czego oczekujesz gdy na mnie patrzysz? Przecież tyle razy Cię zawiodłam. No i ciągle do mnie mówisz, choć wiesz, że prawie Cię nie słyszę. Czasem widzę Twoją rękę wyciągniętą w moją stronę, i nie zabierasz jej choć wiesz, że nie chwycę jej. Nie oczekuj tego ode mnie. Jestem jeszcze za słaba by udźwignąć ciężar Twojego zaufania. To chyba dobrze, że zdaję sobie z tego sprawę. Choć możesz pomyśleć czasami, że Cię ignoruję, to jednak wiedz, że kocham Cię....Boże. IGUSIU_______________________________🌻🌻🌻 QWERTY 11 luty 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso -------- już jestem 👄 przepiękne te wiersze. Łzy mi popłynęły po policzkach. Nic wiecej nie powiem. ------------------------------------------------- Igusiu 32 Dla Ciebie chcę uciec do płonących radością lasów do pól obsianych zbożem cierpliwości do nadzieją pokrytych szczytów gór nie patrząc za siebie pragnę stworzyć własny raj odnaleźć własny kąt spełnienia nie wkroczyć na ścieżkę bólu, cierpienia i smutku jak daleko mam sięgać w głąb siebie by zapomnieć o tym, co złe by ustrzec siebie przed zdradliwym losem kłamcą jest moja dusza skoro każe mi wierzyć że wszystko co się wokół dzieje jest dla mojego dobra ale i tak jej ufam tylko ona teraz mi pozostała ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100__krotko! Dlaczego placzesz? Prosze,,,nie placz,,,,,,przysiadz sie do nas i zaraz odzyskasz humorek,,,, Powiedz cos wiecej,,,,,,,domyslam sie tylko,,,,, Masz racje_______________piekne wiersze! Tez je przezywam,,,, Pamietalas o naszej Igusi______sprawilas Jej radosc! Wiem,ze biedactwo jest bardzo zajete_____ale jestem pewna,ze zajrzy do nas.I osobiscie Ci podziekuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko_______________nawet nie wiesz,,,,,ilez radosci sprawiasz,,,,,Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Miłość i samotność wzięły się pod ręce jak siostry idą noga w nogę nie rozdzielaj ich nie szarp. Łapy przy sobie miłość bez samotności byłaby nieprawdą samotność bez miłości rozpaczą stała Matka pod krzyżem jak pod srebrnym obrazem nie minęły trafiły do niej też przyszły razem Chodzi księżyc jak morał albo osioł po niebie jeśli były gdzie indziej to i przyjdą do ciebie \" - Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Nie odtrącaj ręki, która ci poprawia szalik pod szyją, przygładza włosy, strzepuje kurz z płaszcza; nie denerwuj się, gdy cię wypytują o to, jak się czujesz, czy cię głowa nie boli, czy nie jesteś zaziębiony, jak ci się spało, czy masz jakieś zmartwienie; nie narzekaj, że się tobą interesują, że się wtrącają w twoje sprawy; nie narzekaj, że cię upominają, ostrzegają, przekonują. Bo przyjdzie taki czas, bo dojdziesz do tego, że nikogo nie będziesz obchodził, że nikt nie będzie cię pytał, ani ostrzegał, ani prosił. Stanie się to, czego chciałeś: nikt się nie będzie tobą interesował. Zostaniesz sam. A gdy przyjdzie tragedia, wtedy może zabraknąć ręki, która by cię uratowała przed rozpaczą. Nie odtrącaj od siebie przyjaźni, bo nie można jej znajdować w nieskończoność. \" - M. Maliński Dla moich kochanych przyjaciolek z laweczki i dla Ciebie 100-krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Rozdawaj miłość pełnymi rękoma! Miłość jest jedynym skarbem, który mnoży się przez podział, jest jedynym darem, który powiększa się przez rozdawanie, jest jedynym przedsięwzięciem, w którym im więcej się wydaje, tym więcej się zyskuje: podaruj ją, wyrzuć, rozrzuć na cztery wiatry, opróżnij kieszenie, potrząśnij koszem, wylej z pucharu, a jutro będziesz miał więcej niż dziś. \" - -Igusiu______________masz urwanie glowy. Jestesmy z Toba_______________-dla Ciebie.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już szaloną imprezkę z okazji urodzin Igusi? -----IGUSIU ...TWOJE ....ZDROWIE... ..............Y....Y....Y.....Y.....Y.....Y.......... napełniamy puchary ---- --- niech Igusia żyje nam 100 lat i więcej !!! 👄 Ten kwiat dla Ciebie, tak piękny jak Ty. http://images27.fotosik.pl/29/71ad7ff893a692d3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso, Kingalo, Akiciu ---- dla naszej Igusi zaśpiewajmy jeszcze raz! Venesso -- poproszę jakiś utwór dla Igusi. Ty wiesz co na jaką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko kochanie______________-to akicia jest dobra w tym ,,,ale poszukam,,,,, 100 lat____________Igusiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×