Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Powiedzcie jak może się nie udać? Ktoś pomyśli że stara zbzikowała ale... taka już jestem odkąd pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingala- barszcz- PYSZNY...... przez Ciebie:P jeszcze w niedzielę go zrobię!!!!! Dziś, niestety:( z pracy wróciłam koło 17-tej.... ale...WALKA..:) właściwie wygrana.....:classic_cool: Laski- 'wiewiór" upieczony...bez orzechów:( ale fajnie wyrósł:).... podstawowe "prace" w domu zrobione!:classic_cool: Nawet jestem po SPA - już w pidżamce ... no - jestem tu!:) A ......Kingala po 17-tej...jakaś kawka??? i...MM:) No to dla czułości Kingalo ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=LwYDmOgHJ7w&feature=related Krystynka+ kuruj się- Antoś czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wiatr litkami kołysze a ja radosna jak motylek a czasami wiatr liście strąca a ja gotowa do płaczu że coś przemija. Teraz podniecam się jakimś barszczem. Nie tylko bo kawusią którą popijam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia....MAM!!!!!!! Przemijanie....Kini...nieuchronne.....ale liczy się to, jak ten CZAS wykorzystamy.:) Byle mądrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz... w nostalgicznym nastroju ... barszcz ukraiński smakuje...super :) Tym bardziej, że melodia z :Jeziora łabędziego" Czajkowskiego. Kini- nie brakuje Ci Naszej Słowiańszczyzny,,,TAM???? No zobacz- nawet śledzi brak:( a ja mam przepyszny przepis z matijasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaneeeeeeeee!!! Barszcz marzenie!!! Klara a nie mówiłam że jestem zdolna......do wszystkiego hahahah Jeszcze nie piłam ale .... idę po lampkę....i pomylę oczka....to dopiero będzie. Jak nic nie mówiłam o moich zdolnościach to zapomniałam hahahha że je wogóle mam. Starość nie radość a głupiemu kalesony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro piękne ale Ty kochanie za młoda jesteś na Połomskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro już nie tęsknię od kiedy mam swoje dzieciaczki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest za młody na NIC:D Dobre...52.... i Młoda :P A ... Demarczyk z groszkami.....:) Uwielbiam za...oczy zielone..moje:) http://www.youtube.com/watch?v=fcDF_KXn4fg&feature=related No DOBRA!!! Jak poznałam mojego Kochanego, Jedynego ...t MĘŻA! To leciała ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=nIncb6Gy2js A potem to już było....a może wcześniej ale ...chyba w tym samym czasie... http://www.youtube.com/watch?v=ZkOuBC78qV8 Kinia- dzięki za lampkę wina 👄 Mąż mnie woła:D " z kim ty flirtujesz w necie" :P- ogla film z De Niro "Fan"- dlatego ja...flirtuję Tu:) Baj Kini- u mnie już po północy...nie wiem co będzie jak tę lampkę wina wypiję ??::O Pa- dla mnie a dla Ciebie i Twojego Męża 🌻 :)))))) Georgia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na lamkę wina bo.... naprawdę nia mam z kim wypić. Klarę wygoniłaś.... czemu kto to wie MM przeziębiony leży przykryty kocami na kanapie z jednej strony a ja z drugiej klikam i sączę wino a może wezmę coś mocniejszego żeby rąbnęło raz a dobrze hahah pomarańcza dołączysz do mnie czy... masz inne fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego że nie jestem w Twoim wieku, kieliszek nie pyta ile masz lat jak z niego pijesz och pomarańcza nie wiążę siwego koka na głowie i nie chodzę w spódnicy sięgającej do kostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- cóż..... mam nadzieję, że wszystkie STARUCHY:P :D wyglądają tak, jak ja:D.... Mam to w DUPIE ...ha, powiedziałam:D w dupie :D :D:D.... Współczuję tej Pomarańczy, że ma tak traumatyczne doświadczenia i schizy :P Pa.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza daj się namówić, bo cholera jestem jak ten liść na drzewie , niby ich jest dużo ale każdy z osobna tak jest i z internetem niby nas jest dużo ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia... już mój ostatni wpis... co do spódniczek...zgadzam się z Tobą pa))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ławeczka istnieje od 2006 roku nie jedną wichurę przeszła ale wciąż stoi, masz coś do picia? Jutro sobota to masz wolne chyba że....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Klara ale rozumiem ... moja i Twoja godzina jest taka sama a jednak się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to komp jest twój i wyżywasz się każdy ma to co ma albo na co zasługuje albo to co wypracuje pracuj pracuj pomarańcza az palce popuchną oczy nabiegną krwią a zaczniesz sikać w butelkę bo szkoda będzie czasu na pójście do łazienki klikaj pomarańcza klikaj bo tylko to ci zostało nikt ciebie nie kocha nikt ciebie nie lubi nikt ciebie nie chce nikomu jesteś niepotrzebny i dobrze ci tak !!! zdechniesz pod jakimś płotem zaćpany i nawet pies nie szczeknie w twoją stronę nawet nogi nie podniesie żeby obsikać bo tak będziesz cuchnął zapal jeszcze jednogo pomarańcza bo tylko to ci się należy tak myślisz a ja ci powiem nic ci się nie należy i powiem jeszcze jedno szkoda że ciebie matka nie wyskorobała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze jestem jebnięta jestem jebnieta a ty??? kim albo. czym jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię być jebnięta to mnie nakręca o cholera polubiłam słowo jebnięta i co z tego ja już mogę być jebnięta, szurnięta i wszysto co na jęta się kończy a ty??? kim albo czym jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam i czekam na Twoja odpowiedź Pomożesz? Gdy pogubię się w mym świecie I nie będę pamiętała o pięknym minionym lecie Podniesiesz? Gdy upadnę na asfaltowej drodze I nie będę miała już sił oprzeć się przeszkodzie Wyciągniesz? Gdy znajdę się na samym dnie A Ty za rękę z uśmiechem na twarzy złapiesz mnie Uratujesz? Gdy będę na granicy samobójstwa własnego Chociaż do końca tak bardzo przeze mnie niechcianego Przyjdziesz? Gdy zawołam Cię w nocy przez sen I rozświetlisz mi każdy następny życia dzień Dasz nadzieję? Gdy moje oczy zaszklą się łzami I będę przeklinać swój przeklęty los tak niechciany Zauważysz? Gdy w niemym języku wykrzyczę kocham I zrobisz wszystko byś nie widział jak szlocham Pokochasz? Bym nauczyła się wreszcie żyć I przestała tylko o szczęściu nocą śnić znalazłam w internecie autora nieznam nie podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooo Ławeczko. U mnie piękna słoneczna pogoda,termometr wskazuje /w cieniu/+7.Jest cudnie.Są jeszcze chmury na niebie ale mam nadzieję,że słoneczko sobie poradzi,nareszcie trochę ciepełka. Zapraszam na kawkę i sernik - zostawiam na ławeczce. Największa w życiu jest Miłość a radość najjaśniejsza. Nadzieja jest ludziom najbliższa Tęsknota zaś najgłębsza. Jest Wiara najsilniejsza a najcieplejsza Dobroć. Każda z nich inną barwą znaczona wypełniają nasze życie malując je różnymi kolorami bo ŻYCIE pełne jest kolorów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×