Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość bardzo przepraszam,
siadam na Waszą ławeczkę nie proszona. Przybyła do Was nowa laseczka Klara,musicie wiedzieć,że to trudna osoba. Fajnie sobie tutaj rozmawiacie,tyle,że nigdy nie wiadomo kiedy Wasze rozmowy zostaną wykorzystane przeciwko Wam. Wkleję kilka jej wpisów,które umieściła u nas.Robi to cały czas,jak tylko założyłyśmy nasz topic -"kobiety dojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś jakiś małolat się nudzi,dziecko ucz się bo jutro do szkoły a w głowie masz samą sieczkę.Nie ma w internecie co czytać,tylko fora nie dla dzieciaków i to jeszcze z tak pustymi makówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam,
19.02.2012] 14:18 [zgłoś do usunięcia] Pewna historia Było ciężko i była sposobność kobieta wyjechała do Niemiec aby pomóc rodzinie ...wschód Polski- zostawiła córkę i młodszego syna. Dostarczała kasę. Ale w międzyczasie kogoś poznała. Mąż, jak mąż- ten zły. Dzieci- przecież tam miały opiekę. Nie pomyslała, że potrzebyją matki. Kochanek był NAJWAŻNIEJSZY- brak kłopotów dnia codziennego- motylki. ZDECYDOWAŁA- tylko ten Nowy! A dzieci- ????? przecież tam na wschodzie mają ojca! Córka niepełnoletnia zaszła w ciążę- ślubu nie było- kłopoty teraz z dzieckiem. Syn- jeszcze niepełnoletni- a mamusia chce aby przyjechał do Niemiec. DOBRA mama- dobra mama? Mamusia- która zawsze, tylko myślała o sobie, o swoich motylkach, uniesieniach. Jakie będzie miała życie, które sobie teraz planuje i swoje gniazdko w Ślązku opolskim? Wszystko do nas wraca. Jak można spokój znaleźć gotując taki los swoim dzieciom? Można tak spać spokojnie całą noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam,
[zgłoś do usunięcia] Pewna historia Matka!!!- ZAWSZE jest przy swoich dzieciach- One się nie prosiły na Świat- jak nie być wtedy, gdy dojrzewają- nie wskazać im DROGI???? EGOIZM??!! NIC nie jest USPRAWIEDLIWIENIEM! ŻADNE - ZARABIANIE! Jak MOŻNA ZOSTAWIĆ Dzieci- samym sobie- bo mąż się zajmie??! Matka? TERAZ!? nie - na co SZUKASZ- USPRAWIEDLIWIENIA ????? BYŁAŚ EGOISTKĄ!!!! I JESTEŚŚŚŚŚŚŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardo przepraszam,
Pewna historia Jak to się mówi...... "uderz!!!!! a nożyce się odezwą!!!!!! Luna- czyli jest i w Twoim przypadku JEST!!! COŚ NA rzeczy!!!!! Podobna HISTORIA??????? Współczuję snów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam Ciebie też zapraszamy na ławeczkę,tylko włóż czarną sukienkę. Ławeczka jest długa pomieścimy się Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam,
[zgłoś do usunięcia] OLIMPIA UMARŁA ZE STAROŚCI mam chyba słuszne podejrzenie,że wpisy rodzaju jw też są od Klary. W tym samym czasie szaleje u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam,
bardzo przepraszam za zakłócenie spokoju i bardzo dziękuję za zaproszenie na ławeczkę. Fajnie mi z moimi koleżankami. chcę aby i u Was nie zagościł problem. A z biegiem dni..lat.. wszystko możliwe. Ten topic też załatwiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wszystkim Śpijcie spokojnie,niech Was otuli dobry sen. A rano niech każdą z uśmiechem powita znowu kolejny,miły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo daj spokój nie ostrzegaj nas bo też nie wiadomo kim ty jesteś było na ławeczce już wiele "ostrzegających" powiem wprost mam w dupie historie przez ciebie pisane i kopiowane najpierw spójrz na siebie krytycznie a później krytykuj innych a jeśli masz odwagę to zaloguj się i pokaż swoją twarz (gębę) to jej sprawa czy miała kochanka jednego czy dwóch, czy zostawiła dzieci czy nie, kto urodził dziecko czy nie , nie tobie pomarańczo oceniać czyjeś życie!!! powiem wprost spierdalaj stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przepraszam,
Dorzucę jeszcze ten pełen nienawiści wpis. [zgłoś do usunięcia] Pewna historia Ja nie jestem sfrustrowana, chyba że ty- bo COŚ jest na rzeczy. I będziesz o tym myslałł caaaaaaałe życie@ Tylko Ty!!!! się odezwałaś! więc masz -na sumieniu* Jesteś EGOISTKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Byłaś!!!!-Jak Twoje dziedi dojrzewały- jak potrzebowały MATKI- w twoim przypadku "matki"????????? A teraz masz pretensje do Męża?????????????????????????/ Motylki za ciebie działały...... terza starasz się WYBIELAĆ!!! Matka- wskazuje dziecku -DROGĘ! ty TEGO nie zrobiłaś i....NIE ZRONISZ!! życzę ci tego, co DAŁAŚ SWOIM??? DZIECIOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyłam się Rybciu daj coś na uspokojenie bo mnie nosi kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam kim jesteś jeszcze raz pytam nie masz swego życia? napisz historie swojego życia jesli takie masz czy żyjesz życiem innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona pisze,tak zrozumiałam,że Klara rozbije nasz topik swoimi wrednymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz na spokojnie U mnie leje dziś caluśki dzień, oczywiście że już wróciłam ze śniadanka. Obiadu nie robię bo dla jednej osoby to jest dla siebie , to się nie chce brudzić garnków. Przy takiej pogodzie to tylko dobra lektura i ciepły kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu a kim ona jest? Kim jest Klara? kim jest Sara? Kim jestem ja? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienia mam dużo, drzew zcinać nie będę za drogi biznes. Na malutki zagodnek warzywny może coś wyskrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,samą jest niezrównoważona skoro przed nami wypisuje jakieś bzdurne wypowiedzi,niby Klary.Ani jej nie znamy,ani nic nie możemy na ten temat powiedzieć.Przecież my się tak faktycznie nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu kochanie muszę MM. odwieźć na lotnisko. Będę za jakiś czas ale u ciebie już będzie późno. Więc jakby co do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dasz radę i zrobisz jakąś małą grządeczkę na te buraczki,oby w słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ
to są wpisy Klary na topicu "kobiet dojrzałych,,, jescze u nas szaleje. Znamy ją bardzo dobrze... te kopie są dla niej..... ja się nie nudzę,bardzo dobrze mi z moimi koleżankami.Pisałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- mój mail magj9@o2.pl...wiem, że wszyscy mogą pisać- ale wiesz czego się boję/- jak napiszesz to będę wiedziała, że to Ty1 Rybcia- wcale nie mam zamiaru rozbijać tego topiku! To panie, z którymi razem pisałyśmy z Sarą tu SZALEJĄ i jątrzą!!! Pisałysmy razem a potem....... ha , głupie ambicje...!!! a terza śledzą każdy mój krok na kafee! To chore!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro nie przejmuj się,rozsiądź się wygodnie na ławeczce i pisz co Ci w duszy gra. Ja już zmykam,trochę popatrzę na jakiś film,no ale najpierw muszę zaliczyć spa. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×