Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia19866r

CZY BEDA MODNE BUTY TYPU MUKLUKS?

Polecane posty

Gość zosia19866r

bardzo podobaja mi sie takie butki-futrzaki;) zastanawiam sie jednak, czy ta moda nie przemineła.... lansowane teraz kowbojki kompletnie mi sie nie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie kup co chcesz
po co się pytasz jaka jest moda???:O Ja uważam, że te włochate buciory sa OBLEŚNE. Śmiac mi się chce, jak widzę kretynki paradujące w tych butach zimą:O To około 70% dziewczyn od gimnazjum do 25 roku życia:o Najgorsze są takie przysadziste klempy, które jeszcze zakładają obcisłe spodnie i wbijają swoje sadło w te buty:o Wyglądają jak grube mopsy. Myślę, że śmiało możesz chodzić w takich butach plus krótka, koniecznie odsłaniająca nery i brzuch kurteczka khaki z futerkiem:o Bo oczywiście jak szyk, to szyk:D Dobrze, że mają te laski takioe ciepłe buty, tylko szkoda, że nie zauważają, że na nerki im to i tak niewiele pomoże:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mmmm
a mnei sie one bardzo podobajo ... i pasujo do rurek :D i se je kupie ... bo ja znam sie na modzie :D i wiem co modne :P lubie byc trendy a to jest i to bardzo na topie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na topie to to może jest
wśród dzieci z podstawówki i siks z gimnazjum:o Poza tymi grupami raczej nikt tak nie chodzi ubrany... Poza tym to, co się nosi na ulicy nie musi być modne. jest po prostu popularne, a to różnica. U Pl nadal popularne sa dresy a latem podciągnięte do kolan białe skarpety oraz klapki gumowe:o I co? Uważasz, że to jest takie modne???? Zresztą dla mnie to lepiej- na tle zastępu "modnych" idiotek bardzo pozytywnie się wyróżniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na topie to to może jest
W PL co czwarta kobieta ma na głowie rudo-czerwono-spłowiałego "baranka", połowa reszty ma blond włosy- pasemka, jajecznicę, borsuka- do wyboru.... Jakoś nie zauważyłam, żeby to było super "modne":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na topie to to może jest
połowa polskich nastolatek i niektóre panie po 20. chodzą w jasnych, obcisłych, rozszerzanych na dole dżinsach, białych zjechanych adidasach i różwych bluzach od dresu (ewentualnie, te oryginalniejsze- w niebieskich lub białych)- rozumiem, że to szczyt mody, bo przecież tak się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
w sklepach juz ich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę takich butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee tylko w Polsce dres to jakas koszmarna wizja... Polacy uwielbiaja bawic sie w szufladkowanie moda ciagle robi kola..wszystko wraca..a kazdy powinien zakladac co mu sie podoba i nie sluchac kretynskich uwag...orginalnosc rodzi sie dzieki roznosci oraz braku obawy co inni powiedza..po prostu powinno sie miec to w dupie bo i tak nigdy nikogo sie nie zadowoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają. Zwłaszcza takie z pomponikami.;) Uważam, że lepiej wyglądają na śniegu i lodzie niż kozaczki na niebotycznej szpili.:P Sama takich nie noszę, bo to nie mój styl, ale sądzę, że są fajne, luzackie, dla osób z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikii
hej, a ja takie mam od zeszlej jesienI! i wcale nie jestem siksa z gimnazjum tylko studentka Akademii Medyznej;) Uwaza, ze te buty po prostu mi pasują w zaleznosci oczywiscie od sytuacji oraz nastroju. A tipsow, szpileczek itp tandety nie cierpie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×