Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumowiczka kafeterianka

podobaja sie wam takie buciki??w ogole kowbojki sa jeszcze modne?

Polecane posty

Gość dopiero teraz one sa modne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero teraz one sa modne
mysle ze te z allegro sa bardzo ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
jest ok:),no to uprzejmie prosze o opinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są bardzo
oryginalne, podobają mi się, chociaż nie przepadam za kowbojkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki
fajne ale czy sa modne to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dzieki za opinie:),zamierzam je sobie sprawic, moze ktos jeszcze sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chcem sobie talkie kupic. mieszkam w londynie i widzialam wiele dziewczyn ktore je nosza. podobaja mi sie ale ja raczej poluje na czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są bardzo
Według mnie uroku i oryginalności daje tym butkom właśnie ich kolor. Kupuj te butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dziekuje wszystkim za opinie:)kupie te buty od razu wpadly mi w oko chcialam jeszcze tylko poznac opinie kogos postronnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oO a mi się kojarzą z akcją \'bezpieczna droga do szkoły\' xDD jak dla mnei za bardzo się świecą ;pp ale to Ty będziesz w nich chodzić ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
to fakt rzucaja sie w oczy..jednak lubie taki styl,doskonale zdawalam sobie sprawe ze predzej czy pozniej pojawi sie czyjas negatywna opinia..coz-sa gusta i gusciki,mimo wszystko przed zakupem lubie sie kogos poradzic wiec piszcie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że mi się nei podobają nie znaczy, że nie mam gustu ; >> i to działa w drugą stronę. nie rozumiem po co się pytasz innych o radę? jak CI się podobają to kupuj i chodź w nich ; >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
emo-girl,ja wcale nie powiedzialam ze nie masz gustu:),po co sie pytam??tak jak juz napisalam mimo tego ze tak jak mowisz to ja bede w nich dryptac to jednak lubie poznac opinie innych ludzi:)z czystej ciekawosci,a moze tez po to aby skonfrontowac swoj gust z innymi:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
emo-girl a przejrzalas wlasnie allegro??ja jestem zwolenniczka kupowania bez ruszania sie z domku:)podejrzewam ze do pierwszego nieudanego zakupu:P;),szczerze podziwiam ludzi ktorzy maja ochote i sile biegac pol dnia po miescie w poszukiwaniu wymarzonych butow/bluzek/spodnii etc.(niepotrzebne skreslic;),czy ktos jeszcze moze wyrazi opinie na temat powyzszych butow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro żadne mi nie odpowiadają ; ]] a ja jednak wole przymierzyć wszystko i obejrzeć się z każdej strony ;] mykam się edukować. miłego weiczoru wszystkim życzę ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
halo dziewczyny:)moze jeszcze ktoras sie wypowie??bede wdzieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
- na pewno są modne. - ładne i nie drogie w sumie. - osobiście wolałąbym skórę i jasny brąz, ale to dlatego, że mam taki płaszczyk:-) - wygladają na niezłą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dzieki ked za konkretna wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one są TRAGICZNE
wyglądają jak prosto z burdelu:o Będziesz chodzić po ulicy w takich złowych, tandetnych butach?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
zanim kupisz te buty zastanow sie czy bedą ci one do czegos pasowac, bo uniwersalne to one nie są,poza tym zlote buty?to juz troche tandeta wg większosci modniś, co nie oznacza ze ja tak mysle,chociaz osobiscie bym ich nie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xashax007 -> Nie wiem gdzie jest ten Twoj Londyn, ale na pewno nie w Anglii, bo ja tez tu mieszkam i takiej wiochy zlotej na nikim nie widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dzieki za szczere komentarze,no widzicie a ja bede w nich chodzic bo mi sie bardzo podobaja;),noo i naprawde bede chodzic w tych jak ktos sie wyrazil,,tandetnych zlotych butach,,:P,kolor faktycznie nie jest uniwersalny ale czy wszystko musi byc czarne albo brazowe??:)pozdrowionka dla krytykantow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
aaaha i do ,,one sa tragiczne,,chce cie uspokoic z burdelem nie mam nic wspolnego;)i wg mnie buty jak buty fason uniwersalny ewentualnie kolor rzuca sie w oczy tylko czy to wystarczajacy powod aby te butki kojarzyly sie z takim miejscem??:)ciekawe spostrzezenie...kazdy ma prawo do wlasnego zdania..interesujace wypowiedzi doprawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale są inne złote buty
Ładnie zrobione, w różnych odcieniach, takie metaliczne. A te wyglądają jak obdarta bombka:o Sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
odarta bombka??;)mozliwe ale nie przepadam z klasyka:)poza tym zawsze mozna dobrac spokojniejsze dodatki do butkow prawda??;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×