Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumowiczka kafeterianka

podobaja sie wam takie buciki??w ogole kowbojki sa jeszcze modne?

Polecane posty

Gość silencia22
do autorki>> gratuluje zdrowego podejscia! jak ci sie podobają te buty to nie zastanawiaj sie i kupuj, to ty w nich bedziesz chodzic.Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dzieki silencia22 ,milo sie dyskutuje z osobami ktore nie obrzucaja sie wzajemnie blotem..nie lubie tego..,lubi za to znac gust innych ludzi i jak widze w kwestii tych butow zdania sa podzielone :)dziekuje wszystkim za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie obzu8ca błotem
Po co pytasz, skoror i tak chcesz je kupić???:) Czyżbyś reklamowała swoją własną aukcję?:p A mi się bardz nie podobają. Co innego jakiś kontrastowy dodatkek, co innego taki kicz. Jest taki temat: Ale buty, czy coś tam, z wykrzyknikami. Tak są też bardzo, bardzo oryginalne modele i dużo lepiej zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
wiem ze nikt nie obrzuca blotem..ludzie czytajacie troche uwazniej wpisy...wyrazilam tylko opinie ze nie lubie niekulturalnych dyskusji..tyle.,pytanie dlaczego pytam juz sie pojawilo wiec droga kolezanko badz tak mila najpierw przeczytac wpisy a potem zadawac pyt ktore juz bylo...nie nie reklamuje aukcji wiec nie doszukuj sie w tym drugiego dna,widze ze piszesz co ci slina na jezyk przyniesie..skoro tak ci wszystko nie odpowiada to nie wchodz na ten topik...co do twojej opinii to ja wszystko rozumiem ze kazdy ma inne zdanie tylko mi nie mow ze buty ktore zamierzam kupic sa nienormalne....bo to co jest norma to pojecie wzgledne...mnie ten styl odpowiada i nie zgodze sie ze jest to kiczowate-kiczowate moze byc w nieumiejetnym polaczeniu butow z innymi czesciami garderoby:)a do kiczu jest mi daleko:)ale za chwile chetnie obejrze twoje linki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
no to sobie obejrzalam butki z twojego linka....po pierwsze nie lubie okraglych noskow po drugie wiekszosc modeli sposoba sie raczej osobom noszacym glany i propagujacy styl rockowy,to nie dla mnie:)co do wykonania nie zauwazylam aby jakos szczegolnie sie roznily:)od tych ktore chce kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie widzisz zróżnicy
między szmacianymi butami (w sam raz na jesień:o... ) z allegro, w kiczowatym kolorze i niemodnym, obciachowym fasonie a pięknymi, skórzanymi butami z HEGO'S za 500zł, to masz problem. Jednak wytłaczana skóra to nie to samo co biało-żółty materiał na plastikowej podesziwe:o Gdzie ty będziesz chodzić w tych butach???:o One są ze szmaty! Przecież przy pierwszym deszczu ci zamokną! A najgorsze, ze są białe i zaraz będą brudne... Wysterczyu że cię samochód ochlapie, albo wdepniesz w kałużę... Rób jak chcesz, jak cię gdzieś zobaczę w takich "laczkach" to mi się od razu humor poprawi. Moim zdaniem to straszliwa tandeta, istny bazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
naprawde malo mnie interesuje jakiej tamte buty sa firmy...nie stac mnie na buty za 500 zl za taka cene mozna kupic 5 par calkiem db butow...chyba ze trzeb byc az takim snobem zeby kupowac buty za 400 czy 500 zl...ja sie do tego typu ludzi nie zaliczam,na pewno im drozsze tym lepiej wykonane choc w sumie tez nie zawsze o czym kiedys mialam okazje sie przekonac:),jasne no i co z tego umiem dbac o buty i patrze pod nogi aby nie wdepnac w kaluze pokraka nie jestem;)to raz, dwa ze jezdze samochodem wiec moge sobie pozwolic na malo praktyczne buty:)dla jednych to kicz dla innych ciekawy i oryginalny fason ja zaliczam sie do tych drugich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
ok dzieki wszystkim za opinie i za te pozytywne i te mniej pochlebne...jestem juz zdecydowana na te buty:)a widze ze glosy rozkladaja sie tu mniej wiecej 50:50:)pozdrawiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko.....
za 400zł buty i snob???:o W zasadzie nigdzie nie znajdziesz kozaków ze skóry poniżej 300zł ... Na allegro nie ma oryginalnych butów, wszystko to niemodna tandeta z ceraty. Wiesz, może z ciebie taka modnisia, ale lepiej kupić jedne, porządne buty ze skóry, na dobrej podeszwie, z naturalnym materiałem wewnątrz za 500zł i pochodzić 2-3 lata, niż taką tandetę w dodatku lekko burdelową:o , która się rozpadnie po miesiącu... Właśnie, jak będziesz czyścić te buty? Przeciez one są z baiłego materiału??? W sam raz na jesień...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
kurde ludzie czy wy slepi jestescie czy co do cholery??czy tylko czytacie wyrywkowo??pisalam ze mnie nie stac na buty za 5 stow...nie jestem zadna modnisia to tak na marginesie...nie sadze aby te buty rozpadly sie po miesiacu mam mnostwo butow bynajmniej nie za 500 zl i maja sie db nawet po kilku sezonach, a jak bede czyscic buty to juz wybacz wylacznie moja sprawa nie bede tu sie spowiadac z czyszczenia butow...a widzisz ja jednak wole kupic tansze buty i ewentualnie w nastepnym sezonie kupic inne jesli stare mi sie opatrza...ja tylko prosilam o opinie dotyczaca tych konkretnych butow a nie rozliczanie mnie z tego czy te buty sa praktyczne czy nie ,czy sa dobre na jesien czy nie itd.......poza tym nieuwazna kolezanko napislaam wyzej wystarczy spojrzec ze jezdze samochodem wiec nie zasuwam przez kaluze itd...boshe co za ludziska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeterianka
dzieckiem rowniez nie jestem przemadrzala damo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka owa
mi sie bardzo podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia 1983
zejdzcie z forumowiczki dziewczyna prosi tylko o opinie a wy krytykujecie wszystko jak leci ciekawe jakie sa wasze gusta czy wy tak pieknie sie ubieracie a jechac po kims to umiecie, a mnie sie te buty podobaja takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuskaaaa
super buty moze nie sa praktyczne ale za to oryginalne:)tez planuje kupic sobie w tym roku kowbojki z tym ze ja chce brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×