Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TYGRYSICA20

ŚLUB CZERWCÓWEK

Polecane posty

Dziewczyny tak mysle zeby porozmawiac o wszystkim co macie juz a zcego jeszce nie jezeli bierzecie ślub w czerwcu 2007 roku to juz za 9 miesecy:PP piszcie !!!!!!!!!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czerwcówka
daruj już sobie zakładanie nowych wątków ... na 2007 jest już chyba ze 3 . podlacz sie pod ktorys i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy slub za 9 miesięcy i 9 dni i już nie mogę się doczekać:))) mamy załatwione: -salę -zespół - oprawę muzyczną w kościele - fotografa - kamerzystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa, no właśnie nie wiemy jeszcze, u Nas w parafi na stronie internetowej jest żeby przyjść trzy miesiące wcześniej, ale nie wiem czy to za późno, z końcem listopada idziemy na nauki przedślubne i może wtedy pójdziemy na jakieś pierwsze spotkanie. my jeszcze się wachamy w jakim kościele wziąć ślub : czy w Naszej parafii czy w Kościólku drewnianym, przy naszej sali. tenm kościółek ma taki wyjątkowy klimat. a Wy u księdza już byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ejscze nie bylismy ale moja kolezanka miala slub w czerwcu br. i byla w lutym u ksiedza;) a co was sklonilo zeby miec slub w środe??? kurcze no fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nas skłoniło - tak właściwie to nie mieliśmy go kiedy wziąć:) tzn. chcieliśmy wakacje 2007. oboje studiujemy zaocznie i stwierdziliśmy, że wrzesień odpada - bo mogą być sesje poprawkowe, a te egzaminy trzeba zdać już, a jakby był slub we wrześniu to kto by myslał o egzaminach, w czerwcyu nie chcieliśmy bo też egzaminy, lipiec sierpień odpadał bo moja siostra tak jak w tym roku chce zaraz po swojej sesji jechać do Anglii do pracy. i to nie jest jakiś jej kaprys , ze mogła by to przełozyć, musi jechac żeby zarobić na studia... no wiec chcieliśmy pierszą sobotę lipca... ale jak sie okazało w restauracjach miejsc na soboty niedziele na 2007 rok już nie ma... no w kwietniu , październiku jakaś jedna dwie. i z dniami tygodnia był problem. no i tak 27 czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie taka inna date:) ale napewno bedzie super jak zawsze...my etz studiujemy zaocznie i zdecydowlismy sie na sobote czerwcoa a wiemy ze s aegzaminy ale przeciesz lepiej nie zdac w czerwcu nic nie moc isc na poprawke we wrzesniu...no to bedziemy sie razem przygotowywac do tego dnia;) buzikai 3 maj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonówka bezrobaczywa
Tez na czerwiec jestem. mam sale, oprawe w kościle jako orkiestrę, kamerzysta , sale, hotel (nie cały). Tylko do księdza musze sie pokazac i podpytac o organistę, o opołaty. Bo dopiero na 3 miesiące przed donosi się dokumenty i podpisuje protokół. Kurs małżeński zrobimy sobie na jakis miesiąc przed ślubem , no i spowiedz. Potem zaprozenia, suknia, welon i kwiaty, owoce, alkohol. i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej dziewczyny !!! A ja 16 czerwiec :) i mam załtwione : -sale w tym wystrój jedzonko i pokoje gościnne - zaspół narazie tyle bo jeszcze czas w listopadzie zaczniemy chodzic na nauki ksiądz myśle, że w kwietniu natomiast kamerzysta fotograf i oprawa muzyczna kościoła to już na koniec buziaki dla wszystkich i powodzenia w załatwianiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a nie boisz sie że w kwietniu będziesz miała problem z kamerzystą i fotografem? bo u nas juz w tym roku jest bieda bo terminy porezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża narzeczona
czesc dziewczyny ja mam na 16 czerwca termin:) i nic po za tym................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdeto
kursy juz teraz robicie? a czemu tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w naszej Parafi są 4 razy w roku, teraz pod koniec listopada - na które się wybieramy, pod koniec lutego - a wtedy bedzie sesja i nie chcę miec na głowie nauk, i pod koniec maja , a to już za późno, przed samym ślubem to już bede newrowa:) po co mam czekać, jak możemy sobie na spokojnie pozałatwiać co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża narzeczona
hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziula
czesc ja mam slub 23 czerwca mam sale orkiestre kamerzyste teraz wybieram sie na nauki. chchialabym cos zaprezentowac dla mezusia w prezencie ale nie mam pojecia co by to byl a wy maciejakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaajajaja
czy my swie wrobimy jezeli etraz zdecydowlaismy sie na ślub..sala jest wolna w pałacu:) orkietra...podbno ma temin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×