Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malpiatka

czy moglam tym zaszkodzic?

Polecane posty

Gość malpiatka

dziewczyny jestem w 8 tc.. dowiedzialam sie o tym wczoraj bardzo martwi mnie to ze moglam mojemu malenstwu zaszkodzic- co tydzien chodzilam na zabiegi mikrodermabrazji.. a przed nimi komsmetyczka naprawde mocno "masakrowala" mi twarz wyciskajac wszystko.. wybiajac igly itp.. kiedys slyszalam ze jak sie ciezarna uderzy w noge to dziecku na nodze urosnie jakies znamie.. ja przez ok 3 miesiace robilam ze swoim cialem cuda.. boje sie ze moze to jakos wplynac na dzidzie.. ze np bedzie miala plamy na skorze albo jakies dziwne rzeczy.. prosze odpiszcie bo glupieje z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
hmmm nie wydaje mi się, że zaszkodziłaś dzidzi, ale najlepiej poradź się lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania999
Boże! Znów te zabobony! A nie mówli Ci, żebyś nie patrzyła przez dziurkę od klucza bo dziecko będzie zezowate, nie przechodziła pod sznurem bo owinie się pępowiną? Owszem, poprzez nakłuwanie czy usuwanie zaskórników może się do Twojego organizmu dostać jakaś bakteria, a;e myślę, że nie ma co panikować. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj od strony medycznej lekarza czy mogło to zaszkodzić a jeśli chodzi o przesądy to się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zbyt wczęsnie, żebyś zaszkodziłą dziecku, ale teraz już uważaj, bo od tego momentu wszelkie \"swiństwa\" które jemy, pijemy czy wypalamy będa przechodzić przez łożysko do krwi dziecka. Oczywiście, łożysko filtruje, ale nie wszystko. A ten trymestr to najistotniejszy moment, bo kształtują się zawiążki wszystkich narządów. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×