Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja_26

MONURAL - czy któraś z Was brała to podczas ciąży?

Polecane posty

Czy któraś z Was brała podczas ciąży lek o nazwie Monural? - to dość silny antybiotyk zwalczający wszelkiego typu bakterie znajdujące się w układzie moczowym, leczy się tym zapalenia cewki, pęcherza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam jak miałam dużo bakterii w moczu, gdzieś koło 20 tygodnia. Jak na razie z moim dzieckiem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info! Też jestem w 34 tygodniu tak jak Ty, w piatek przepisał mi to lekarz ale po przeczytaniu ulotki w domu zaczęłam sie powaznie zastanawiać... taki silny środek - boje sie że może zaszkodzić dziecku. A tak wogóle to pomógł Ci na te bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi to przepisali, tez miałam wątpliwości. obecnie jestem w 21 tc i wszystko jest ok, a mały większy niż powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogło niemal od razu! Jeśli jestes już w tak zaawansowanej ciąży to nie musisz sie zupełnie bać, bardziej zaszkodzi Ci (i dziecku) nieleczona infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis ginekolog przepisał ten antybiotyk jestem w 19 tygiodniu ciazy, - bez zadnego badania, po wywiadzie, bo mowilam ze w nocy po dwa razy musze wstawac sikać. 1 saszetka kosztuje 37 zł. drogi lek. nie wiem czy go wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfsjkajkf
ja brałam w 35 tc pomogło i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×