Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18-latka

ODSTAJĄCE USZY

Polecane posty

Gość FIKIOLE
Hej szcczerze zawsze myślałam że jestem brzydka przez uszy soryy ucho iż mi uch jedno odstaje bo kiedy byłam jeszcze malutka to cały czas na zagiętym spałam.. Raz do szkoły uczesałam sie w koka myślałamżenikt nie zwraca na to uwagi, lecz myliłam sie znalazł sie muj kolegaa radek, który to zauważył.. jeszcze póżniej się cały czas z tego nabijał chciałam sb koloczyka zrobić tak aby nie odstawało ale moi rodzice na operacje ani na to się nie godzą.. moje życie kręci sie wokół ucha ale staram się o tym nie myśleć , poniewąż nie tylko wygląd się w życiu liczy :D troche sie rozpisałam ale mam nadzieje że pomogłam i ciesze się że ktoś też ma takie problemy jak ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie te otosticki - tego nei widać a działa od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam otostick, jak kupuję sobie na cameleon-gonsior.pl jesli chodzi o cene to najtaniej w polsce i z dnia na dzien przychodza . Produkt ekstra, mam dluzsze wlosy i woogole go nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że taką wadę kosmetyczną można poprawić zabiegiem w klinice chirurgii plastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt dobry, natomiast kupiłam u cameleon-gonsior i bardzo długo czekałam na przesyłkę. jak ktoś ma czas, sporo czasu to może zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×