Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tanzerin

POSZUKUJE KOZAKÓW NIEPRZEMAKAJĄCYCH!!!!!!!!!!

Polecane posty

Poprzedniej zimy 3 razy musialam kupic nowe kozaki, bo po prostu pływalam w skarpetach i zamarzałam :O:O:O Niestety nawet ta trzecia para przemakała :O Nie wiem juz co robic, kozaki nie były az takie tanie i pomijając pierwszą pare - kolejne wcale nie były z zamszu! Poradzcie co ja mam kupic :( Czy kowbojki (np. w ccc za 279zł) beda ok? Wyglądają na stabilne, ale czy ktos moze powiedziec cos wiecej? Dzieki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm....................
Ja zimą chodze w skórzanych zapastowanych kozaczkach (w tym roku zamierzam kupić nowe bo stare "przeżyły" trzy zimy) i jeśli nie "wpadam" w kałuże po kostke to nie przemakają, na większe chlapy zakładam moje buty górskie.... wtedy mam pewność ze nie przemokną i będzie mi bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( ja zawsze mokne:(:( i marzne. eh dlaczego?? kupowlam juz rozne buty zawsze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie jestem sama z tym problemem :O Pocieszam sie jednak tymi kowbojkami, które teraz beda modne zimą - one mają grubą podeszwe, zrobione są z porządnego materiału a do tego są ocieplane baardzo :) Ja mysle ze to bedzie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w góręęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor zbok
gomaki sobie kupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jan
A może impregnat sobie kupcie? i popsikajcie butki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty trzeba zawsze zaimpregnowac, np sprayem. Chociaz fakt kaktem, ze jesli buty sa do bani to najlepszy impregnator nie pomoze... jedyne buty jakie mialam w swoim zyciu ktore WCALE nie przemakaly to byly Martentsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poprostu pecha do kozakow:(:(jednej zimy kupilam 3 pary wszystkie do dupy! jak nie przemakaja to zlamie obcas jak nie obcas to zamek sie zepsuje. aaaaaaaaaaaaaaaa.... dlaczego???? chyba rzeczywiscie kupie sobie gumiaki :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tymi kowbojkami
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek Kopciuszka
takich chyba nie ma :)) nawet gumowce przemakają . Dziewczyny dam wam dobra radę . Kupujac butki spogladajcie przede wszystkim na podeszwę .nie oszukujmy się zimowa podeszwa musi być gruba . to nie pantofelki na bal . to but na śnieg ,mróz i roztopy. Najlepiej by podeszwa była skórzana . to ma jednak swój minus , buty z taka podeszwa sa drogie. kolejna sprawa to by nie kupowć butków ,,papierowych ,, typu Daichman czy inne bazarowe wynalazki . Skóra przede wszystkim . nie spię na kasie , ale na buty sobie nie załuję .Dobry but to minimum 3 stówki. Lat temu kilka wstecz kupiłam sobie wloskie kozaczki . Kumpele krakały mi nad uchem ,,zobaczysz raz dwa ci się rozlecą ,, a nieprawda . Przechodziłam w nich 5 lat !!! no dobra wracajac do sedna sprawy . Idealnym butkiem na zime sa kopzaczki na grubej koturnie najlepiej kauczukowej .Tu mamy pewność , iż nóżka nie bedzie bezposrednio stykać się z podłożem . I jeszcze jedna ważna rzecz :)) zimowy bucik powinien być ciut , ciut za duży . To na wszelki wypadek a zawsze mozna doń włozyć wkładkę :)) miłych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam buty na zimę
takie: do chodzenia po górach- nie przemakają. Za kostkę, na płaskiej podeszwie, z kożucha, czyli na wierzchu jest taka zwykła, matowa skóra- zamsz, a w środku futerko owcze- nie przemakają. Buty kupione w Daniji za.... 89zł:P Wysokie, z futrem syntetycznym w środku, zamszowe na zewnątrz, czarne buty na płaskiej podeszwie- nie przemakają. Więc ja nie wiem, co z nimi robicie. Mi bardzo, bardzo odmarzają nogi i to pomio noszenia rajstop i podwójnych, wełnianych skarpet:o Często az nie mogę ruszać palcami u stóp:o Jakby mi jeszcze buty przemakały... Patrzcie na to, żeby [podeszwa była dobra- dość gruba i gumowa, z "miękkiej" gumy. Bo często twarde materiały jak jeszcze zesztywnieją na mrozie, to się ślizgają, a co gorsze- pękają... I na to, żeby but był szyty porządnie, nie klejony, Najwyżej klejony i szyty razem. I uważajcie na kałuże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam buty na zimę
aha, no i jeszcze zauważcie, że buty muszą być przeznaczone specjalnie na zimę, wykonane z naturalnych materiałów. Bo inaczej nie chodzi wcale o to, że przemakają... Jeżeli np. po wyjęciu nogi z kalosza w zimowy dzień jest ona mokra, to nie może taka być na skutek przemakania gumy.... Gorszej jakości buty nie odprowadzają ciepła wytwarzanego przez ludzkie ciało. Więc w bucie jest gorąco, zwłaszcza jak jest jeszcze ocieplany, natomiast na zewnątrz jest zimno... WIęc każdy, kto chociaż troszkę zna się na fizyce wie, co się zaraz stanie- pod wpływem różnicy temperatur wewnątrz buta skropli się para wodna. Tak samo jak się to dzieje zimą na oknach w domu- szyba zimna z jednej strony, a ciepła z drugiej pokrywa się rosą. Dlatego zastanówcie się nad tym, że buty nie tylko muszą chronić przezd tym, co na zewnątrz. Dobry but powinien odprowadzać też wilgoć i ciepło ze swojego wnętrza. Dlatego buty do chodzenia po górach świetnie nadają się i na zimę i na lato, nie przemakają i nie przegrzewają stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 paru butow na zime - jedne kupione 2 lata temu w rylko, skorzane za kostke bardzo wygodne i jak dotad nie przemolky mi i gorskie buty Olang- to na wieksza chlape (hehe pamietam jak w gorach plynela sobie jakas niezbyt gleboka rzeczka i nie chcialo mi sie skakac po skalach zeby ja przechodzic i przeszlam sobie rzeczka:) w butach pozostalo sucho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letitia
Ja swoje zimowe kozaki kupilam w S bucie. Sa dlugie, ze skory, maja fiterko w srodku i gruba podeszwe. Niestety nie sa piekne, ale tez nie starsza, a nogi szybko mi marzna, wiec to i tak jedyne rozwiazanie. No i nie przemakaja :) (No chyba ze sie wdepnie w wielka kaluze i przejdzie przez szwy:P). W tym roku powinnam kupic jakies nowe buty, ale niestety poki co nie widze nic podobnego. Sa same kozaki-szpilki, albo taki na "papierowej" podeszwie:/ Mam nadzieje, ze wkrotce pokaze sie cos ladnego i nadajacego sie na zimowe mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOWBOJKI Z CCC
mysle ze beda ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak macie juz jakies dosw.
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos juz
kupiłam te kozaki kowbojki w ccc i ma opinie na temat ich przemakania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×