Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

co jeść jak karmi się piersią????????

Polecane posty

Gość miki25

Dziewczyny mam takie pytanie co wolno jesc a co nie? otóz niedługo zostane mamusią i chce karmić piersia ale nie wiem co wolno. Bardzo prosze piszcie co Wy jecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzilam diete w trakcie karmienia !!! nie jadlam nic tlustego, nic smazonego, miesko: kurczak, indyk, krolik zadnego nabialu, zadnych sokow kupnych, zero cukru i slodyczy, malo soli, zero kawy, slaba herbatka, duzo wody mineralnej. wedlinka- filety z kurczaka i indyka, czesto jadlam kasze z sosikiem(delikatnum), na poczatku zero owocow- jedynie pieczone jablka. niedlugo znow taka dietka:D zycze powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! A ja za to od samego porodu jadam wszystko...No przesadziłam na początku nie jadłam rzeczy typowo wzdymających,a le tak poza tym to wszystko. A słodycze to pochłaniałam i pochłaniam jak oszalała :-P W pierwszych dniach jadałam juz pomidory, ogórki, jabłak, banany, truskawiki itp. i było ok. Musisz tylko pamietać, by na poczatku próbowac wszystkiego w małych ilosciach i obserwować swoje maleństwo. Jak bedzie reagowało kolkami lub wzdęciami na coś to po prostu odrzuć to ze swego jadłospisu. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×