Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagodella Andrea de Marquez

Czy kupujecie czasem podróby perfum???

Polecane posty

Gość gość
tak bo nie lubię przepłacać za opakowanie ceny x5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ponieważ uważam,że wydawanie dużej sumy na oryginały to strata pieniędzy. Dobry pomysł to zakup odpowiedników,nie różnią się intensywnością od oryginałów,pachną długo. Warto urozmaicac w zapachach. Korzystam z perfumerii www.goia.pl - opłacalne zakupy,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystam z usług perfumerii goia.pl Zamawiam sobie zamiennie J' adore lub Si pachną jak oryginały. Jedyną różnicą jest niemarkowy flakon,ale nie przeszkadza mi to. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję podróbek, bo rzeczywiście zapach utrzymuje się bardzo krótko, a potem w tym flakoniku bardzo szybko śmierdnie (nie wiem dlaczego). Mogłabym sobie raz na rok kupić standardowy flakon w perfumerii za 300 czy 400 zł., ale ja nie jestem przywiązana do jednego zapachu. Lubię je zmieniać, dlatego kupuję lane perfumy, ale nie na stoiskach w Galeriach handlowych, bo tam te "perfumy" nie mają nic wspólnego z oryginałami. Ja kupuję na odlewkiperfum.pl. Nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam już kilka razy na zapachowiec.pl, myślę, że to rozlewnia perfum godna polecenia, ja się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iperfumy to podróbka kupiłem 2 różne jedne z Daglasa drugie na iperfumy ...żenada podobny zapach ale bardzo nietrwały!!!! mam porównanie zupełnie coinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję odpowiedniki perfum na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Obecnie mam Versace-Crystal Noir i jest rewelacyjny. Kupuję tam od dawna i różne perfumy i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje odpowiedniki z GOIA.pl bardzo dlugo sie trzymaja! Polecam Kenzo Jungle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie polecam perfumy lane. Tylko musicie uważać od kogo kupujecie bo marki które są na rynku bardzo długo mają już "gdzieś" klientów i jakość ich perfum jest ponizej przecietnej. Ostatnio zamowilam na angelove.pl ( nie jest to reklama ) i moja Euphoria pachnie tak samo jak oryginał ! a dałam za nią chyba 15 zł. Wiadomo ze zapach mniej trwały ale nie ma sensu przeplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×