Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Kochane, uważam, ze powinnismy uzupełnić wiedzę o sobie, niekoniecznie w stopce. Można wejść na konto i napisać kilka słów o sobie. Wówczas, w każdym momencie, jak któraś z nas będzie chciała sobie przypomnieć, co innej sprawia największy problem w zajściu w ciążę, wystarczy, ze kliknie na login :-) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek jak urodziłam miałam 35 i 9miesięcy. Z męża adresu wysyłamy Wam zdjęcia. Ja mam "walnięty" komputer podobno. Napiszcie czy w końcu doszły do Was.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie był problem, mąż czysty :) Mieliśmy robiony stos badań, chyba z ok.1000zł na nie wydaliśmy, a okazało się, że mam tylko za wysoką prolaktynę, poza tym PCOS, brak okresu,owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - bądź silna.:P My jesteśmy z Tobą-pamiętaj ! Karina-czyje to dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek jakie dzieciątko??? agniren a kiedy miałaś ostatnią @ i kiedy była owulacja (chodzi o dzień cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - masz rację.:)Wy chociaż już zaszłyście,a przed nami dłuższa droga...niestety.:( Michaline--masz rację---chyba skopuję informacje o sobie,ale nie do stopki,bo tam za dużo by tego było !! Dam znać,jak skończę.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko - !!! Pomyliłam się...hehe :P To przecież Cyndi chłopczyk---dostałam.;D A myślałam Karina, że Ty mi z M poczty wysłałaś.:D Ale jaja.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - a o nk przeczytałaś ? Piękne dzieciątko.;D Ale Ty młodo wyglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - a monitorowany miałaś cykl, jak zaszłaś w ciążę ? Co brałaś na podwyższoną prolaktynę i jaką dawkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia@ 13 listopada 2011 i ciaza niestety 21 grudnia2011 poronilam i powiedziano mi ze na okres trzeba poczekac nawet 2 lub 3 miesiace. Wiec czekalam. Tydzien temu zrobilam test ciazowy bo od kilku dni zle sie czulam i wyszedl pozytywny. W tym samym dniu zrobilam bhcg i wyszlo 58 000 w poniedzialek bhcg wynosilo 68000. Znalazlam lekarza ktory mogl mnie przyjac w ten sam dzien, reszte znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-napisz, jaki u Was był problem.:)Lub tam w swoim koncie,jest chyba na opis jakiś miejsce.;D Ja też tak zrobię.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek piękne zdjęcia! Wyglądasz jak modelka....................... I kto z boku patrząc na Was pomyślałby o problemach! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Dobrze, że Synuś śpi to mam chiwilke na kompa. Później będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - dzięki.:)Ja napisałam już kilka słów o sobie tam w tych kilka słów o sobie.;D Potem dopiszę dokładniej.:-)A proszę--napisz,jaki u Was był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-widać ( ja może też te info przeniosę do stopki zaraz ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej, jakby to było w info?Co Wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże...jak ja z takimi schorzeniami zajdę w tą ciążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek na zbicie prolaktyny brałam Bromocorn od początku listopada 2011r. 1 tabletkę dziennie. Będę pisała o tym udanym cyklu(czyli drugim z Clo): Od 3 do 7 dnia cyklu brałam Clostylbegyt. Potem 10dnia cyklu poszłam na usg i miałam na lewym jajniku pęcherzyk 7mm. Następne usg miałam 14 dnia cyklu i były już dwa pęcherzyki 10 i 11mm. Na kolejnym usg 17 dnia cyklu dominujący miał 16mm. 19 dnia cyklu lekarz kazał zrobić zastrzyk na pęknięcie z Pregnylu. 21 dnia cyklu pęcherzyki miały: na lewym 24mm, a na prawym - 19mm, a jak byłam dzień później na usg to już ich nie było :) Endo miałam 11mm. Czyli owulacja była u mnie późna - podejrzewam, że 22 dnia cyklu. Już parę dni po zapłodnieniu czułam objawy, ale skojarzyłam je dopiero jakieś dwa tygodnie później :) przede wszystkim senność, zmęczenie, duży apetyt. 24.01.2012r. zrobiłam pierwszą betę i wyszła 203mlU/ml, zrobiłam też sikańca i wyszła druga blada kreska. , Druga beta - 519mlU/ml Jak ja to wszystko zapamiętałam? Wszystko notuję, to jest potrzebne i na pamiątkę i dla lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biorę Bromergon 0,5 tabletki 1 x dziennie.;D Dr mówi, że tylko tak profilaktycznie.:)Że nie zaszkodzi,a może tam w czymś nawet i pomóc.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację karina1212 - dla naszej wiadomości, lekarza i na pamiątkę.;D No to widzisz, na mnie Clo nie zadziałało i w 10 d.c. nie było nic...jakiś mały i nieznaczący pęcherzyk tylko w prawym jajniku, którego ani dr Dobek ani Zamora nie wzięli pod uwagę.;/ A co myślisz o tym, by mimo mojej tej całej złej sytuacji robić sobie raz na jakiś czas usg?A może coś się pojawi jeszcze-tak jak w XII.11r. 17 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogłabyś próbować brać dalej Clo i się monitorować??? Czy lekarz już nie pozwolił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren a luteinę lekarz przepisał Ci na podtrzymanie? Ja się pytałam o nią swojego i powiedział, że niekoniecznie muszę brać chyba, że dla czystości sumienia. Chyba jak się już zacznie brać to nie można przerywać, tak samo duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ordynator w tamtym szpitalu w Pułtusku mówił, by już nie męczyć tych jajników.:/I tam samo dr Doniec z W-wy,który tam z nim robił mi ten zabieg.:(Obaj powiedzieli,by je zostawić na ciążę na produkcję łożyska.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×