Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) michaline - trzymam kciuki aby betka ładnie rosła i czekamy na wiesci jutro :) nucia83 - grunt to pozytywne nastawienie!!! Trzymam kciuki aby do wakacji Ci sie udalo. szczesliwa mama - cudowna historia. takich nam tutaj potrzeba :) malwi2983 - wiem że czasami jest ciezko i trudno znaleźć sile i myslec pozytywnie, ale pamietaj ze my zawsze podtrzymamy cie na duchu. agniren - cieszę sie Twoim szczesciem!!! jestes osobą dzieki ktorej wiemy że cuda sie zdarzają i mamy sile walczyc dalej. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 mam pytanie pisałaś że transfer miałaś 12 listopada i kolejny 18 grudnia oznaczałoby to że nie było żadnej przerwy czy dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mawi2983 wczoraj pisałaś ociężkich chwilach po transferze,wiem że z ty pierwszym wiąże się dużą nadzieję ja też po swoim byłam załamama i to bardzo, nie miałam już siły ma kriotransfer bo bałam się ponownego rozczarowania,po namowach męża jakoś doszło do skutku i udało się.Tu na forum dostaniesz duuużo wsparcia, bo to magiczne miejsce,którego ja nie miałam i płakałam sama tylko z poduchą bo z nikim o tym nie rozmawiałam.Bądz dobrej myśli masz jeszcze 6 mrozaczków i jesteś w dobrych rękach Novum to ,,fabryka dzieci,, będziemy z Tobą, wiem że na odległość ale zawsze duchowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26- zaraz po wizycie czekamy na wiadomośći:) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś 74 kochana jesteś zresztą jak i reszta dziewczyn!!!!! Wiem że się uda tylko ja jestem osobą niecierpliwą i chciałabym jak to się mówi wszystko tu i teraz. Wiem też ,że nie zawsze tak się da. Dlatego czekam... Po twoich słowach i po twoich przejściach widzę,że jednak się da i nie można się poddawać... Jeszcze raz dzięki za słowa otuchy. Łezki płyną same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 mam łzy w oczach bo jak bym siebie widziała kilka lat wstecz, wiem że kilka słów otuchy mogą naprawdę wiele,ja też tu piszę od niedawna i tylko dlatego że ktoś tu powiedział że oby więcej takich jak ja ,,spełnionych,, bo Wam walczących dajemy siłę i nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez jest tak zimno normalnie psa na dwor bym nie wypusciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74- moze siejuz pytałam jaki miałaś odstęp po nieudanym transferze miałaś poronienie czy sie poprostu tylko nie udało? jak możesz toi oiszlub powiedz na ktorej str jest twoja historia to poczytam Z gory dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczko pięknie świeci i 4 stopnie na termonetrze. Mam nadzieję, że niedługo wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 transwerze to po prortu sie nie udało miałam go pod koniec listopada 2004r w grudniu dostałam @ a w styczniu podchodziłam do kriotransferu...a przed drugą ciążą co miałam poronienie to byłam łyżeczkowana i wtedy czekałam 5 miesięcy do następnego kriotransferu...niewiem czy dobrze mnie zrozumiałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Mi się już myślę, że dzisiaj trochę lepiej spało...że więcej nocy przespałam.;D Choć też jeszcze nie tak do końca i dlatego potem odsypiam nad ranem i w dzień.:/ Życzę Wam wszystkim udanego dnia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - Tobie też się kiedyś uda ! Ja w to głęboko wierzę.;D Zobaczysz.:-)Tyle już przeszłaś.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - to naprawdę jest cud z tego, co Ty piszesz.;D I my się wszystkiego tych swoim cudów prędzej czy później doczekamy.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- a juz myslałam ze wziełas jakies leki na sen zeby sie wyspać :) cześć jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - jeśli chcesz,abyśmy się poznały, no to wyślij tą wiadomość do Agniren.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - ja tylko prawdę napisałam.;D Tak--masz rację...miałam zły dzień ( zresztą - chyba codziennie go mam ).:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - trzymaj i Ty się Kochana ! Każda z nas wie, że to wszystko jest b.trudne,ale musimy jakoś to przetrwać,a ten cholerny czas przeczekać.:(Ja też, jak widzisz, czekam na @--spójrz na stopkę...też mam nieciekawie.:( Zapraszam do poznania się i napisania linka na nk i Face Agniren.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek No nareszcie witaj kochaniutka ile można spać:) dzień bobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - na takich cudów więcej liczymy dziewczyny tutaj na tym naszym forum...no nie ? No bo ono w sumie no to teraz to jest nasze przecież ! A widzicie po Agniren przykładzie, że cuda się zdarzają w najmniej spodziewanym momencie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo brakowało mi tego wolnego, ale to siedzenie w domu mnie dobija i dołuje !! Już mam chyba go dosyć.;/Wolę pracę.:(No jakby się było z innego powodu w tym domku jak nasze dziewczynki, no to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze u Agniren tez miala wplyw psychika . wiedzac ze nie udalo sie odpuscila wyluzowała i jest efekt. moze i my powinnysmy dac sobie luzu troche.:) tak sobie teraz mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Kochanie - nie jesteś jakaś inna, tylko organizm każdej z nas po prostu na każdą rzecz inaczej reaguje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku ze jestem uzależniona :) OD WAS MOJE KOCHANE OD WAS I OD FORUM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dziewczyny cieszę, że znalazłam akurat to forum, no bo przecież jest mnóstwo ich w necie---tylko szukałam wtedy jak najbardziej aktualnego datą ! Myślę, że i od niego można się też uzależnić w jakiś sposób.;D Ja też pierwsze, co rano robię, to włączam lapa i wchodzę na nie.:-)Pomaga,pocieszy,ukoi----czego chcieć więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×