Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

U mnie luz nawet mi nie pomoże iza1978 - jajowodów nie przeskoczę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też chyba to uzależnienie weszło już w krew iza1978.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a wyobrażasz sobie...wszystkie piszemy w tym samym czasie na tym forum, a obok taki drink parasolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - dla Ciebie również przesyłam buziaczki.:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - stopkę już widać ! Możesz dodać jeszcze, jaki macie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - no muszę przecież Słonko ponadrabiać te zaległości.:)hihi Pisałam już wcześniej,że jestem osobą bardzo skrupulatną i dokładną...chyba aż za bardzo czasami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to tak samo jak i ja...już bym się dzisiaj nawet na ten transfer położyła...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - witamy:) agniren - Ale sie cieszę:D:D:D super że jest serdusio juz!!!! dbaj o siebie i duzo wypoczywaj micheline - czekam na jutrzejsze potwierdzenie pozytywnej bety bo skoro nie dostałas @ to innej opcji nie ma ;) A tak w ogóle to znowu za wami nie nadążam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, że tabletki na sen to żart iza1978.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nawet nie moge na spokojnie z wami popisac bo w pracy ma toche do roboty.... dzisiaj obudzilam sie pelna optymizmu. musialo mi sie snic chyba cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - opuszczasz się Kochana ! Do roboty i ponadrabiać zaległości proszę tak jak ja teraz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no ja wiem kochana ze pewnych spraw sie nie przeskoczy . ale jak widzisz cuda sie zdazaja wiec moze znajdzie sie szybko dawczyni i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - Tobie oczywiście też.:*:*:*:* Nie wiem, jak się robi te kwiatuszki i słoneczka-podpowiedźcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja mam Kochaniutka jeszcze nadzieję, że może coś u mnie urośnie.:D Poczekamy i zobaczymy po @ ( o ile ona do mnie tylko przyjdzie.:/ ).:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak wrze to forum że nie nadążam czytać odejdę na minute od laptopa i już cała strona zapełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- ja mam tyle pracy ze nie pytaj ale mam ustawioa strone z forum i jak nie ma nikogo w biurze to szybko pisze dlatego wale takie literówki; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dziękuję pychotka:) ja też nie wiem, ja umiem tylko uśmiechy a te śą dla Ciebie:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko...dajemy radę czytać.:D Dziewczyny-czy któraś z Was mierzy sobie może tą temperaturę w pochwie lub mierzyła kiedyś tak w ogóle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - musisz przejsc konkrtetny kurs pisania i szybkiego odpisywania. pare dni na forum i dojdziesz do wprawy. Ja na początku nie wiedziałm ze sie pisze tak naprawde przez cały dzien tylko jak ktos mam mysl a tu Kochana zycie zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iogrek- nigdy nie korzystałam z temperaturki nie wiem sama dlaczeh=goi moze z lenistwa nie wiem słyszalam ze to sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - adres poczty e - mailowej do Agniren: Agniren@interia.pl Wyślij Jej linka do naszej - klasy i Facebooka, a Ona nam poprzesyła i zobaczysz wtedy również nasze adresy i się pozapraszamy.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziewczynki piszecie i piszecie :-) ja też staram się nadążać. Oczywiście przesyłam moc uścisków. Ogrek, żebt zrobi np. taki kwiatek 🌼, to musisz w kwadratowym nawiasie wpisać kwiatek, albo serce :-) Dla Was ode mnie : 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całe szczescie nie musze sie ukrywac z siedzeniem na forum. Jedyne kto mi zaglada przez ramie to moja mama :) oczywiscie z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam z temperaturki przez jeden miesiąc. Mierzyłam od owulacji do @. I tak jak gdzieś wyczytałam zawsze jest podniesiona u mnie akurat 37 z małym hakiem a dzień przed @ sadała do 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wpisałam Ogrek a nie Igrek.. Słoneczko nie gniewaj się.. za szybko piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego ta temperatura jest inna-ja mam ogólnie niską, bo mam Hashimoto i przez tą chorą tarczycę mi się obniża,ale sprawdza się dziewczyny sprawdza---ja cały czas mierzę,ale teraz nie mogę się w niej połapać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×