Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Co to znaczy monka26, że " rozwiąże worek ciążowy " ? 1 raz się spotykam z takim właśnie pojęciem.;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A On w W - wie przyjmuje malwi2983 - tak ? Ja na razie piję tą swoją mieszankę.:-)Podobno dr Zamora którejś tu z dziewczyn pozwolił na nie i ja pytałam dr Dobek o nie i jak na razie mogę, ale uśmiechała się sceptycznie.Powiedziałam,że Zamora pozwolił,bo tak czytałam,więc Ona na to,że jak tak, no to mogę pić.;D Ale...tak jest dziurawiec chyba czy koniczyna ( już nie pamiętam ) i to 1 zioło nie za bardzo według Niej.Poczekamy-zobaczymy. Zresztą-lekarze do tych niekonwencjonalnych metod się nie chcą przyznawać,nawet jak są za ! Ile taka wizyta malwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 170 do 250 zł i on daje sam w wizycie te zioła. Ja myślę ,że nie zaszkodzą. Dziewczynom pomogły. Będę królikiem doświadczalnym z M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam tu już malwi, że mam toczeń i jak zachorowałam w 94r. to moi rodzice jeździli ze mną do takiego bioenergoterapeuty,który przykładał ręce do mnie,piłam zioła-24 sztuk wymierzane i kąpiele z liści brzozy miałam.;D Tu niedaleko nas,więc nie wyrwało z butami ! Potem On się musiał stąd wyprowadzić i Jego syn ( był lekarzem ),bo Ich szykanowali.:-/Moja mama wierzy w to,że On mi pomógł,bo choroba była w remisji potem.Choć brałam leki równolegle,więc nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on przyjmuje w Warszawie i w Jedlińsku k Radomia, w Poznaniu, Rzeszowie. Mam wizytę na 17 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - wiem wiem Kochana ! Żartuję tak sobie troszeczkę.;)Rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka :-) wczoraj nie za bardzo miałam czas na pisanie ale widziałam, że ogólnie nic się nie działo na formum, w sensie jakoś cicho.. Tak, dziś byłam na becie i teraz oczekiwanie. Czytałam wczoraj różne fora dot. zastrzyków i fałszowania testu. Na ulotce Ovitrelle jest napisane, że może fałszować do 10 dni po podaniu. Na różnych forach dziewczyny pisały, że fałszował im nawet po tych 10 dniach, więc kochane, co ma być to będzie. Oczywiście odezwę się zaraz po otrzymaniu wyniku. Poza tym dziś jadę do Zamory wieczorem. Ma sprawdzić, czy nic mi się nie zrobiło po stymulantach. Jeśli nie, to wówczas da mi receptę na kolejny cykl i będę mogła już w Belgii się stymulwać. ja robiłam betę w 13 dniu po zastrzyku. dziewczynki, jeśli się okaże, że beta nie urosła, to nie będę się martwić i kochane, wiem, że to przykre ale nie piszcie, że jest Wam przykro, bo mi już wtedy na bank będzie a wczoraj cały dzień pilnowałam się i wmawiałam, że w razie czego mam się nie martwić. Dla mnie najważniejsze, że jesteście i mnie wspieracie i trzymacie kciuki.. Bo to zawsze działa w dwie strony. Ja za wszystkie z nas mocno je trzymam :-) Co do Zamory, już pisałam wcześniej, jest sympatyczny ale i specyficzny. ja jestem bardzo zadowolona z niego, więc z czystym sumieniem mogę go polecić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - życzę Wam powodzenia z tymi ziołami.;D Na razie je można brać, ale myślę,że od transferu,no to i ja odstawię.;-)Kiedy macie tą wizytę? Mena27 tu na akupunkturę jeździła z tego,co pisała,by się odprężyć i zrelaksować.160,00 zł.Też do W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek u mnie endo miało w 13 dniu ok 11-12mm, dr S, mówiła mi że tak naprawdę podczas całej procedury in vitro dowiadują się co może stanowić głębsza przyczynę nie powodzeń. Pewnie wynika to z tych wszystkich dodatkowych badań. U mnie wszystko ok , jajowody drożne, endometrium wg lekarza ok, pęcherzyki rosną do 23mm. Dr mówiła, ze najprawdopodobniej plemniki "nie dają rady z komórka jajową". Najgorsze jest to, że nie wiadomo czy pęcherzyk nie jest pusty i może ze mną też coś jest nie tak, ale na tym etapie nie da się tego stwierdzić. A rozwiązać worek ciążowy tzn. ze po kolei każda z nas zajdzie w upragnioną ciąże, jak jednej już się uda to reszcie po kolei też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - to aż takie kolejki są do Niego, że dopiero masz na 17.03 tą wizytę ? A czytałaś może w necie o nim lub o tych ziołach cosik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek poczytałas o żywieniu optymalnym? jesli kobietom które przestały miesiaczkowa wraca okres to może i na Twoje jajniki pomoże. http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=1b1cd0c77a697cea6def95270ace75f8&topic=2491.0 ja w ciaży też byłam na żo,wyniki miałam prawidłowe,po cc ekspresowo stanełam na nogi. nie chce sie Tobie i dziewczynom narzucac ale chce Wam pomóc bo sama przez to przechodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a co może się Kochana zrobić po tych stymulantach na przykład ? Czekamy czekamy z niecierpliwością na tą Twoją betę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 17.03 mam wizytę , bo wtedy będzie w Jedlińsku. Mogłabym jechać jutro , ale muszę już iść do pracy do dzisiaj mam zwolnienie. Wiec teraz jak wrócę to długo się nie wyrwę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kochaniutka MICHALINE - ja nic Ci nie będę wtedy takie pisać.;D Obiecuję.:-)Ale...miejmy nadzieję,że nie będziemy się musiały nad tym długo zastanawiać.;-)))Wiem,że to trudno przychodzi takie wmawianie sobie,aby inaczej myśleć i inaczej odczuwać...cały czas to próbuję robić i nie za b.mi to jak na razie wychodzi.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - no to już choć wiem, co to ten worek ! Już 2 tu zaszły przecież ostatnio... Endo rzeczywiście chyba ok.;-)) A masz rację pęcherzyk nie równa się przecież, że jest w nim komórka, a zauważyłam,że inni lekarze traktują to równoznacznie.:/I to jest błąd--niestety !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Chciałam zapisać nas na piątek - męża do Wolskiego a mnie do Zamory ale mam miesiączkę wiec stwierdziłam, że zapisze na następny piątek. W poniedziałek mam wizytę u swojego ginekologa ( 10 dni od 1 dnia okresu - usg po clo na wystąpienie jajeczek ) więc da mi wszystkie moje dotychczasowe wyniki i za tydzień spokojnie będę mogła iść do novum. Wiecie ja jestem w o tyle dogodnej sytuacji, że pracuje w szpitalu. W każdej chwili mogę podbiec na oddział zrobić usg, krew, skorzystać z porady ale ja jakoś tak nie mogę. Wiem, że gdybym poszła do ordynatora załatwiłby mi miejsce w ośrodku diagnostyki i leczenia niepłodności na Starynkiewicza ale ja nie lubię nadużywać znajomości. Na novum zdecydowałam sie po wielu pozytywnych opiniach na jej temat. I choc koszta przerażaja mnie to jednak uważam że to słuszny wybór. A tak poza tym ja mam 29 lat a mąż 31 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - jeszcze nie czytałam.:/Ja ostatnio dostałam @ w terminie bez leków.;-)Może i teraz się tak uda......zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor powiedział, że trzeba sprawdzić czy np. nie zrobiła się torbiel.. Myślę, że nie bo ja miałam jeden pęcherzyk 20mm i on pękł.. Były też zupełnie malutkie nie mające znaczenia dla IUI.. Kochane, nie wiem co myśleć o ziołach ale jeśli nie szkodzą zdaniem lekarza, to czemu nie :-) czy jestem spokojna? No staram się bardzo choć jest ciężko :-) Monka, fajnie, że do nas wróciłaś..skoro lekarz widzi szanse to pewnie kochana, rób IUI nawet i 6. Oczywiście z całego serca Ci życzę, żeby nie było to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-w poniedziałek Michaline odebrała ten wynik wcześniej niż o 18 więc i może teraz tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys slyszalam ze jedna dziewczyna zaszla w upragniona ciąże po 7 IUI wiara dziewczyny wiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kordianka - to nic nie szkodzi, że masz @.;D Oni tam Ci i w te dni zrobią usg.;-)Mi dr mówiła,że teraz tak właśnie i też robią i potem Panie na recepcji, jak dzwoniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, Iza, Igrek, Julciaa :-) ostatnio jak robiłam rano to odebrałam ok. 17. Dziś pewnie też tak będą.. Kochane, w razie niepowodzenia z czystym sumieniem opije się belgijskim piwem :-) Dziekuję za motylka, buziaki, kciuki.. ja umiem tylko serca i kwiatuszki.. co jeszcze można wyczarować? ❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - no ja nie wiem, co bym zrobiła w Twojej sytuacji.;/Może bym znalazła kogoś zaufanego i spróbowała to, co się da zrobić po znajomości, bo te koszta są niestety ogromne i jak ja robiłam badania, no to musiałam, czy to w Krwiodawstwie powiedzieć, do czego chcę kopię badań, czy lekarzom w Lublinie w szpitalu,że chcę ich więcej i do czego,ale jakoś poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no mi też tak się wydaje, że na tą torebielkę no to nie ma szans, bo niby z czego ona miałaby Ci się zrobić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×