Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Kordianka
Nie :( W sumie jestem tu od niedawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - a masz e-mail Agniren ? Wyślij Jej tam link do Face i naszej-klasy,a Ona nam porozsyła i się pozapraszamy i da Ci zwrotnego e-maila z naszymi adresami.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto Kordianka adres poczty e - mailowej Agniren: Agniren@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od niedawna :) możesz wyslac do agniren (agniren@interia.pl) maila z namiarami na fb lub nk a ona nam rozesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-gdzie mam szukać tej bezy dokładnie? Bo ja się nie znam jeszcze aż tak dobrze na Face.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Ok nie ma sprawy :) W pracy mogę korzystać wyłącznie z nk bo fb mamy zablokowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - jak wejdziesz na moj profil to wejdz w zdjecia (po lewej stronie pod zdjeciem profilowym), wyskocza Ci wszystkie albumy i znajdz album zdjecia z telefonu i w tym albumie bedzie beza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - a u mnie na odwrót: nk blokada, a Face jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie za duzo bo ide szukac zdjecia i potem nie bede mogla sie przekopac przez wasze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-przepis już sobie skopiowałam.:P Dzięki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
U mnie nk odblokowali gdy wszyscy przerzucili sie na fb :P dlatego nk zostawiłam. A na fb jestem od niedawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-dobra dobra.;D hihi Kordianka-a ja swego czasu, jak mi się zaczęły problemy z tym wysokim FSH, no to już nawet po Luteinie nie dostałam @.:/I musiałam zacząć brać Cyclo - Progynovę.;(Ale ten nasz @ no to jest krwawieniem z odstawienia leków, jak przy anty, a nie normalnym @ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -@ to @. niewazne czy organizm sam złuszcza .sluzówke bo była owulacja i niedoszło do zapłodnoienia czy endo narasta w wyniku barnia leków... mechanizm jest taki sam, tutaj nie ma róznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - masz rację Kochana ! W sumie przecież @ no to złuszczenie endo.:D Ja cały czas pamiętam o tym 1 %, jak się będę rozliczać...byłaś 1 ! Choć potem wiele osób pytał i pisało i ulotki widziałam.:-)) A ja trochę kuchnię sprzątam--wczoraj też to robiłam,ale jak się robi i je, no to potem bałagan.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie pocieszyłaś tym, pisząc o endo, że @ to @ i nie ważne, czy po owu czy po lekach.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a dr Starosławska sama zleciła Ci brani tych zastrzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 malwi2983@tlen.pl'; z tego co i ja wiem to i duphaston i luteina nie wstrzymują @. Chociaż ja mam dzisiaj 14 dpt i @ nie widać a leki odstawione. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i zastanawiam się po jakim czasie przychodzi @? chodzi mi o to ze ja musialam [poronic bo mialam pousty pecherzyk . pani dok powiedziala ze jak odstawie lutke to powinnam sama poronic i tak sie stało. uważam zę kazdy organizm po odstawieniu leków dochodzi do siebie i predzej czy pozniej przychodzi @. w moim przypadku tak było ale nie chce sie wymądrzac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- widzialam te tWOJA BEZE JUZ MI SLINKA LECI NA SAM WIDOK MUSI BYC PYSZNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a może Ty jednak też Kochana...?? Jak się czujesz fizycznie ? Kordianka-stopka jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-młodą masz mamę.:)I jaka jest Ona podobna do Ciebie-no nie?A raczej Ty do Niej.;D hihi Ładnie razem wyglądają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ale licze ze bedzie na tyle dobrze ze nie bede musiala jej dalej rozbuowywac - jedynie o jakis jeden ladny wpis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×