Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia zu robis z2 bezy czy 1 widziałam na fb zdjecie slinka mi leci kochna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie bezy zuzia-zu no to na tym zdjęciu też widać, że udana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - no my też Kochana mamy taką nadzieję, jeśli chodzi o nas wszystkie ! A policystyczne możesz skrócić, jak chcesz, w stopce do PCOS--każdy wie i tak, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja uwielbiam bezę!! też robię ale latem ze względu na świeże owoce. Czasmi w makro uda mi się kupić świeżą marakuje i to już wowczas jest odlot jak się nią poleje owoce :-) Monka, ja też brałam te zastrzyki Bravelle. Dr Zamora mi je przespisał właśnie na zwiększenie l.pęcherzyków. No ale na mnie nie podzialało, wyhodowałam jeden :-) Po jeden z tych zastrzyków grzebałam w śmieciach jak zapewne pamiętacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja chciałam coś więcej niż clo, to dr Z powiedział, że od 5 dnia cyklu za późno na stymulację czymś dodoatkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętamy MICHALINE pamiętamy to doskonale.;)hih A jak Marakują polewasz owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy może któraś z Was brała może zastrzyki Menopur też na wzrost pęcherzyków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam, czemu mi nie przepisano ani razu żadnych zastrzyków, po clo miałam tylko 1 pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- Może ten smietnik przyniesie Ci dzis szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym juz chciała zebym mogła robic badania i sie troche juz pomartwic :( musze czekac na marzec/kwiecień masakra jaks to czekanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie właśnie sama te szwy ściągnęłam..wystarczyło,że pociągnęłam z 1 strony wyszły, bo one nie były wcale związane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja już pisałam wcześniej Michaline, że ten śmietnik, szczykawka na szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - i jak Ci rosły po tym Menopurze i ile tych zastrzyków brałaś w 1 cyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- Ty jednak jestes szalona jak moglas sciagnac sobie szwy . a zakażenie? kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Iza jak to niestety jest z tym czekaniem.:/Ja teraz na @.:( Ja brałam jeszcze Puregon-brała któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- wiesz co ja juz nie pamietam bo ja brałam rozne zastzryki czasem brałam nawet 3 zastrzyki dziennie wiec wybacz musiałabym sprawdzic w swoich zapiskach nie pamietam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, ja rzeczywiście brałam od II dc więc może coś w tym jest, żeby wczesniej zacząć. Zapytaj poprostu swojego dr. Igrek, w marakuji jest żel z zirnami, bardzo smaczny, kwaskowaty i w połączeniu z bezą jest idealny, bo bez jest mega słodka. Koniecznie spróbuj, nawet do zwykłego deseru :-) Menopuru nie brałam, więc nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - robie 2 okregi i skladam je na jedna beze :) sporo osob mowi ze jestem podobna do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w piatek zrobie te beze bo tak pysznie wyglada i tak patrzyła na mnie zrob mnie i zjedz jestem pyszna i słodka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nawet skóry nie dotykałam prawie, tylko je pociągnęłam.:D Zaraz zdezynfekuje wodą utlenioną.:) Puregon to jest w takim długopisie--tam już jest lek i się zmienia tylko igiełkę ( bo takie specjalne są ).;D O tak wygląda: http://www.fertility2u.com/IVF-Prescription-Medication/Puregon-900iu-Cartridge.html -Starania z przerwami od 2001r. -Nasienie ok -toczeń układowy trzewny -zespół antyfosfolipidowy -Haschimoto -niedrożność lewego jajowodu,mniejszy lewy jajnik,dwurożna macica,trzon macicy z obecnym szczątkowym lewym rogiem-wada wrodzona -3 laparoskopie,11.02.2012r. usunięty prawy jajowód z wodniakiem -przedwczesne wygasanie czynności jajników-wysokie FSH od ok 2 lat -brak owulacji,brak pęcherzyków,cienkie endo -W Novum od 05.01.2012r.Czekamy na komóreczki od dawczyni. "Dzieci kochają miłością bezgraniczną" -Starania z przerwami od 2001r. -Nasienie ok -toczeń układowy trzewny -zespół antyfosfolipidowy -Haschimoto -niedrożność lewego jajowodu,mniejszy lewy jajnik,dwurożna macica,trzon macicy z obecnym szczątkowym lewym rogiem-wada wrodzona -3 laparoskopie,11.02.2012r. usunięty prawy jajowód z wodniakiem -przedwczesne wygasanie czynności jajników-wysokie FSH od ok 2 lat -brak owulacji,brak pęcherzyków,cienkie endo -W Novum od 05.01.2012r.Czekamy na komóreczki od dawczyni. "Dzieci kochają miłością bezgraniczną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujecie leki tam w aptece Novum. maja dobrze zaopatrzenie. pamietac trzeba ze niektore leki sa tansze inne droższe ja pamietam poszłam do mojej apteki w miescie po tabletki i roznica w cenie była az 150 zł pytam dlaczego a pani ze jedne leki sa z zagranicy - tansze a droższe robione w Polsce. te same leki to samo opakowanie no może leciutko inne ale skład jest ten sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna---a cóż tu mi powyskakiwało !! Coś ta strona czasami ciężko wchodzi, jak się chce coś wysłać.:/ Już wodą ranę zdezynfekowałam i jest git.:-) Potem powtórzę jeszcze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Menopur iza1978 tam kupiłam, bo u mnie w mieście nie ma w żadnej.:/Kiedyś 1 uprosiłam przez telefon, by mi sprzedali, bo Oni zamawiać muszą z hurtowni 5 w opakowaniu,a mi aż tyle nie było potrzeba i boją się,że nikt inny nie kupi,bo jakby nie patrzeć udzie się przy Klinikach zaopatrują,a to drogi lek.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja brałam gonal. popieprzyłam dawki i sobie wstrzyknełam za duzo. ochrzan dostałam od Lewandowskiego bo on mnie stymulował myslałam ze mnie wyrzuci ale obyło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - te tańsze leki, to chyba Pani z apteki chodziło o tak zwany import równoległy.:P One są dużo tańsze, bo po prostu pakowane w Polsce.;D Ja czasami kupuję.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×