Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza1978 - jakie zdjęcia ślubne Ewy ? Ja nie widziałam ! Nie pamiętam...czyżbym coś przeoczyła.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Novum czasem są opóźnienia i dojechać stamtąd do domu lub dojść dziewczyna musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 nie to nie moje zdięcia:) ja nie mam ślubnego to było dawno,wiem troszkę się plącze bo tyle nas jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Nie nadążam na Wami kochane............... Monka i Kordianka ja dzisiaj sprawdzałam specjalnie wyniki meża i taka była diagnoza:7% pl o budowie prawidłowej i 93% o budowie nieprawidłowej (oligoasthenoterotozoospermia). Nam odradzano inseminacje. Dr Wolski na zadane pytanie o insemin. odp. , że męża musimy troche podleczyć ale z jakim skutkiem nie wiadomo. Tylko tez pamietajcie kochane o wieku, ja miałam 33 mąż 39. Igrek patrzyłam tez FSH. Po pierwszym badaniu miałam prawie 17(cholera zapomniałam w jakich parametrach sie pisze), po kilku miesiacach leczenia 10.. Takze zbili. Podejrzewam , że z Tego co pisałaś to masz plus minus 20 tak? Teraz nadrabiam dalej zaległości. Mamusiom gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i Malwi przepraszam was bo ja tu teraz z doskoku jestem bo maz kupil meble i skreca i oczywiscie sam nie daje rady musze mu chodzic i pomagac cos przytrzymac i takie tam. ale yak i tak piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cyndi - ostatnio miałam FSH 20.:/Tylko,że Kochana mi dr mówiła,że Oni biorą pod uwagę to najwyższe FSH, a u mnie było 100 ( o czym nawet chyba nie wiedziała, bo nie doszła do tych wyników ) i stanęło na tym, że 40 ( o tylu wiedziała ) i dlatego przy takich poziomach b.trudno o stymulację i że może nie być komórek lub złe.:/:/:/ A też mi się wydawało,że to o malwi z tymi zdjęciami chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a jakie meble kupił i do jakiego pomieszczenia ? Jaki kolor itd. ?? Ja lubię wystój wnętrz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że chciałabym własną komórkę, ale jeśli naturalnie nie uda mi się ( tak jak planuję robić sobie usg co jakiś czas po prostu ), no to lekarze nie są za stymulacją u mnie niestety ! Szkoda jajników, a są one mi nadal potrzebne przecież.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wyżej malwi2983 - miejmy nadzieję, że kolejka i powrót do domu lub dłuższa wizyta niż zwykle !! Ja oglądam Rodzinka.Pl....oglądacie to może tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek meble z Black and white jakas nowośc dwa słupki za szyba i jedna dużą komode Wszystkie meble do salonu. mam domek juz 3 lata ale sukcesywnie cos dokupujemy bo wiesz jak to dzis jest z ta kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to czekanie jest najgorsze,może już nie długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- jak wejdziesz na ich strone www.brw.pl to poszukaj mebli o nazwie koen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, przyjmij moje gratulacje :) Wyobrażam sobie jak cała się trzęsiesz z wrażenia :) Tak jak widać w Twojej stopce, miałaś dobre wyniki, więc nie było się czym martwić :) Oj dobry czas się zaczyna, to teraz do roboty, która następna ??? ;););) A pozostałym proszę nie smutać, też w końcu się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - weszłam na stronę, ale tej nazwy nie mogę znaleźć.:/ Wiem jak to jest--ja też co rusz no to coś nowego kupuję.;-)Muszę teraz sfolgować!! Kuchnie już sobie projektowała nową i mój M nawet zrobił projekt częściowy w trójwymiarze w specjalnym programie na lapie,ale...niestety--musi poczekać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek ja byłam stymulowana gonalem i menopurem i po usg miałam zwiększone dawki, żeby pęcherzyki rosły. Powiem wam szczerze, że jak walczyliśmy to byłam total zielona odnośnie "tego wszystkiego , dawek leków itd". Teraz jestem LIMONKA! Dzięki Wam. Teraz sobie zdałam sprawę, że jak by lekarz się pomylił , tak czysto ludzko, to ja nie dopytując i tak zapisany lek bym wzięła..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wróciłam, musiałam jeszcze do sklepu, po jedzenie dla kotów i po jakieś skarpetki.. Dr zapytal w ktorym jestem dniu cyklu, wiec dalam mu wyniki i sie smial, ze ciaza :-) Był zaskoczony pozytywnie, powiedział, ze ładnie przyrosla beta przez dwa dni :-) Teraz tylko czekać mam do 08. Marca na USG, bo wcześniej nie ma sensu. No i tyle, dalej mam brać duphaston. Mam nadzieje, ze wszystko będzie sie dobrze rozwijało. Kochane, trzymam kciuki za nas cały czas i Wy tez nie puszcajcie. Muszę spakować trochę rzeczy na wyjazd. Mam nadzieje, ze będzie tam wi-fi i bede mogła czytać i pisać. Jak będziecie w Novum, to idzie tam do kafejki na sałatkę. Pyszne maja :-) i świetna szarlotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - a ja mi się wydaje, że tak dużo wiem na ten temat przez tyle lat, że chyba każdy większość błędów mogłabym lekarzom wytknąć, gdyby nie odpukać pomylili, a jednak chyba wolałabym nie mieć może takiej wiedzy i być zieloną ! A ile Ci urosło tych pęcherzyków po takiej stymulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - jeszcze raz moje najszczersze gratulacje i udanego pobytu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline cudowna wiadomość będzie się dobrze rozwijała dzidzia , już teraz betka pięknie rośnie. Całuski kochana ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiem, które to są mebelki mniej więcej...widziałam je już parę razy w sklepach--ja mam podobne nawet w 1 pokoju, ale kolor wenge.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a M już wie ? Czemu się dr śmiał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo wszystkie będziemy sobie nawzajem gratulować i pokazywać zdjęcia maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE SUPER,SUPER,SUPER...trzymaj się i udanego wyjazdu,będziemy z Tobą... buziaczki i jak będziesz mogła pisz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek kochana, oczywiście ze wie mój M. Narazie jest w lekkim szoku:-) Dr sie śmiał tak pozytywnie, bo nic mu na początku nie powiedziałam, tylko słuchałem i czekałam aż zapyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×