Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline - Ciebie jako jedyną przeczucie myliło i bardzo mnie to cieszy!!!!! Milego wyjazdu!!!! Tylko sie nie przemęczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w koncu sie zebralam i zadzwonilam dzisiaj żeby odwolac nasza rezerwacje sali weselnej... troszke mi smutno ale moze jeszcze kiedys sie zdecydujemy. chyba ze utoniemy w kredytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak MIchaline-teraz musisz na siebie b.uważać,nie przemęczać się i dobrze odżywiać oraz nie dźwigać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a to Wy nie jesteście małżeństwem ? Ktoś tu pytał się o mój staż ! 3 lata będzie 02.03, ale ni małżeński--parą jesteśmy.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline wieeeeeeeelllllkieeeeeeee gratulacje. Bardzo sie ciesze. Z naszym forum to jest tak ze kazda losuje miejsce w kolejce po ten cud. I prosze, bardzo sie ciesze. Michaline na usg ciaze widac jak bhcg osiagnie 1800. Powinna sie podwoic co dwa trzy dni na poczatku. Wiec mniej wiecej 4 marca powinno byc 1700. A jak pojdziesz 8 to idealny prezencik na dzien kobiet :) Ciekawe ktora nastepna z dobrymi wiadomosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy małzenstwem ale slub cywilny tylko tak szybko i po cichu w zeszlym roku wzielismy. Dokladnie 26.02. a w tym roku mielismy miec koscielny i wesele. Myslalam ze damy rade finansowo ale wszystko sie pokomplikowalo wiec z czegos trzeba bylo zrezygnowac. Cywilny wzięliśmy zeby wrazie czego staż nam do adopcji lecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie wiem czy wiesz ale zeby sie adoptowac dziecko trzeba byc malzenstwem i to 5 letnim stazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - o to nawet o tym nie wiedziałam.:/A jaki musi być ten staż do adopcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze 1 zuzia - czy można starać się wcześniej o adopcję, a ślub w międzyczasie wziąść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimum 5 lat malzenstwa, zeby złożyć wniosek. a potem te wszystkie procedury to zajmuja ok 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mozna. jak zaczelam sie tym interesowac i dowiedzialam sie o tym to slub ogarnelismy w niecałe miesiace. tyle zajmuje zalatwienie papierow potrzebnych do cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - czyli tak czy siak wcześniej nie damy rady, bo my nawet nie jesteśmy małżeństwem.:/Lipa !!! A jak wzięliście ten cichy ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajome malzenstwo adoptowalo siostry 4 i 1 rok. Zrobili ten kurs etc. I zostali wolontariuszami w domu dziecka, po roku mieli juz swoje coreczki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - no też dobry sposób, ale nadal trzeba być tym małżeństwem.:/ Zuzia-a jak Twój M na adopcję patrzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego wszystkiego róznica wieku między dzieckiem a rodzicem nie może być wieksza niż 40 lat. Czyli ogolnie jest tak przyjete ze jeśli ktores z rodzicow przekroczylo 40 rok zycia to nie moga starac sie o niemowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek to wezcie slub i na razie starajcie sie o wlasne malenstwo, wierze bardzo ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przepisy - kto je w ogóle wymyślał ?? !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - no to trzeba będzie porozmawiać o tym w końcu !! Bo czas ucieka, ale myślałam, że damy sobie 3 lata czasu na własne dziecko...jednak będzie to 5 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - WIELKIE OGROMNE GRATULACJE. Wiedzialam ze w tym roku bedziesz mamusia. Przeczucia mnie nie myliły :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy w sensie ze tylko najblizsza rodzina i troche znajomych. Nie zapraszalismy naszych rodzin z zagranicy. A moj M ma w Kanadzie wieksza czesc rodziny. Oni wszyscy mieli byc na koscielnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle problemów...nie mam głowy do ślubów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to jakos slub nie kazdy ma chec brac. My jestesmy razem 12 lat ale tylko 3 lata po slubie. Trzeba sie dobrze poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - jejku, jak jeszcze tym musiałabym się zająć, to już głowa pełna ! Ja wszystkie pieniądze muszę przeznaczyć do Novum, więc nie stać mnie teraz, by zapraszać nawet najbliższą rodzinę.:(Ja jak już no to wolałabym tylko my,świadkowie i rodzice i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak zrob igrek wez cywilny z najblizsza rodzina. A impreze zrob na chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak : ja jestem mężatką w październiku bedzie juz 7 rok znamy sie z mężem od dziecka, jesteśmy razem ze sobą 11 lat. wzielismy slub w 5 rocznice naszego bycia ze soba. dzis jestem szczesliwa ale czasami sie zastanawiam ze na dzień dzisiejszy slubu bym nie brała u mnie nic sie nie zmienilo tylko moje nazwisko ale w sprawach adopcji i innych jest bardzo ważne zeby byc malżenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to on podsunął pomysl adopcji, zebym sie dowiedziala jak to wszystko wyglada. Jak mu powiedzialam ze trzeba byc 5 lat malzenstwem to wlasnie siedzial przy kompie i podniosl tylko glowe, spojrzał i powiedzial "to co bierzemy ten slub?" a ja do niego kochanie czy to sa oswiadczyny? a on "moze byc" :) bardzo romantycznie. nigdy wczesniej jakos o slubie nie gadalismy. bylo dobrze jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek popieram Agniren. Zabawa z chrzcinami mniejsze koszty. ale czy to ważne nawazniejsze jest to ze sie kocha i jest kochanym a wesele jest i przemija. ja dzis zrobilabym koscielny rodzice świadkowie rodzenstwo i koniec. zaoszczedziłbym w ten sposób duza kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wymiekam nie mam sily ide juz spać kolorowych snow kolezanki pa pa . Michaline raz jeszcze gratuluje. Udanego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - my na slub wydalismy tylko tyle kasy co na papiery, grajka w sali slubow i kwiatki. Do sali slubow mozesz zaprosic przeciez znajomych. My wieczorem ze znajomymi na drinka poszlismy ale na zasadzie ze my nic nie organizujemy. To oni nam tort z prezentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×