Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mi nie chodzi iza1978 o wesele itd. Tylko tak ogólnie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze obraczki. wybralismy jedne z tanszych. Moj M i tak nie nosi wiec moglismy tylko jedna kupic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem zuzia-zu, ale nie mam głowy do tego ! Muszę się z tym przespać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku przespij sie z tym bo o tej porze to tylko w vegas daja slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek zapłodniło się dziewięć z tego co pamiętam i żadne maleństwo z Nami nie pozostało. Później po punkcji na naturalnym cyklu pobrali trzy. I sie wszystkie zapłodniły. Podali mi 2. Była ciąża. Zdrowy Synuś. A Ten ZARODEK który został oddaliśmy,,,,,,,, Buziaki idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my z moim M (partnerem) to ślub weźmiemy właśnie w Las Vegas.. Kiedyś chciałam wesele, teraz już nie. Mogłabym wyjechać, wziąć skromny ślub a w Polsce tylko zarejestrować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Hej dziewczyny . igrek - ja brałam Puregon i Menopur. Puregon to jest w takim pudełeczku , wydłąda jak dłógopis . Jak mniałam stymulacje to dr Lewandoski mi mówił czy mam zwiększyć dawke czy nie . Kurcze tyle tych leków brałam że głowa mała . Czytam Was dziewczyneczki , i wszystkie takie młode . A ja jestem z Was najstarsza , jak widze . Ja brałam szlub w 1999 r , kupe czasu co ? Tak sobie myśle czy ja mam jeszcze szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michaline - Zyczę ci udanego wyjazdu , no i uważaj na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - no pewnie, że masz Kochana szanse.;D Nie wolno tracić nadziei i wiary!Trzeba ufać, że się uda.:-)Ja wiem,że to jest trudne ogromnie... Też mam chwile słabości i załamania, że nawet jak mi się uda, to będę starą mamą.:-/Albo że stracę dziecko, bo nie donoszę ciąży--jest mnóstwo obaw.Czasami już sił na to nie ma,ale jakbyśmy je straciły---no to po co dalej żyć ?? Ja kiedyś w chwili wielkiej rozpaczy wykrzyczałam mojemu M, że dziecko jest dla mnie wszystkim, że nie liczy się nic ani nikt inny - ani On ani moi rodzice, tylko Ono i jak Go nie będę miała, no to nie mam po co żyć !!! Idę Kochane spać....bo doła znowu załapałam--ten cholerny czas się tak dłuży....a tu nie da się ni zrobić, ani go przyśpieszyć ani w ogóle cokolwiek zrobić.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline moje najszczersze gratulacje super wiadomość z rana w ten pochmurny dzień :) Dziewczyny jak myślicie może powinnam zrezygnować z IUI jeśli mam stymulację na clo, bo na zastrzyki było za późno, nie wiem co robić. Do tego wczoraj się dowiedziałam ze szef planuje przenieść firmę w inne miejsce, i chyba grozi mu upadłość albo redukcja etatów. Masakra, więc może zaryzykuję tą ostatnią IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76, nawet nie myśl że może ci nie udać. Już niedługo jedziesz po mrozaczki a wtedy już na pewno będzie dobrze głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - to zalezy od was... głownie jak funduszowo... To kto teraz testuje bo sie rozochociłam z pozytywnymi betami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a jak u ciebie z przyrostem pęcherzyków wszystko dobrze? kiedy dokładnie termin IUI? Wiesz dr Z powiedział, że po clo pęcherzyk jest dobrych wymiarów, to może zaryzykujemy. Jestem strasznie przybita. jak firma upadnie rzeczywiście w ciągu miesiąca. To nawet po nie udanej probie nie zdążę przygotować się do IVF :( będę musiała znaleść inną prace i dopiero znów rozpocząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- masz mojego meila przeslij mi link na Twojego FB lub Nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam w internecie ze na wiosne kobietom czesciej udaje sie zajsc w ciaze, podobno nasze organizmy sa wtedy w najlepszej formie. Trzymam kciuki lato76 i za wszystkie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - idę na wizyte podgladową w poniedziałek, wtedy bede cos wiecej wiedziala, to oczywiscie napiszę. A Ty kiedy masz wizytę? razem pewnie podejdziemy do IUI bo idziemy łeb w łeb w tym cyklu:) Wspólczuje tego stresu z praca, amm nadzieje, że wszystko sie wyjasni po twojej myśli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza niestety nie mam Twojego maila :( Link na nk mogę wysłać za kilka minut - na fb dopiero z domu bo w pracy fb mam zablokowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Mi sie już wczoraj nie chciało pakować, więc zacznę zaraz. Monka, oczywiście , ze podchodz do IUI. Trzeba próbować dopóki mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26-podchodz do IUI jak wczesniej piaslam nic straconego. Niektorym dziwczynom udaje sie zajsc w ciaze za 5 czy 6 razem. Nie poddawaj sie juz tyle przeszłas :) Ja wiem ze czas ze praca i zmiany ale pamietaj dzis jest ta praca a jutro inna a dzidzia jest zawsze. :) Rozumiem ze masz tez obawy finansowe ale zawsze jest jakies rozwiazanie.Najważniejsze w tym wszystkim jest to zeby sie nie poddawać i walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- ok wyslij mi na nk. a masz jakis wogole moj adres z nk czy fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie macie rację, nic już nie mam do stracenia. Ja jadę we wtorek na wizytę jet to 12 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26-grzeczna dziewczynka:) Rozumiem kazda z nas ma chwile zwatpienia i kazda z nas ma czasami dość ale trzeba walczyć bo kto zawalczy o ciebie jak nie Ty sama. Bedziesz na wizycie niech lekarz Ci powie co On proponuje. Teraz sie juz nie zamartwiaj bo bedzie dobrze. Zobacz inne dziewczyny z forum nigdy nie myslaly ze będa miały kiedykolwiek dzidziusia a jedna udało się im .Udało im się tylko dlatego ze wierzyły i walczyły. dla ciebie 🌼 na poprawienie humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja jade 11 dc w poniedziałek wiec zobacz jestesmy w tym samym momencie cykl. bardzo sie ciesze, bedzie mi raźniej:D a kto teraz Ci bedzie IUI robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście chciały znaleźć mnie na nk to w wyszukiwarce wpiszcie doti a miejscowość Wołomin. Wyskoczą wam dwie osoby - ja to ta z czarno - białego zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×