Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Kordianka- Wysłałam Ci zaproszenie na nk teraz właśnie Piękne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi jak to jest z wizyta u ginekologa z mężem - są za czy nie bardzo do tego pomysłu podchodzą :) A może któraś wie jak u Wolskiego - jest przeciwny żeby żona była tez na wizycie ? Powiem szczerze - mąż mi tyle informacji przekaże, że będę wiedziała tyle samo co teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - na pewno nie maja nic przeciwko wchodzeniu do gabinetu razem, ja akurat chodze sama ale nie raz widzialam jak pary wchodzą... to samo androloga sie dotyczy bo przeciez to temat dla was wspolny i oboje jestescie zainteresowani diagnozą i planem leczenia. kiedy mąz ma wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostanie grafik na nowy miesiąc więc dopiero będę mogla go zapisać. Wstępnie chcieliśmy na przyszły piątek - ja do Zamory a on do Wolskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.:) Miłego dnia Wam życzę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- ja normalnie to chodziłam sama do ginekologa, ale jak miałam inseminacje mąż był ze mną;) Do Novum jak zapisaliśmy sie to tez razem wszystko razem no wiadomo nasienie sam oddawał a na punkcji to ja tez byłam tam sama. ale wizyty transfer zawsze razem.Mysle ze w takich sytuacja ch Panowie zachowuja zimna krew a tylko przd kolegami przyjaciolmi zgrywaja sie ze oni to nie bo to siara itp. moj M zawsze ze mna był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- chodzi o to ze to przyszłe wasze maleństwo jest wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- hej kochanioutka jak tam nocka byl malutki seksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - no rzeczywiście jest dzisiaj taki jakiś pochmurny dzień.:/ Michaline - o której godzince masz wylot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolałabym aby mój mąż był przy mnie bo póki co on chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji :/ Wynikiem na razie nie przejmuje się bo on wyników czytać nie umie, jak pójdzie do lekarza to wtedy będzie wiedział co i jak. A ja chce być przy tym bo wiem, że on w szoku mniej zapamięta niż ja i nic mi nie powtórzy ze stresu :( Ja do wizyt lekarskich już przywykłam, on raczej nie :P No ale ważne, że jest chętny chodzić do lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - uważam, że powinnaś posłuchać dr.;D On wie, co robi ? A kto jest Twoim - Zamora ? Zawsze to chyba przy IUI większe szanse niż natural, a jak macie jeszcze kaskę, no to nie ma się nad czym zastanawiać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - zaprosiłam Cię na nk.;D Możesz przyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - jakie piękne zaproszenia ślubne.;D I znów te śluby...ach - co to był za ślub !!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny cytat Kordianka: " Tylko serce z drugim sercem wiedzą milcząc czego chcą ... " ! Rozmarzyłam się---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tym razem IUI będzie robił Zamora. No to Julcia będziemy może nawet tego samego dnia miały IUi :) Kordianka, ja zawsze chodzę na wizyty z M, czasem tylko sama, u Wolskiego tez byliśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka...ale Ty się zmieniasz--w innych włosach i fryzurze bym Cię nie poznała.;D Jak Ty młodo wyglądasz !! Ile macie latek z M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - w większości w Novum właśnie są ginekolodzy.:)Ja byłam na 1 wizycie z M, bo dr wywiad przeprowadza--pyta obojga o choroby,o badania, więc raczej wskazane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - a u Wolskiego no to niestety nie wiem, jak jest, bo nas nie dotyczy problem nasienia, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - nie Kochana...jeszcze sexu nie było ! Zresztą - znów doła wczoraj załapałam, więc...lipa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - chyba ode mnie dostałaś to zaproszenie na nk teraz.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a ogólnie z tego wszystkiego ! Bo jak sobie pomyślę o tym, ile mam problemów, a tu jeszcze ten ślub.:/ Mam czarne myśli, że znowu coś pójdzie nie tak.:(A w ogóle,że muszę czekać--najpierw na @,potem na tą komórkę.:-/Już mam dosyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za chwilkę milczenia ale przyjaciółka napisała mi smsa, że urodziła i poleciałam obejrzeć maleństwo :) W sumie miałam proroczy sen bo śniło mi się w nocy, że zadzwoniła abym popilnowała jej dziecka bo idzie rodzić - no i stało się :P Ja młodo ? Kobietki ja już mam prawie 30 tkę na karku :P Co do ślubu to był skromny z uwagi na finanse. Zrezygnowaliśmy z fotografa, kamerzysta był za darmo, podobnie jak samochód do ślubu, suknia szyta, skromna. No ale to nie oznacza, że jak było skromnie to źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno - ślub i wesele miałam 250 km od domu, w stronach rodzinnych męża gdyż z tamtych stron było więcej gości no i cenowo znaczna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - na facebooku jestem i zdjątka komus moja przesyłałam wiec moze Ci dziewczyny prześlą? monka - naprawde bardzo sie ciesze, że obie bedziemy znowu mialy IUI (tak jak w grudniu), masz rację mozemy jednego dnia miec... Ja ostatnio miałam 13 dc IUI bo po tych zastrzykach mi dosc szybko pecherzyki urosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×