Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza1978 - a ja dopiero teraz mam czas, by siąść na kompie.:/W pracy jeszcze jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli - ja też leczę się u dr Dobek z konsultacjami u dr Zamory ! Agniren-może niech Ci Twój M zrobi zdjęcie z boku i nam wyślij na pocztę -- brzusia oczywiście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja tez jestem w pracy ale dzis mam luz wiec siedze caly czas przy kompie nudzi mi sie juz ja chce isc do domu zrobilam wszytko nawet jutrzejsza robote wiec ja do domu che :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dzięki i Lato.;D Doczytałam...miałam kilka stron zaległości od wczoraj ! A to wynik bety 2,5 no to już nie może wzrosnąć ? Przecież to z 10 dpt. dopiero, a Ona chyba w Wielki Piątek miała testować dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - a ty jakie masz zdanie o doktor Dobek?Dziewczyny - macie jakieś opinie o doktor Dobek?Ja byłam u niej zaledwie 2 razy więc ciężko mi cokolwiek konkretnego napisać.Wrażenie robi naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- no tak miala w piatek ale juz dzis cos powinno byc przeciez transfer miala 2 tygodnie temu. ja sie pytalam dr O ktory jest dzien ciazy mojej tej pierwszej to powiedziala ze sie liczy od dnia transferu takze my6 mozemy wiedziec kiedy poczeło sie dziecko i kiedy jest sie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- moze zrobic jeszcze jedna bete ale nie sadze zeby ona jeszcze urosła ja robiłam tak samo jak Ona. mialam sie testowac w piatek zrobilam jednak bete w srode i była powyzej 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo zaraz ide do domku tzn do sklepu kupic sobie buciki i prezent dla ciotki i wuja na 45 rocznice slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 rocznica ślubu...wow...super.Mam nadzieję,że też takiej doczekam. Co kupujesz iza1978? Swoją drogą ciekawe jakie to uczucie jak się jest z kimś od 45 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli- mam kupic im kapcie wiesz maja juz wszystko kapcie beda dodatkiem robie taki kosz winko wodeczka kawka słodycze jakis motyw swiateczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato tak bardzo mi przykro, dopiero dziś przeczytałam ze nie udało się. Miałam wielką nadzieję, ze właśnie teraz Tobie się uda, przecież nie było innej opcji, jakie to życie jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - robiłam operacje nosa :), ta operacja to była taka wisienka na torcie... :) koniec terapii i nowy nosek ;) biegły rewident - chce być "wypasioną księgową" ;)) zapisałam sie na kurs i zaczynam od nastepnego tygodnia, i tak do prawie końca maja całe weekendy ... egzamin 9 i 10 - 24 maja i 31 maja. musze przysiąść do nauki bo ostatnio - wszystko lezy odłogiem :( ale mam tez dobre informacje, bo dostałam zgode na aplikacje w firmie audytorskiej w formie umowy zlecenie... tzn. nie bede musiała rezygnować z pracy tej w której obecnie pracuje. ciesze sie .... po mału do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyłączam juz kompa czas isc do domu :) buziaki jakie mam mile zakończenie dnia dostałam wiadomośc od koleżanki same dobre wieści ale to pożniej ..............:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przez jakiś czas nie miałam internetu, bella ja chodzę do dr. Obuchowskiej, a IUI robił mi Zamora mimo iż nieudana nie mam mu nic do zarzucenia faktycznie jest specyficzny choć mi to w ogołe nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli - już tu pisałam kilka razy o Niej.:P Mi Ją poleciła Jej koleżanka z Krakowa, do której jeździłam endokrynolog-ginekolog ! nawet przy mnie 1 raz do Niej dzwoniła,by mnie przekazać.;-) Dr Dobek dla mnie konkretna,nie owija w bawełnę,nie daje złudnych nadziei i mówi wprost, jak sprawa wygląda,ale wszystko wytłumaczy,zawsze miła.Może trochę oschła czasem,bo nie pociesza,jak ktoś płacze,ale to dobrze chyba.Przyznaje się,że nie wie wszystkiego i dlatego konsultuje z L lub z Z.Przez telefon zawsze ok-nigdy nie miałam wrażenia,że mnie zbywa czy zmęczona. Ja też dopiero kilka razy byłam-3 chyba.I kilka rozmów tel.Na esy odpisuje,bo sama mówi,by pisać jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to jakiś plus IVF,że znamy dzień poczęcia.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - już masz upatrzone te butki ? Jaki prezent kupujesz ?? Zdjęcie wyślij.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponieważ w najbliższych dniach moze mnie nie być na forum. Chciałam Wam życzyć z okazji nadchodzących świąt wszystkiego co najlepsze. Świąt w rodzinnej atmosferze, chwili zadumy, nabierzmy w tych dniach nowej woli do walki, pozytywnego myślenia i poczucia, że każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego i doprowadzi nas do oczekiwanego finishu. Czego Wam i sobie życzę. Chyba trochę mało świąteczne te życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja też bardzo sobie cenię u lekarzy to,że nie udają,że są wszechwiedzący.Czasem takie rozdmuchane ego lekarza przynosi ogromne szkody dla pacjenta.Dobrze,że doktor Dobek należy do takiego typu ludzi.Jednocześnie potrafi nawiązać relację z pacjentem, co dla nie osobiście jest bardzo ważne - wtedy nie czuję się jak "przypadek" tylko jak człowiek. lena66 - Tobie też wszystkiego dobrego.Przede wszystkim wiosennego optymizmu i nowego życia w Tobie :) Miłych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Na jaki kolor malowałaś paznokcie ? Może na czerwony ? a jak tam słoneczko u Ciebie pokazało się ? captcha - Dzięńkuje za miłe słowa i podniesienie na duchu . Czytałam Twoje i innych dziewczyn poczynania , więc jestem dla Was weteranok pełna podziwu . Dzięńkuje Ci kochana bardzo , że zajrzałaś do Nas . lena 66 To Ty masz tą samą dr prowadzącą co ja i izka . Tak ja bardzo lubię muzyke i nie zaczynam dnia bez włoczenia jakiegoś sprzętu grojącego . A propo czekolady to nie przeżywaj tak , ja czasami równierz zjadam całą , a dla mojego M zostawiam tylko papierek . bella74 - wszystkie lekarze w Novum są dobre . Co do dr Zamory to jest super .Ale do niego ciężko się dostać , ja byłam u niego kilka razy . Może jest małomówny , ale znasie na rzeczach i nie lata po innych dr na konsultacje i td . Jest konkretny i powie co i jak . igrek - tak pospałam , ale w nocy budziłam się kilka razy . Tak ja codziennie wczesnie wstaje . igrek - a u mnie wczoraj padało , zo to dziś świeci słoneczko , chociaż czas od czasu chowasię za chury . Co do bety , to zapytalam dr czy niepowinnam powtórzyć , ale dr powiedziała że niema sensu . Więc wiesz mi też bym chiała żeby było inaczej , ale dzięńki za miłe chęńci i td . A co alkocholu , to mósiałam sobie dzisiaj zaaplikować . Ale w każdym bądz razie nie przesadzam z alkocholem . Spoko kontrolowałam siebie , raz w życiu mi się trafiło , że film mi się urwaw. Ale to każdemu może zdażyć . monka 26 Widzisz , żyzie potrafi Nam nie zle dać w kość , ale tak to juz jest . Ja równierz myślałam , że tym razem mi się uda . Jestem tym wszyskim przygnębiona , bo wykorzystałam już wszystkie moje śnierzynki . Więc zaczne to wszystko od nowa . lena2005 - mniałaś operacje na nos ? moja koleżanka mniała na nos i uszy , i powiem Ci efekt był rewelacyjny . Podziwiam takie osoby które decydująm się na takie operacje , ja nie wiem czy zdecydowałam się . ale dobrze , że odważyła się i poszłaś super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kogoś nie ominęłam , bo jest Nas teraz coraz więcej . Narazie dziewczynki , bo zostało mi jeszcze 3 okna do umycia . A jutro mam iść do fryzjera , a pózniej będę coś pychciła na święta . Chociaż jedziemy do mojej siosry , ale coś trzeba ze sobą wziąść . Więc pa pa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - dzisiaj na różowo:) Przetranspotrowalam sie na popołudnie do rodziców, bo mi nudno w domu było. Mama piecze babki na święta a ja siedze i luskam migdaly. Lena - dla Ciebie tez wesołych i spokojnych świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - dziękujemy za piękne życzenia i nawzajem.:D Ja potem napiszę życzonka dla Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×