Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Malwi -super podzielone komórki. Mam nadzieje ze zostana one u Ciebie przez 36 tygodni :) z calego serca Ci tegop życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim . Ja dopiero niedawno wstałam jakaś zmęczona byłam chyba wczorajszymi emocjami. Mąż właśnie robi śniadanko:) Dzięki wszystkim za wsparcie. Najgorsze to czekanie... Zuzia-zu dawaj znać szybo jak odbierzesz bete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Mam nadzieje , że torbielka się wchłonie , i szybko ruszysz do IVF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - każda z nas przeżywała, przeżywa ale mam nadzieje że nie będzie przeżywać więcej niepowodzeń, są też załamania, pytania co teraz, pozorny brak perspektyw na dalszą drogę, walkę. Ale myślę, że dziewczyny się ze mną zgodzą, że to forum udowadnia, że trzeba się wziąść się w garść i walczyć dalej. Jedni walczą krócej inni mają dłuższą drogę ale te nawet najbardziej "trudne" przypadki pokazują szczęśliwe zakończenie. Zwątpienie będzie zawsze ja jeszcze kilka dni temu myślałam, że nie podejdę w maju do IUI ale dzięki dziewczynom zrozumiałam, że warto każdą szansę wykorzystać jeśli i tym razem się nie uda napewno to przeżyję ale będe walczyć dalej. Każdej z na życze wiary wytrwałości i woli walki MUSI NAM SIĘ UDAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Słuszne słowa , zobacz chociaż na mnie , przeszłam 6 IUI , 4 transfery i td . I teraz czeka na mnie kolejne podejście do IVF . Mnialam chwile załamania i td , ale zawsze trzeba z tego upadku podnieś się i iść dalej . Trzeba wierzyć , że sie uda , i wszystko zrobić w tym kierunku ! A tu na forum można dostać takiego wsparcia , że będzie lepiej pokonać , te wszystkie trudności . Życzę wszystkim wytrwałości , a już nie dłógo to wszystko będzie nam wynagrodzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983-będzie dobrze, ja wiem że czekania to jest najgorsze , ale trzeba wierzyc , że się uda . Nedenerwuj się , odpoczywaj , czytaj kciązki , oglądaj filmy i td . A wszystko będzie dobrze , wierze , że sie uda . bo inaczej byc nie może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 mam nadzieję że dziewczyny się na mnie nie pogniewaja ale z Ciebie jestem szczgólnie dumna przeszłaś dużo, też ostatnio szczególnie trudny czas miałaś, było ciężko ale dałaś rade i walczysz dalej. Ja wiem, że będzie Ci to wynagrodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nadal nie wiadomo co z tym wirusem, wczoraj miałam wizytę i zamiast hbs w laboratorium zrobili mi badania na przeciwciała, dr Z powiedział, że oszaleje i znów musiałam zrobić hbs i czekam na wynik do piątku, jak wszystko będzie dobrze to w na początku maja mam zgłosić się na wizytę startową. Julcia to wychodzi na to , że może jak wszystko się ułozy w podobnym czasie będziemy miały IVF :) Lato a Ty kiedy ruszasz z procedurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Coś Ty , jak mogą dziewczyny na Ciebie pogniewać się . Tymi słowami dodałam Im odwagi , ja równierz dostałam od dziewczyn duzo takiego wsparcia , a juz mnialam się poddać . Ale dla mnie sa przykładem mena , captcha , cindi i inne dziewczyny , ze starej ekipy . Więc trzeba walczyć o swoje szczeście . Nie można poddawac się . Zobacz jak mena pisze o swojej królewnie , to dla takich chwil trzeba walczyć . Moja stopka nie jest dokońca uzupełniona musze coś z tym zrobić . Jak cofniesz się o kilka stron to zobaczysz moją calą stopke . Byłam po pierwszym transferze ze świerzych zarodków w ciąży , pózniej mnialam poronienie i wyłyżeczkowanie . Pozniej znów crio-t nieudane . Ale nadal będę walczyć , mnie Tobie i innym dziewczynom to wszystko będzie wynagrodzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 mam nadzieję,że już koniec tych labolatoryjnych zawirowan liczę, że dla Ciebie julci izy i mnie maj będzie wyjątkowym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-czytajac Ciebie maiłam gąsiora na całym ciele :) Pieknie to napisalaś. Musimy walczyc bo kto za nasze malenstwa zawalczy jak nie my same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-czytajac Ciebie maiłam gąsiora na całym ciele :) Pieknie to napisalaś. Musimy walczyc bo kto za nasze malenstwa zawalczy jak nie my same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- tak pieknie to napisałaś ze miałam gąsiora na całym ciele:) Pieknie. Musimy walczyć bo kto za nasze maleństwa zawalczy jak nie my same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- tak pieknie to napisałaś ze miałam gąsiora na całym ciele:) Pieknie. Musimy walczyć bo kto za nasze maleństwa zawalczy jak nie my same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no super by było, ale wiesz ja o sie juz wole nei nastawiac bo ta torbiel ma moje plany głeboko:P ale nadzieje mam Dziewczyny maj bedzie nasz!!! zuzia - kciuki zaciśniete do granic możliwości&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no super by było, ale wiesz ja o sie juz wole nei nastawiac bo ta torbiel ma moje plany głeboko:P ale nadzieje mam Dziewczyny maj bedzie nasz!!! zuzia - kciuki zaciśniete do granic możliwości&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! U mnie dzisiaj słoneczko świeci i ciepło było rano.;-)Byłam o gin., już po 20 minutach byłam po wszystkim.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - tak,ja biorę Acard już od wielu lat właśnie, więc coś w tym zapewne musi być.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się strona dzisiaj chrzani i jakieś błędy wyskakują.:/ Ja dziewczynki po wizycie.;D Badania mi nie zrobiła.Tak myślałam zresztą,bo zaczęłam lekko już plamić 2 dni temu,ale usiadłam na fotel.Powiedziała,że szkoda robić teraz.By lepiej zrobić po @.Bo teraz jest i plamienie i krwawienie,więc @ się zbliża.Ale tak no to niepotrzebnie się bałam,bo nie wiedziałam,czy mi da za free na te posiewy.:-)Bo Ona taka starsza,złe ma opinia i nie za miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się strona dzisiaj chrzani i jakieś błędy wyskakują.:/ Ja dziewczynki po wizycie.;D Badania mi nie zrobiła.Tak myślałam zresztą,bo zaczęłam lekko już plamić 2 dni temu,ale usiadłam na fotel.Powiedziała,że szkoda robić teraz.By lepiej zrobić po @.Bo teraz jest i plamienie i krwawienie,więc @ się zbliża.Ale tak no to niepotrzebnie się bałam,bo nie wiedziałam,czy mi da za free na te posiewy.:-)Bo Ona taka starsza,złe ma opinia i nie za miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale...wszystko Jej dokładnie wytłumaczyłam,po co mi itd.,karty miałam ksero-nawet nie chciała,by zostawić,tylko z 1 sobie spisała rozpoznanie i powiedziała,że i tak się będę leczyć gdzieś indziej.Tylko ksero cytologii pytała,czy może wziąść.Stare posiewy też spisała.Więc była miła dla mnie i zapisałam się na 18.04,a jak nie dam rady,bo @ się nie skończy no to mnie pielęgniarka przepisz na 23.04,więc ok.Tylko...zbadała mnie normalnie i wyczuła po lewej stronie coś--mówi,że może jakaś cysta,bo zgrubienie!Mówiłam Jej,że po tej stronie no to raczej nie miewam,ale...wkurzyłam się !!! Bo już tak blisko ICSI jestem i znowu coś może wyjść. Zastanawiałam się,czy by tego teraz nie sprawdzić i poradziłam się mojego M.Powiedział,że tak.Zresztą--ja się będę stresować,więc niepotrzebnie myślę,a 50 zł. za usg no to nie majątek przy tych kosztach.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dokładnie tak jak napisała michaline sprawdź nie ma sensu się niepotrzebnie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr mówiła,że teraz przed @ no to raczej by się nie badać,ale w Novum to robią.;D Zadzwoniłam do 1 z dr tu na miejscu, ale mnie dziś nie wciśnie i zadzwoniłam do 2 ( Oni przyjmują w tym samych gabinecie-1 wtorki,czwartki,czasem piątki, a 2-poniedziałki i środy,więc jak mi trzeba no to idę do 1 lub do 2 )I jutro mam 18.50 czy 45--już nie pamiętam.Chciałam na konsultacje do dr Dobek,ale ma jutro 11-11.30,więc rano wyciągnę kartę i zadzwonię i się poradzę.Może nie będzie trzeba iść.Tylko 7 dc. dopiero jak kazała. Kurcze--jak nie urok no to sraczka i tak w koło MACIEJU !!! Dr mi powiedział,że to tylko badanie zwykłe,więc mylące i może jest wszystko ok.;-)Pocieszył mnie ! Jest złudne tak je nazwał. Zresztą-po czym by tam coś było.Miesiąc temu robiłam i było ok,endo grube,więc do złuszczenia.Pęcherzyków brak-a to z nich się one biorą no nie ? Już mam schizę.:/ Co Wy o tym wszystkim myślicie dziewczynki? Ja już zaczęłam krwawić i plamić, więc jutro może @ będzie tak na maxa. Czy po tych lekach FEMOSTON może być coś takiego ??? Już bliżej niż dalej, a tu znowu mam się czym martwić ( a może i nie mam )---już sama nie wiem!na pewno mam o czym myśleć.Jeszcze mi tego potrzeba. Ale...chyba torbiel nie przeszkadza do transferu jak coś no nie ? Bardziej do stymulacji-no bo jajniki. Proszę Was o jakąś radę czy spostrzeżenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dokładnie tak jak mihaline napisała sprawdź nie ma sensu sie niepotrzebnie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×