Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek - nie sadze zby cysta była, bo niby skąd... pecherzyka nie miałas bo ciegle jeden cykl masz. ale sprawdź bo bedziesz sie stresować niepotrezbnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, tak, mam problem z tą stroną... co do tego zgrubienia, to nie ma sensu martwić się na zapas. Trzeba sprawdzić. Na pewno wszystko jest Ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, tak, mam problem z tą stroną... co do tego zgrubienia, to nie ma sensu martwić się na zapas. Trzeba sprawdzić. Na pewno wszystko jest Ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Troszkę byłam milcząca ale na bieżąco czytałam Was - mimo wszystko pogubiłam się - tyle się tutaj dzieje. Ja z rana zauważyłam, że dzisiaj dostane okres - zresztą nie musiałam tego zauważyć - brzuch potwornie mnie boli :( Mój prywatny ginekolog zrobi mi stymulację z clo - chce zobaczyć czy pęcherzyki po zwiększeniu dawki będą rosły ( po 1 clo dziennie nie rosną tak jak powinny ). I nawet jak dobrze mnie postymuluje dzidzi nie będzie z uwagi na problemy męża :( My na 99% w Novum będziemy 19 kwietnia - zajrzymy tam przed męża usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie martw sie, umów sie szybko na usg i wtedy bedziesz wiedziała co i jak. ja przy IVF miałam dwa torbiele endometrialne... może u Ciebie to nic strasznego i martwisz sie niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moj dzien zaczal sie koszmarnie. Jak jechalam na pobranie krwi to mialam stluczke, z mojej winy niestety. Nic sie nie stalo, tylko rejestracje i podkladke pod rejestracje mu uszkodzilam, ale pan byl sluzbowym samochodem i kazali mu wzywac policje. Przez co zarobilam mandat i punkty karne. Do tego przed wyjsciem z domu mialam spiecie z M.... Szkoda gadac.... Teraz mam humor z d....y. Znajac moje szczescie to mojego pecha jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie martw sie, umów sie szybko na usg i wtedy bedziesz wiedziała co i jak. ja przy IVF miałam dwa torbiele endometrialne... może u Ciebie to nic strasznego i martwisz sie niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu przykro mi z tych porannych nieprzyjemnych wydarzeń, dzień zaczął się nie najlepiej ale odwracamy kartę i zakończy się pozytywnie. Głowa do góry. PS dobrze,że nic Ci się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia będzie dobrze :* Główka do góry - zobaczysz już się wszystko odwróciło i teraz będzie już wszystko na plus :) Ja wczoraj z M znów poruszyłam temat ów wielbicielki - poinformowałam go, że wierzę mu że jest grzeczny ale uprzedzam, że jeśli dowiem się, że jest inaczej to osobiście go spakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - krew oddana, wyniki do odbioru po 16 Dziewczynki badzo Wam dziekuje ze tak mocno trzymacie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu przykro mi z powodu tych porannych nieprzyjemnych wydarzeń, dzień zaczął sie nie najlepiej, ale odwracamy kartę i zakończy sie pozytywnie, dobrze,że nic Ci sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia będzie dobrze :* Główka do góry - zobaczysz już się wszystko odwróciło i teraz będzie już wszystko na plus :) Ja wczoraj z M znów poruszyłam temat ów wielbicielki - poinformowałam go, że wierzę mu że jest grzeczny ale uprzedzam, że jeśli dowiem się, że jest inaczej to osobiście go spakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - autem sie nie martw, najważniejsze jest Twoje zdrowie... z M sie pogodzisz :) wszystkie czekamy na dobre wieście, :) wiec głowa do góry kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - krew oddana, wyniki do odbioru po 16 Dziewczynki badzo Wam dziekuje ze tak mocno trzymacie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dziś fatalny problem z tą stroną trzeba mieć w sobie wyjątkowo dużo cierpliwości i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza z tym oczekiwaniem na wyniki w Novum jest różnie. Na wynik badania nasienia czeka się 3 godziny ale pani poinformowała nas, że jeśli w tym dniu nie mamy wizyty to mamy czekać 8 godzin :( Lena nie jestem ostra ale chce by miał świadomość tego co może stracić :( Zuzia z niecierpliwością czekamy na wyniki bety i do tego momentu mocno trzymamy kciuki :) Tak też mam problemy z wysyłaniem wiadomości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×