Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

to przez zuzie :)), wszystkie dziewczyny chyba zaczeły pisac w tym samym czasie ... i sie zablokowało.. Widzisz Zuzia! - wszystkie trzymają kciuki i wszystkie czekały na Twoja wiadomośc :) - głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - bardzo dobrze mu powiedziałaś!!!, niech wie, aby później nie było niespodzianki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - miało być ostra w znaczeniu konkretna!!!:) uważam to za zalete rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - no właśnie jak Lena2005- pisała to wszystko ze chcemy wiedziec co i jak.Trzymamy za Ciebie kciuki i dlatego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 mam pyt. czy wy z M podchodziliście kiedyś do IUI bo nie masz w stopce, czy od razu była decyzja o IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bardzo Wam dziekuje za wsparcie. Bylam w jakims laboratorium blisko domu i u nich wyniki sa dopiero po 16. Mam nadzieje ze macie racje i przynajmniej milo dzien sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - u mnie nie było szansy na IUI, mam wszystko w zrostach i nie było szansy na wydostanie sie jajeczka z jajnika a potem z jajwowodu.. wiec od razu podeszliśmy do IVF na cyklu na naturalnym, gdyż nie kwalifikowałam sie na stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj robiłam ponownie HCG i wynik wyszedł dosyć wysoki bo 3806,0 tydzień temu miałam 363, a teraz ponad 10 razy tyle... ... za mało człowiek sie martwi .. za dużo to też sie człowiek martwi... :( dziewczyny - to jest dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - mam nadzieję, że i nawet gdyby coś no to będę miała.:P Dzięki panienki za wsparcie i te wszystkie słowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - reszta dnia musi być już super u Ciebie ! Mi też się nie za dobrze on zaczął, jak pisałam.:/ Każdej z nas dziś stronka szwankuje i po kilka razy się wklejają te same posty.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005- - dziewczymy mowily cos wczesniej ze beta powinna sie podwajac co 2 dni. Wiec chyba jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - hehe...a ile ja musiałam mieć tej cierpliwości, by wysłać Wam takie obszerne wiadomości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - dlaczego nie zakwalifikowałaś się na stymulację ? FSH i AMH przyczyną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - ja na becie się za dobrze nie znam, ale mam nadzieję, że wkrótce poznam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zuzia-zu oby te poranne niepowodzenia, były oznaką powodzeń i dobrych wiadomości po 16 godzinie...no ale na prawdę miałaś...najważniejsze że nic Ci się nie stało to trzymamy dalej kciuki za betkę niach rośnie,rośnie,rośnie,beż końca... Alicj@ gratuluję Ci kochana bliżniaków... malwi2983 odpoczywaj,i czekamy teraz na dobre wieści od Ciebie,trzymam kciuki oczywiście!...to mąż dziś Ci robił teraz śniadanko do łóżka, fajnie... igrek zrób to usg,dla pewności żeby nie było żadnej niespodzianki bo przecież jesteś już tak blisko,szkoda że nie udało się zrobić tych posiewów... kordianka popieram,niech mąż bedzie świadomy co może stracić...dobrze mu powiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zuzia igrek - dokładnie tak, przysadka mózgowa robiła wszystko na pobudzenie produkcji komórek - czyli wysokie FSH, a jajnikom nie chciało sie ich produkować .. - niskie AMH stymulacja zwieksza FSH... a ja już miałam wysokie FSH, wiec ta stymulacja nie była wskazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 tez sie nie znam na kwestiach bety ale najważniejsze, że przyrosła a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - posiewy...no to nic straconego ! Zrobię 18 - go albo 23.04.;-)Mogłam tydzień temu,ale przełożyłam,by mieć świeższe---nie przewidziałam,że @ zacznie się zanim leki skończę brać, a dziś ostatnią tabletkę wzięłam !! Próbuję się do dr dodzwonić, by mnie dzisiaj jeszcze przyjął po godzinie 20.00.:P To jest Jego mieszkanie i w nim ma ten gabinet i kiedyś mi proponował, że jak pilne, to to jak tamten skończy, to On może.Zresztą-On jest spoko ! Kiedyś mnie w Wielką Niedzielę przyjął, a ten 2 - raz kasy nie wziął, mówiąc, że i tak często robię to usg i wydaję pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- przrost bety jest akurat jak na ten dzien ciązy. super ze rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- tak sobie mysle ze może mi ten posiew wyszedł ze własnie byłam przed miesiączką. w poniedzialek byl pobrany materiał a w piątek dostałam@. moze lekarz nie zwrócił uwagi na to chociaz z tego co pamiętam mówiłam mu ze czekam na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, mam ogromną nadzieję, że te dzisiejsze przypadki są podobne do moich i przyniosą Ci wielkie szczęście. Trzymam kciuki Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- ja wiem ale jakoś sobie tak pomyślałam. umówiona jestem juz do lekarza w poniedziałek zobaczymy jakie tym razem beda wyniki.A ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz bym chciala byc w domku, dzis zaplanowane mam mycie okien w sypialni i ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 ja w to wierze, ale czekam już tak bardzo na ten dzień , że jak wyjdzie to trudno mi będzie dopiero uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - właśnie wiem coś o tym FSH.:/ No niestety dziewczynki, ale dr nie odbiera i chyba dopiero jutro to usg tak, jak się z Nim umówiłam.:( Lena - czyli Ty z torbielami miałaś transfer tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - może masz rację Mała z tym posiewem.:/Ech...widzisz--obie mamy znowu pod górkę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×