Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

No właśnie Michaline - czytając Zuzię pomyślałam o Tobie--pamiętasz kosz na śmieci itd. ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - musi się udać Kochaniutka !! Iza-ja myłam okna ze 3 tygodnie przed Świętami.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - zuzia sie odzywa ale jeszcze nie mam wynikow. Wlasnie M wrocil z pracy, ogarnie sie i jedziemy. Nie chcialam sama jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzuia zu- juz myslałam ze sa wyniki. stresuje sie ale jakos jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - czyli na Twoim przypadku widać, że można do transferu podchodzić z torbielami no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - to Ty chyba pisałaś, że nie wytrzymałaś i chyba aż 2 razy zrobiłaś sobie sikańce, jak czekałaś na betę ? W których dpt. i co Ci wyszło ?? Pytam, no bo nie wiem, na której stronie to pisałaś.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - niby tak, ale torbiele mnie bolą... nie wiem czy rosną!? pomimo że nie dostałam miesiaczki. nie wiem. :( tylko Julcia ma inne torbiele... nie endometrialne, wiec tutaj sprawa jest inna. u mnie nie było sensu ich wycinać i one same sie nie wchłoną ja sikańca robiłam - chyba 7 lub 8 dzień, nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - no to mnie nie bolą i chyba raczej nie bolały nigdy, ale ja mam niestety do nich skłonności.:/Już 2 razy miałam laparo przez nie, no bo nie chciały się wchłonąć.:( 4 raz już bym laparo nie zniosła.:-/A bo 3 raz miałam na tego wodniaka !!Już mam dosyć tych torbieli-i wygląda na to, że trzeba by było się badać co miesiąc, by sprawdzać, czy ich nie ma !Ale my to mamy życie.:-(Ech...i zastanawiam się nad tym, czy one przeszkadzają czemuś czy to dzidziusiowi, jak się zajdzie w ciążę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze z novum mówili - że jedyne lekarstwo na endometriozę to ciąża, gdyż w ciągu 9 miesięcy endometrioza sie nie powinna rozwijąc, gdyz nie ma miesiaczkowania i generalnie powinna sie zasuszyć. i szczerze na to liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane beta 130,5!!!!!!! Jakoś to do mnie nie dociera!!!! Ściskam Was wszystkie, bez Was nie dałabym rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia WIEDZIALAM WIEDZIAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZUA Boże jak ja Ci Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesz sie kobieto jestes w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - czułam, że tak będzie ! Super.:)Niesamowita--kolejna z nas zaciążyła.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia rewelacja kochana z całego serca gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - pięknie, wowowoowowoowowwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piekne zakończenie dnia :)))))) gratulacje dla M !!!! :) śweitujcie dzisiaj, tylko TY bez SZAMPANA :), niech M upije sie za Waszą 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia SUUUPER aż ciargi mi przeszły kochana tak bardzo się cieszę:),:),:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałam sie z Twojego szczescia liczac kiedys na swoje . Gratuluje Ci jak njie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś wysyp tych ciąż nareszcie coś się dzieje. Aż się popłakałam.... Wiruski ciążowe dziewczyn działają:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!JAk się cięszę:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jakie emocje,kurcze wyje i ja...wspaniale czeka się na taką chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×