Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hehehe a ja powiedzialam M ze ta beta za mala na blizniaki. On sie troche stresowal ze moga byc blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu sprawdzilam w ksiazce w trzecim tygodniu ciazy beta jest miedzy 5 a 50. Wiec jak masz 130 to chyba parka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie odpaliłam kompa, żeby zobaczyć co u Ciebie Zuzia :) moje wielke gratulacje cudownie, że Ci się udało, piję za Twoje, a raczej za Wasze zdrówko lamkę wina :) aż mi łzy napłynęly do oczu, ale to z radości :) :) jeszcze raz gratulacje Kochana buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje za wsparcie!!!!!! Bez Was naprawdę nie dałabym rady!!! Jestescie WIELKIE i dajecie oblrzymie wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-ja o Tobie pisałam,że teraz musi Ci się udać odnośnie tej bety.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - koniecznie gadaj do brzucha!!!! ja codziennie pierwsza rzecz jaka robilam to mowilam do brzucha dzien dobry moje robaczki, i na dobranoc tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja cały czas z nimi gadam i dotykam brzuszek:) Jak leżałam na transferze to podczas podawania moich dzieci modliłam się do Michała Archanioła żeby mi pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie mialam żadnych plamien. Michaline - a czy Ty juz wiesz w ktorym szpitalu chcialabys rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi teraz Twoja kolej na przekzanie dobrych wiadomości, napewno będzie dobrze, cały czas trzymamy wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę monka. Uwielbiam kwiecień, bo w kwietniu się urodziłam to musi być mój miesiąc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - ale super!!!!!:D:D:D cudowna passa trwa:) niesamowite:) Dziewczyny zobaczcie ze zuzia w pierwszym udanym transferze tez miała wysoką betę...z ta betka reguł nie ma ja obstawiam pojedynczą ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia skarbie gratuluje z całego serca.Ja w pracy nie bardzo mam możliwość siedzieć przed internetem ale trzymałam kciuki przez cały czas. Też byłam o was spokojna:)Już teraz będzie tylko dobrze:) Malwi ja miałam plamienia implantacyjne. Było to bardzo delikatne plamienie, takie brązowawe. Sama nie wiedziałam co to jest bo dostałam strasznego stanu zapalnego po luteinie, zresztą pierwszy raz w mojej długiej novumowej karierze. Byłam przekonana że ma to związek właśnie z tym zapaleniem choć w głębi duszy modliłam sie żeby to było plamienie implantacyjne. Przy żadnym ze wcześniejszych transferów nie miałam takiego czegoś. Fajnie się czyta takie radosne wiadomości. Od razu mam lepszy humor. Taka nadzieja w człowieka wstępuje.Zuziu jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kochana malwi2983 - wróżba również będzie ! Idę robić z moim M sałatkę grecką.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
zuzia I ja się dołanczam z gratulacjiami i życzę wypasionej betki i oby tych dwóch szkrabików .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×