Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline a ty jak chcesz rodzic? Bo ja teraz duzo o tym mysle i nie mam pojecia wszedzie sa plusy i minusu. No oczywiscie jak wszystko jest dobrze i mamy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena27. Ale sliczna coronia, i jaki usmiech, mam jakas slabosc do dzieci sa takie kochane wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76 dzięki za przyjęcie. a uzywają może embryogenu słyszałam dobre opinie. chyba jesteśmy podobne wiekowo ja 75 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - tak właśnie myślałam , kto ze mną bedzie w parze . Może Ty , a może igrek , Julciaa , monka , lena 66, już sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 66 dzięki bardzo. trochę ciężko porusza mi się powaszym forym. dziewczyny czy gdzieś można zobaczyć cennik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Zuzia ja tez nie mogłam dzisiaj spać , co godzina się budziłam, nie wiem co się dzieje. Chyba za dużo myślę o moich robaczkach... Brzuszek zrobił się już z powrotem płaski... Iza masz rację my tez się w końcu doczekamy trzymam kciuki za wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaniwy- Tak jestesmy w podobnym wieku . A co do embryogenu , to nie wiem co to jest . Mósze poczytać . A Ty na jakim etapie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - niestesuj się tak , to jest normalne . Że raz masz brzuszek wzdenty ,a raz robi się płaski . Tym nie przejmuj się , będzie dobrze . Kciuki cały czas zaciśnięte , więc musi udać się !! Bo inaczej być nie moze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76 dziękuję ci za te słowa. Sama wiesz jaki człowiek jest niespokojny w tym oczekiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia IUI bede mieć w maju przerwa ze względów psychicznych i finansowych:)której mimo wszystko nie załuję:) lato a może sie okażę że parą będziemy wszystkie które wymieniłaś:) itaniwy cennika nie ma kiedyś był na stronie teraz musiałabyś zadzwonić do Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaniwy- A gdzie się leczysz ? Napisz cos o sobie . Większość z Nas leczy się w Novum . A cennik Novum , mozesz zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Mena, maleńka cudowna :-) Slicznie wygląda .... Agniren, nastawiam się na poród naturalny, natomiast nie jestem jeszcze zdecydowana na 100%. Jak Twoja Nataszka? Juz wszystko ok? Itaniwy, witaj.. poradzisz sobie z forum.. łatwo się po nim poruszać. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja i komputer to nie jest dobre połączenie :) nie umiem wymazać mojego maila przy pseudonimie help. coś o sobie: starania od 2003 r. 3 ciąże niestety 2 cb i poronienie w 5 tc tylko po invitro za wysoka insulina której nie mogę zbić lekami i dieta :( jak chcecie coś więcej wiedzieć to pytajcie . A jakiego lekarza polecacie od trudnych przypadków gdzie znajdę cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - mam taką nadzieje , że wszyskie przystąpimy i nam się uda . Bo inaczej być nie może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaniwy, musisz wejść na moje konto (u góry) i wykasować adres mailowy. a co to są ciąże cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaniwy - penie większość napiszę że dr Zamora to juz jest nasz taki forumowy guru:) ale kto wie może skierowaliby Cię do samego szefa czyli dr. Lewandowskiego. Z resztą uważam,że powinnaś spróbować w Novum to jednak bardzo ceniona klinika,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jak wchodzę w Moje konto nie mam tam adresu email a cb to ciąże biochemiczne. a napiszcie ile kosztuje podejście ICSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaniwy witaj :) Dziewczyny właśnie dzwoniłam do laboratorium w novum i wynik antygen hbs jest ujemny czyli była to jedna wielka pomyłka, nie mam, żadnego wirusa. Mimo że to początek góry cieszę się bardzo, że w maju będę mogła zacząć działać, choć wiadomo że jeszcze mamy z M do zrobienia posiewy, i będzie strach związany z punkcją czy uda się mieć choć jedną komórkę jajową prawidłową itd... same wiecie. Mimo wszystko mam dobry nastrój bo mogę iść krok dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaniwy koszty ICSI zalezą generalnie od leków na stymulację mnie np wszystko kosztowało ok 13 tyś . Same leki ok 2700, 1000 zaliczka, 1000 punkcja,4900 transfer i 650 zamrożenie zarodeczków plus dojazdy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 a kto jest Twoim lekarzem prowadzącym bo nie pamietam. Zobacz może i nie duży krok ale jakże ważny i jak cieszy teraz wszystkie dalsze szczeble tej drabiny będziesz pokonywać bezproblemowo, wierze w to głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Itanivy cb - ciąża biochemiczna, tylko w krwi nie widoczna na usg Michaline moja Nataszka już dużo lepiej, troszkę gorączkuje, ale już śpię całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W maju to już wszystkie wystartujemy :) nie ma innej opcji Dziewczyny czy w tej zaliczce 1000zł sa wizyty przed punkcja czy są one dodatkowo płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaka 26 - Ciesze się , że wynik masz ok . Mam nadzieje , że reszta badań równierz będziesz mniała dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×