Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek-tzrymam kciuki za dzisiejsza wizyte. Pamietaj ze jak wrocisz musisz zdac nam relacje. Trzymam kciuki raz jeszcze bedzie dobrze moze to powiekszony jajnik albo cos zbliza sie Ci@ wiec zmany zachodza w macicy Spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało rano wyciągnąć wizytę do dr Dobek.:P Potem oczywiście albo wisiałam na linii, bo rozmawiała albo abonent niedostępny już do Novum.;/Powiedziała mi, że mam zrobić to badanie, no bo może tam coś jednak jest ( bo to niby że w okolicy przydatków ).:/I może coś z jajowodem lewym znowu się dzieje.:/Ech--szkoda gadać !! Ja Jej wszystko wytłumaczyłam,że nigdy nic nie miałam po tej lewej stronie właśnie--nawet w kartach pierwszych wczoraj patrzyłam i przecież lewy jajnik zanikowy,jajowód lewy niedrożny,brałam Femoston,więc ani pęcherzyków ani owulki,więc niby skąd by cysta miała się tam wziąść ? Skąd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha Super że i was wszystko dobrze.A z tym spaniem to racja.Oj zatesknisz za snem i to bardzo.Moim jedynym problemem teraz jest potworny brak snu.Marzę o tym żeby przespać jednorazowo kilka godzin. Po 2 godzinach snu trudno funkcjonować i myśleć w pracy.Ale co tam.Jeszcze się kiedyś wyspie.Dbaj o siebie i wypoczywaj ile wlezie.Utworz fikcyjnego maila to ci wyśle zdjęcia. Buziaki od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja pracuje w rodzinnej firmie. Wiec jak nie bedzie mi sie chcialo jechac do pracy to moge z domu pracowac. A i tak mialam miec wolne od 20.04 bo przylatuje moj brat ze swoja zona ze stanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.*Dzwoniłam też do lab, ale Pani mi kazała jutro zadzwonić,jak już będę pewna.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy myślicie, że to mógłby byś przestymulowany jajnik ? Bo ja brałam ten Femoston ( lek hormonalny, no bo wtedy po tym zabiegu nie dostałam @ ), a przecież tam i były i Estrogeny i Progesteron, więc endo już wtedy przed nim było 7,8 mm, więc po na pewno się śluzówka jeszcze zwiększyła przecież ?Ja się na tym nie znam,ale już różnie sobie myślę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym nie przypuszczała, że jeszcze coś takiego może mi się przytrafić.;/Już prędzej martwiłabym się o posiew i o tą awidność.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie przeczytałam historię Cyndi, Meny27 i Capchty i brak mi słów...Warto było to przeczytać bo faktycznie daje to takiego kopa do działania i naprawdę człowiek zaczyna pozytywnie myśleć. Jak nie czytałyście to naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem malwi2983, ale to tak łatwo powiedzieć tylko.:/ Jestem tak zła i roztrzęsiona tym faktem, że aż mi się chce płakać i krzyczeć z tego powodu.:(Jeszcze teraz tego mi trzeba. I myślę i wymyślam sobie różne rzeczy-a może to zrosty po ostatniej laparo ? Na naszym forum z mojego miasta ktoś tak o Niej napisał: "Od dwóch miesięcy leczy mi bakterię....Robi biocenozy ale bez antybiogramu bo jak twierdzi "ona wie czym to leczyć". Celuje w ciemno i finał jest taki że nie mam już pałeczek kwasu mlekowego a dolegliwości są nadal. Wykryła mi torbiel więc poszłam na usg żeby to sprawdzić. Okazało się że nie mam a ona nadal twierdzi że mam...Paranoja. Do niej to chyba tylko po receptę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o Niej,że ma złą opinię,że jest starsza,nie uczy się już itd.Ja tam tylko po to poszłam już 2 raz by za free posiewy sobie załatwić i to skierowanie na Estradiol.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tak ktoś o Niej napisał: - ja miałam to samo co gość z 22;17, z tą różnicą, że u mnie było podejrzenie torbieli na jajniku, powiedziała, żeby zrobić USG dla pewności, w szpitalu można, ale sprzęt stary, długo się czeka, więc najlepiej prywatnie. Ogólnie jak dla mnie mało delikatna osoba na takie miejsce. - dodam, że poszłam na USG dopochwowe i oczywiście nic tam nie było, a jajnik był normalnych rozmiarów, ani troszkę niepowiększony :) Przepraszam dziewczynki,ze Was tu jakimś forum zamęczam,ale już schizuję.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe-chyba pojadę tam pod gabinet i będę czekać jak te staruszki parę godzin wcześniej...to był ŻART oczywiście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja cię doskonale rozumiem ,bo ja tez się stresuje przed każdą wizytą. Wiem że łatwo się mówi , ale próbuję cię choć troszkę uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - wiem Malwi wiem to dobrze.:)Dzięki!Liczę na to i mam taką nadzieję,że Ona się po prostu pomyliła.:/To tylko przecież było badanie palcem i przez ucisk brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi musisz się cofnąć tak gdzieś do 120 str naszego forum ja zaczęłam czytać to się tak wciągnęłam że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może pomyślicie ze marudzę , ale nie mogę sobie dać dzisiaj rady. Tak bardzo chciałabym wiedzieć już, że jestem w ciąży.Bolał mnie dzisiaj cały dzień brzuszek może to dobry znak i moje maleństwa budują sobie domek? M się ze mnie śmieje, że nie mogę sobie znaleźć dzisiaj miejsca w domu nic mi nie daje zrobić... Ah jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - moze zajmij sie jakimis robótkami recznymi dla zabicia czasu ?? albo filmy poogladaj. ja tez po 3 dniach w domu kota dostawalam z nudow. Bol brzucha to na pewno dobry znak ze dzieciaczki sobie gniazdko wija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
menka posyłam adres ,prześlij cioci skarbeczka marta.kowalska70@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×