Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

dzień dobry:) Itaniwy witaj monka26 fajnie że na reszcie się wyjaśniło...to i u Ciebie coś nareszcie ruszy SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciągle nie mogę wymazać adresu email ale ze mnie blondyna :) w moim koncie go nie ma więc dlaczego się wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzsa
mi się udało u zamory a u taszyckiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka -naprzud idziesz do dr i płacisz za wizyte startowa do IVF ,w 2010r płaciłam 140 zl , a w tej chwili nie wiem ile kosztuje . Zazwyczaj niczym sie nieróżni od takiej zwyczajnej wizyty , jedynie wiecej płacisz . A ta zaliczka 1000zł , to masz juz wliczone w niej wizyty w dr Lewandowskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaniwy michaline Ci pisała,że musisz wejsć nie w swoje tylko jej konto u góry i wykasować- ja tak zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - szperałam na stronach Novum cennika i jego chiba wycofali . Ale jaja , nie wiem dlaczego tak zrobili , przecierz taka informacja powinna być zamieszczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 ja mam się zapisać do dr Z na wizytę startową, i ma mi wtedy rozpisać leki na stymulację, a później są wizyty u dr L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na stronie Novum nie ma cennika , ja o niego pytałam to dali mi na miejscu i powiedzieli ze na stronie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - no tak maj bedzie nasz . Narazie dziewczynki , musze jechać na budowe zawieść papiery , wieczorkiem do Was odezwe się . Ciekawa jestem jak tam Zuzia-zu po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się nie zapisywałam, ale nawet w tej rozpisce, którą dostałam od dr Z, jest napisane że on miedzy innymi rozpisuje stymulację. Nie będę już zmieniała lekarzy i zostanę u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już uciekam za chwilę przyjeżdża księgowa będziemy sprawdzały wszystkie papiery , ale mi się nie chce, no ale cóż taka praca :) pa Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałyście gdzie się leczyłam w Białymstoku i Poznaniu może któraś z was mieszka niedaleko bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 - jak jestes pacjętką dr Z , to on będzie prowadził całą Twoją stymulacje . Dostaniesz taka kartke na której jest napisane , jeżeli jesteś pacjętką dr Z lub dr W , lub dr T , to oni Cię prowadza całą stymulacje , aż do samej punkcji. W moim wypadku napewno będzie dr L , prowadził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przyjechać na wizytę startową miedzy 17 a 20 dc biorę tabl antykoncepcyjne i chyba od 21 dc będę już brała leki tak? a przed punkcją dużo jest wizyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli będę leciała do pracy. jeśli mało piszę to dlatego że jeszcze was mie znam i nie wiem co i jak :( Sciskam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka pewnie zaczniesz brać zastrzyki z differeliny a miedzy 14 a 17 zastrzykiem zaczną cię stymulować i z 5 wizyt do punkcji ja miałam , ale to zależy jak twój organizm będzie reagował na leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanyyyy
1 wizyta 140 potem po 80 punkcja 1500 o ile sa pęcherzyki ivf/icsv > 4300 plus leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- teraz z tego co pamietam to w kolejce po wysoką bete jestes Ty;) Jestem spokojna tez o Ciebie mysle ze sie uda:) Jest to dobry czas na ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- moze rzeczywiscie sie spotkamy w Novum w maju przed zabiegiem :) ale bedzie superowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×