Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

witam wszystkie forumowiczki kochane jestem załamana jużmyslałam ze bede wkoncu szczesliwa ze mi sie udało a teraz taki wielki znak zapytania. dzwoniłam do novum co pare dni podajac hcg i wczoraj pani doktor stwierdziła ze moje hcg za mało przyrasta i boi sie ze moze to byc ciaza pozamacicza, mam dosc moja radosc nagle prysła :( mam pytanie do tych którym sie udało jak rosło wasze hcg ,czy sa jakies objay ciazy pozamacicznej? usg mam robic w novum we wtorek ,ale juz wczoraj zrobiłam u siebie i nic nie wykazało ;( jestem trzeci tydzien po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, nie wiem co powiedzieć. Mam nadzieje, ze to jednak nie jest ciaza pozamaciczna. BHCG powinna przerastał minimum o 66% co dwa dni. U mnie było nawet wiecej, dopiero chyba w 9 tygodniu gdy robiłam progesteron beta mnie przyrosla. U mnie przyrastala nawet wiecej nic o 66% co 2 dzień. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Ja dzisiaj jadę do Novum na to usg. Zobaczymy czy coś urosło. Janko Muzykant, Kinia - ja niestety nie pomogę, bo mam chyba najmniejsze doświadczenie z dziewczyn. Musicie poczekać, aż któraś z dziewczyn się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kinia - ja do tej pory robilam tylko 2 razy hcg i 9dt miałam hcg 130 a 11dc miałam 350. Co znaczy ze nic nie widać na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu wczoraj robiłam usg i lekarz stwierdził ze nic nie widac w macicy ,mowił ze jeszcze za wczesnie jak wzrosnie hcg do 1000 to moze juz cos zobaczyc . ja juz nie wiem czy te moje przyrosty sa prawidlowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT - witaj :) Kilka stron wcześniej pisaliśmy swoje opinie o dr Cz. Ja spotkałam sie z nim tylko raz jak wypisywal mnie po punkcji. Dla mnie bardzo sympatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Postaraj sie nie stresowac i poczekać do jutra. Który masz dzisiaj dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Muzykant - ja leczę się u dr Cz. Opinie o nim są różne. Moim zdaniem musi być dobrym specjalistą skoro tyle czasu pracuje w Novum. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się sympatyczny. Jak dla mnie jest całkiem konkretny. Mi wszystko wytłumaczył, powiedział jak będziemy się leczyć, jakie są szanse itd. Czasem nawet pożartuje. Ogólnie na mnie wywarł pozytywne wrażanie. Byłam u niego już ładnych parę razy i za każdym razem był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Kinia- mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANECZKA_KA -ja byłam u niego 2 razy i raz rozmawialiśmy przez telefon , masz rację był konkretny .Trochę mnie uspokoiłaś bo w NOVUM jestem nowa i wcześniej nie patrzyłam na opinie o lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Muzykant - cieszę się, że Cie uspokoiłam. Kinia - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do dr Cz inne zdanie , możliwie ze jest dobrym specjalistą . Tylko pytanie czemu zawsze ma wolne mięjsca? Wolę do innych dr chodzić . Nie polecam równierz dr Lewickiej , jest poprostu mało doswiadczona . Ale decyzja zależy od Nas do jakiego dr pózdziemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - poczekaj spokojnie. A ile miałas zarodków podanych? przyrost drugi jest troche mały ale czasem sie tak zdarza ze przy podaniu dwóch zarodków najpierw oba sie zagnieżdzaja i bete produkuja a potem jeden obumiera, przyrost bety wtedy moze nawet spadek zaliczyc ale potem juz jest ok (nie wiem czy zrozumiale Ci napisałam). W kazdym razie uważam ze nie powinnas sie martwic na zapas. Dzis bete powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ogolnie czuje sie bardzo dobrze, jakies tam dolegliwosci mam ale to dobrze bo przynajmniej spokojniejsza jestem ze wszystko ok :) dzisiaj w nocy bardzo piersi mnie bolaly, jak sie obudzilam to mega twarde byly. jutro wybiore sie tak kontrolnie na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - nie zawsze są u niego wolne miejsca. Ja ostatnio byłam zmuszona pójść właśnie do dr Lewickiej, dlatego że u dr Cz. nie było miejsc przez cały tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - To mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze i juz przejda te balesci piersiowe . Trzymaj sie kochana niczym sie nie martw i odpoczywaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - kochana mi nic nie przeszkadza. wrecz przeciwnie ciesze sie ze cos mi dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×