Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi ja też bym poszła na bete, sikańcom to w ogóle nie ufam i nie ma sensu się wcześniej denerwować. igrek zrób sobie te włosy nie wiem jak Tobie ale mnie zawsze to poprawia samopoczucie, zawsze się czuje bardziej wyrazista eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek chodziło mi o to że na bete trzeba czekać z laboratorium i to czasami parę godzin, a mogliby zrobić domową bete jak test ciążowy gdzie wynik byłby za 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie. Moje maleństwo ma się bardzo dobrze. Ma już 10 cm i waży 136 gram. Przesłałam wam zaraz malutkie video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agniren.;p Coś źle przesłałaś.:/Za mały rozmiar.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety maleństwo miało nóżki po turecku i nie dało się podejrzeć. Ja myślę ze dziewczynka ale zobaczymy, może za miesiąc będzie śmielsza i się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - fajna dzidzia.:P Oglądaliśmy z moim M.;D Mój M powiedział właśnie, że przydałby się komentarz ze strzałkami, gdzie co jest, bo my nie wiemy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest zobaczyć taki filmik.:P Mój M dopatrzył się kręgosłupa, ale sam do końca nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline cały plik z filmem ma dużo lepszą jakość i jakieś 300MB. Mąż nagrywał komórką, bardzo fajna pamiątka. Polecam ci na następną wizytę. Igrek może brak ci jakiegoś dekodera. Albo spróbuj innym odtwarzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-widzieliśmy.:D Przyszedł od Ciebie 2 e-mail i już było ok.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha Ja przed chwilą dostałam maila od jakiejś Marty z informacją że to nie ty:) Podałaś błędny adres. Postaram się wysłać coś w wolnej chwili. Królowa mi tu dokazuje. Malwi Kiedyś poczytasz swoje wpisy na forum i też będziesz się wzruszać. Ja wyję za każdym razem jak cofam się do tych stron. Po pierwsze mi siebie żal że tak cierpiałam, po drugie nie mogę uwierzyć, że ja to ja, że to przeżyłam, po trzecie nie chcę zapomnieć jak było trudno żeby docenić to co mam teraz. Podali ci piękne zarodeczki i na pewno już sobie wyścieliły przytulne posłanko w twoim brzuszku. Lena2005 Czy to twoje zdjęcie dostałam czy drugiej leny bo dojść nie mogę:) Ja miałam mdłości jeszcze w drugim trymestrze. Wiem co czujesz bo to fatalne uczucie. Wymiotowałam zaledwie kilka razy ale to chociaż przynosiło ulgę. Mdłości są straszne bo męczą i nic nie możesz z tym zrobić. Igreczku Z całego serducha życzę ci żeby mdłości ciążowe cię zamęczyły:) Agniren Mi w 17 tygodniu pan dr powiedział że będę miała syna. No i sama widzisz-córka pełną gębą:) Ja jeszcze nie widziałam filmiku ale wiem jakie to cudowne uczucie oglądać bąbla na ekranie usg. Moja panna raz przecierała oczy w taki sam sposób jak robi to jej tatuś-niesamowity widok. Jeśli chodzi o farbowanie włosów to mi lekarz nie zabraniał. Farbowałam nawet w I trymestrze ale nie takimi zwykłymi farbami ze sklepu tylko lepszymi w dobrym salonie.Pamiętam jak poszłam do pracy w nowej fryzurce i dopadły mnie starsze koleżanki z trwogą w oczach że będę miała rudzielca. Zapytałam czy mają coś przeciwko rudym dzieciom bo ja nie ale nie potrafiły odpowiedzieć. Jak po chwili konsternacji dodałam, że mnie uczono już w podstawówce, że o tym jaki kolor włosów będzie miało moje dziecko decydują geny a nie fakt farbowania, kobiety rozbiegły sie po pokojach.Z tego co czytałam to dużo sie mówi o tym aby stosować dobrej jakości farby bez tych szkodliwych dodatków typu amoniak i inne świństwa.Ale decyzja należy do was. Dzisiaj po 3 godzinach snu musiałam jakoś funkcjonować w pracy. Jestem sama na noc bo mąż mi wybył z domu także nikt nie wyciągnie w nocy pomocnej ręki także spadam spać.Dobrej nocki dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARBOWANIE uważajcie na farby. Jeżeli zawierają rezorcynę lub ppd (bardzo częste składniki) to zawsze przenika do do krwioobiegu! Fryzjerom nie można wierzyć. Szukajcie w składzie substancji: - rezorcyna (E103) -ppd Jeżeli są w farbie to nie nadają się dla ciężarnych. Pozatym są też dostępne produkty ochronne nakładane przed farbowaniem zabezpieczają skórę uniemożliwiając przenikanie substancji przez skórę. Fryzjerzy nie stasują ich za często bo by mniej zarobili. Wiem bo pracuję na codzień z tymi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - ja wysłałam Captchcie zdjęcia.;D Na adres marta.kowalska70@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczątka! Ja po miesięcznej przerwie stęskniona za Wami wreszcie się odzywam! mam nadzieję że się na mnie nie wypniecie. Po ostatnim kriotransferze i smierci mamy jakos doszłam do siebie! Pomału będę się szykowala do następnego crio. Ale widzę że Wy nie próżnowałyscie przez ten miesiąc zapisałyście ponad 150 stron,więc aktywnosci można wam pozazdrościć, trochę będę miała czytania i uzupełnienia wiadomości co u Was się dzieje. Narazie Wszystkie was gorąco witam i pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ziołami to chyba mnie dzisiaj poniosła fantazja:) daruję sobie. Pewnie nie pomogą, ani nie zaszkodzą. Igrek - ja menopur zużywam prawie hurtowo, bo po 5 w cyklu, bo bez tego pęcherzyki mi nie rosną. Także chętnie skorzystam jak niepotrzebny. Dziewczyny ja pisałam parę stron wcześniej historię. Ale jeszcze raz: Pco Starania 2-3 lata w Novum. Ciąża pozamaciczna, wycięty jajowód. 2006 - kauteryzacja jajników 2007 - ciąża, dzidziuś bez stymulacji, bez starań, seks dla przyjemności, zaskoczenie że jest :) Od grudnia 2010 starania o drugie - Novum 3 razy próby, bo tylko tyle razy udało się wyhodować pęcherzyki, bo albo nie było ich wcale, albo jak urosły, nie pękły i zrobiła się torbiel. Rok stymulacji clo i gonalem- gonal na mnie wcale nie działa i nie było owu. Działa menopur:) Ostatnio były 3 pęcherzyki ale nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - legginsow nie kupilam bo zamiast jechac na zakupy pojechalam do kolezanki na babski wieczor :) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×