Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - oby twoja ciąża przebiegała baz żadnych wymiotów i td . Tak jak sobie pomysle , że dopiero zaczynałaś , a już jesteś w ciąży . Czas szybko leci , nie obejrzy się jak już będziesz jechać rodzić . Trzymaj się kochana i dbaj o siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - wizytę mam w sobotę o 11:45. Wiem, że nie mam wpływu na to czy urosną czy nie.. Ale nie tak łatwo jest po prostu o tym nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Byłam na becie wynik ok 13. Boję się jak cholera. Jak wychodziłam z samochodu to ptaki nam obsrały cały samochód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ja też bym chciała mieć takie wymioty:) Wiem ,że to nic przyjemnego , ale przynajmniej wiesz ,że maluszki są z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _k - ja Cię doskonale rozumiem . Zobacz chociarz na mnie ile przeszłam , 6 IUI , 4 transfery , i wszystko nieudane . Ale tak sobie powiedziałam , że ne mogę denerwować się , bo to i tak nic nieda . A jutro mam mam wizyte , zobacze co powie dr . Najbardziej martwie się , żeby usg wszystko dobrze pokazało po ostatnim nieudanym transferze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - Trzymam kciuki za wysoka bete . A propo ptaków , to może jakiś dobry znak . Pamiętasz jak zuzia opisywała swój przebuj jak jechała na bete . To tak mysle cos dobrego w tych znakach jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - bardzo dziękuje. Ja za Ciebie trzymam mocno kciuki, żebyś w końcu doczekała sie swojej dzidzi :) malwi - trzymam kciuki. Te ptaki to na pewno dobry znak. Daj znać jak odbierzesz wyniki. Aneczka_k - mam nadzieje ze ten cykl nie będzie zmarnowany i ze urosna 3 piękne pecherzyki z dojrzalymi komórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - mam nadzieję, że usg wyjdzie dobrze. Trzymam kciuki :) Staram się nie martwić.. Naprawdę dużo pomaga mi to forum.. Wsparcie dziewczyn, to że można się wygadać komuś kto ma podobne problemy.. To naprawdę dużo daje.. Nigdy wcześniej bym nie pomyślała, że jakiekolwiek forum może dawać takie wsparcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie wszystkie dziewczyny w ciąży mają wymioty i td . Ja swojego czasu jak byłam w początkowej ciąży , to żadnych wymiotów nie mniałam . Z całego serca trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - trzymam kciuki za piękną betę :) Zuzia - jak się dziś czujesz?? mdłości dalej dokuczają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa mama - dobrze , że do Nas piszesz . Nam wszystkim to daje dużo pozytywnego nastawienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- obsrany samochód to naprawde dobry znak. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jak byłam w ciąży z moją niunią to nie miałam żadnych wymiotów ani mdłości, ja to wręcz się tym martwiłam że nie mam żadnych dolegliwości ciążowych i zastanawiałam się czy na pewno wszystko z moją dzidzią ok. Także dziewczynki cieszcie się ze macie ciążowe objawy bo to tylko znak ze wasza dzidzia już się zadomowiła i rośnie, rośnie, rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. Zobaczysz troche cierpliwości a bedzie Ci dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaczka _K - Zgadzam sie z tobą . Mi równierz forum i Wy dziewczynki dajecie takiego pozytywnego wsparcia . Zawsze mozna wyżalić się i td . Bo kto inny jak nie wy może Nas lepiej zrozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nie pisałam ostatnio bo same 12h w pracy i po prostu byłam dentka. Malwi trzymam mocno kciuki a to obsrane auto:) to napewno na SZCZĘŚCIE:) jankomuzykantoo, agnieszkagg, haneczkawy - WITAJCIE:) michaline gratulacje dorodnego bąbla:) kinia wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za wtorkowe USG:) aneczka_k - kciuki za pęcherzyki zaciśnięte:) iza trzymam kciuki za posiewy będą dobre nie martw się Kochana - przecież mamy się w tym Novum zobaczyć także musi być dobrze:) Dziś jest mi bardzo smutno wczoraj dowiedzieliśmy się, że nasza cioci ma raka jelita z przerzutami na węzły chłonne i nadnercza jest mi cholernie źle to wspaniały człowiek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Dziękuje, mam nadzieje , że wszysko bedzie dobrze , jutro na wizycie okaże się . A Ty kiedy masz wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ostatnio dopada mnie chandra i jakos przestaje w to wierzyc ze bede w ciazy nie wiem czemu:( coraz czesciej jest mi smutno zwłaszcza jak dowiaduje sie o kolejnej ciązy lub widze kobiete w ciąży nie mówie nic nikomu bo po co kogos martwic mną. Ciesze sie z Całego serca jak którejś dziewczynie sie udaje ale pamietam jak Zuza pisała ze raz jej sie zdazyło pozazdrościc ciąży u mnie zaczyna tak byc i boje sie tego ze Bozia i świat do okoła mnie pokarze i nie bede miała dzidzi :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato = przepraszam zapomniałam o Tobie kciuki za jutrzejszą wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Dziękuje ci kochana . Mam nadzieje , że i umnie pójdzie wszystko pomyślnie , i już wkrótce równierz będę w ciąży . Oby to nastapiło najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dostaniesz zaraz klapsa w pupe:) masz akurat gorszy dzień i pewnie każdej z nas się on zdarza, a TY Kochana będziesz w ciąży zobaczysz, przecież rok 2012 jest nasz nie pamiętasz, a to że zazdrościsz innym dzieciaczków to nic złego jeśli ktoś mocno czegos pragnie a każdy na około to ma to naturalną sprawą jest to że nawet jak się nie chce zaczyna sie zadrościć. Iza Głowa do góry i do przodu!!!! Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez miewam takie doły, ale każda z nas się doczeka zobaczysz. Tym bardziej, że ciężarnych jest coraz więcej wśród nas. Lato ja też trzymam kciuki za wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - ja też usg u siebie dzisiaj będę robić.:P Zresztą-tak mi dr Dobek kazała.;D ja borę Progynovy 3 x dziennie po 1 tabletce od 1 do 7 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- Przykro mi z powodu twojej cioci . Wiem , że to jest smutne i przykre jak coś takiego dotkneło twoich najblizszych . Trzymaj się kochana , bo zycie toczy sie dalej i musisz być silna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×