Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

MALWI, CUDOWNA WIADOMOŚĆ... AŻ MAM GĘSIA SKÓRKĘ.. KOCHANA, CIESZĘ SIĘ BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYSOKA BETA MOŻE ZWIASTOWAC DÓWJECZKĘ :-) GRATULUJĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren--no mam taką nadzieję.;D Po godzinie 15.00 dzwonię po wynik estradiolu---trzymajcie za mnie kciukasy i zdrowaśkę odmówcie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochanie a może Ty jednak jesteś w ciąży.;D Zrób sikańca.:-)Bo betę już masz !! malwi-jesteś tam ? ja mam pomysł--krzyknij,niech Cię mąż nagra i nam wyślij na e-maila !!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy jestem, ale dzisiaj nie mamy aż tak dużo ludzi, więc jest spokojniej.:-)I dlatego mam czasami czas,by poczytać i odpisać.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - super!!!!!!!!! cieszę się bardzo :) super wiadomość :) Igrek - trzymam kciuki za wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi moje gratulacje!! Jakos tak wewnetrzne czułam ze na pewno bedzie u Ciebie dzidzia :) Z tej radości to chyba Cie gdzies poniosło, sciskasz wszystkich sasiadow czy co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie będę robić żadnych sikańców , jutro na wizycie dowiem się co i jak . Powiedz , czy takie jakie ja mam objawy , to myślisz że wskazują na ciążę ? Jak te baby przez głópote pomyliły próbki krwi , to im powiem do rozumu . Tak czy siak jutro na usg wszystko zobacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki , ale musiałam ochłonąć....... Dziewczynki po pierwsze chciałabym wam podziękować za kciuki :) Mąż wszedł z pięknymi kwiatami i krzyknął jesteśmy w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę mówię wam że nie wierzę:) To po części dzięki wam i dzięki dr Zamorze, bo on powiedział magiczne słowo ,że mają zostać z nami niutki na 9 miesięcy i dzięki mojemu kochanemu dr Woźniakowi. Kochane jesteście, że mnie tak wspierałyście:) Teraz ja wam będę przesyłać ciążowe wiruski. Beta 229 a progesteron 87.2 to dobrze prawda? Dzwoniłam do Novum , ale Zamora ma dyżur od 15 zaraz tam zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - moje gratulacje, cudownie :)!!! jakie to jest cudowne, że sie udaje :)... i Wszystkim pozostałym dziewczynom sie UDA :) trzeba bedzie stworzyć forum MAM z NOVUM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - my to jakoś mamy te przeczucia co ? No to teraz kolej na Ciebie , Julcię , lene66,rudzia_krk, monka 26, izke , Aneczke_k ,jankoMuzykantoo, kotek1975, Haneczkawy ,agnieszkagg,marlaoooo , no i Ja . Tak że jest Nas sporawo . Ale wierze , że Nam wszystkim uda się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 mówisz że jeszcze nie wierzysz,oj tak teraz to jakieś tam cyferki na papierku,uwierzysz jak już na usg zobaczysz swojego kropka a może dwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, wynik bardzo dobry.. jeśli bierzesz luteinę, to dlatego progesteron taki wysoki. Wystarczy, że jest 53 i jest na odpowiednim poziomie :-) Wiem, że nie wierzysz.. w końcu dotrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny --- mam już wynik tego Estradiolu...1173,35 pg / ml. Zupełnie go nie rozumiem.:/Znacie się coś na tym ? Progynova to Estradiol, ale nie wiem, ile powinno mi wzrosnąć przy dawkach 3 x dziennie 1 tabletka ??? Ech..i kolejne zmartwienie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie martw się kochana , ja osobiście nieznam się na tego typu wynikach , ale może zadzwonisz do swojej dr . I ona Ci powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam na tą 16 , a jutro piątek będzie masakra z wyjazdem , korki i td . Tak sobie myśle , że po wizycie jak pójdzie wszystko ok , to podjade do mojej siostry . Mam do niej od Novum blizko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja mam w tych godzinach wizyte u dr L. bede duzo wczesniej bo musze na badanie krwi czekac... napisze Ci jutro jak jestem ubrana to moze sobie pogadamy? co Ty na to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam konsultację telefoniczną 17-17.40 Starosławska.Bo Dobek miała dziś 11-11.30, a ja bym nie miała tego badania i usg. Hehe...wynik estradiolu mam taki jak kobieta w I trymestrze ciąży. Dziewczynki---no to teraz trzymajcie za mnie kciuki i się módlicie za moje dobre usg o godzinie 16.00--aby endo było dobre,nie było torbieli. No i żeby okazało się,że ten estradiol jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa- no właśnie czemu nic nie mówisz , że masz jutro wizyte u dr L w novum . Napisz , bardzo miło by było tak na zywo spotkac się . To bedziemy nie daleko siebie co ? To tak poplotkowac by można było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Zamory powiedział ze beta wysoka. I kazał się umówić na p 4 maja, to która z was będzie wtedy w Novum? W sobotę pójdę powtórzyć betke:) A do dr Woźniaka się nie dodzwoniłam ma wyłączony telefon , bo do 19 ma pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×