Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ania7718 - wejdź na górę w moje kont, wpisz login i hasło i tam jest stopka.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania podaj maila to wysle ci ten cennik o ktory wczesniej pytalas. A na pocieszenie dodam Ci ze ja mam 35 a moj maz 38 lat. Czekam dalej na tel z Novum bo mieli mi dac jeszce znac co tymi 2 zarodeczkami. Jesli bedzie ok to jutro jedziemy i bierzemy co jest. A jak nie to powtorka z rozrywki niesttey :/ Ale kryzys mam dzis mega, ryczalam cale popoludnie, w koncu maz mnie najpiew pocieszal a na koniec opierniczyl i troche mi lepiej :) Gratuluje blizniakow Malwi :) Trzymajcie mocno kciuki za moje maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-no to Twój jest w wieku mojego M.;p A z którego miesiąca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - cały czas o Tobie myślę i trzymam kciuki.;p Będzie dobrze ! Zobaczysz Kochana---głowa do góry.:))) Włącz sobie jakąś muzyczkę i się zrelaksuj....wiem,że to trudne,ale może chociaż spróbuj. Na pewno jutro pojedziecie na ten transfer----mówię Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jestescie Kochane:) Jak bede cos wiedziala to od razu dam Wam zanc, zreszt jak jutro nie odezwe sie tu do poludnia tzn ze jestem w klinice :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, a to AMH to jest związane z FSH, a Ty masz w normie hormony tylko to AMH? Co to dokładnie jest, nie miałam tego robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wysłalam Ci cenniki. Nie pamietam teraz jakie mialam FSH ale było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Malwi z całego serca gratuluję i życzę aby maleństwa zdrowo rosły! Michaline My dopiero o płci dowiedzieliśmy się pod koniec 18 tygodnia , także się nie martw Kochana! Igrek , Janko M Komóreczki będą już na dniach! Wiem , że to czekanie na tel. jest najgorsze ale trzeba się uzbroić w cierpliwość! Ja pierwszy raz pojechałam do Novum mając 33 i 3 miesiące mamą zostałam w wieku 36 lat. Mój M został tatą w wieku 42 lat. Większość z Was jest młodziutka i to lubi medycyna............ Ale i dla nas ''starszych'' też jest DUŻA nadzieja! Więc LATO kochana walcz i niepoddawaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla WAS wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, to moje FSH i LH było zawsze na poziomie 4, 5 ale ja zawsze robiłam w 3 dniu cyklu najwyżej do 9dc. U mnie problemem było LH duże to PCOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ania 7718 - Witaj ! Malwi - z całego serca gratuluje blizniaków ! michalina- super , bardzo sie ciesze , że dzidzia ładnie rosnie . cindi - Dzieńki ! Kochana jesteś ! Ja w tym roku będę mniała 36 l . Tak będę trzymać i wierzyć , że nadejdzie i moja chwila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMH , w Novum kosztuje 160 zł , i trzeba zrobić w 2 lub 3 dc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy lata temu w Novum miałam prawie 32 lata rocznikowo, 31 napisałam doktor bo nie skonczone i tego badania mi nikt nie zaproponował, miałam starania przez 4 miesiące naturalne, wywołano owulację, następnie miałam mieć inseminację ale wszystko się skomplikowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - Ja nic ci nie podpowiem , bo dopiero robię badania . Będę podchodzić na długim protokole , w tej chwili biore tylko folik i orgametril. Jak zacznie się @ to mam zrobić FSH i AMH . I po zrobieniu tych badań odrazu biorę tabletki antykoncepcyjne , a na wizyte powinnam zapisać się między 17 -20 dc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- A czemu masz doła ? Bedzie dobrze , cały czas trzymam kciuki za Ciebie kochana ! Więc głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×